اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش یک i Mac 814 27 inch Custom Core i7 (سفارشی) در حد نو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش یک i Mac 814 27 inch Custom Core i7 (سفارشی) در حد نو

یک عدد i Mac 814 27 inch Custom Core i7 با مشخصات زیر برای فروش موجود است :

CPU: Core i7 3.4
    RAM: 8GB
    Graphic: AMD Radeon 1024
    OS X Lion
    DSCF0423.jpgDSCF0425.jpg

یه دایناسور واقعیه!!! رویای مک بازا!

- دستگاه یکسال و نیم پیش به عنوان هدیه خریداری شده اما تقریبا استفاده نشده و در حد نو است
    - گارانتی کامل تعویض و بیمه حتی در صورت سقوط و شکستن داشته که استفاده نشده
    - هدف از فروش ، مسافرت است
    - دستگاه به درد حرفه ای هایی که کار حرفه ای با مک میکنند میخورد چون حداکثر ها برای آن سفارش داده شده است
    - قیمت بازار برای کاستوم جدید با Core i5 در حد 13 میلیون است ، این دستگاه در حد 10 میلیون قیمت گذاری شده
    - اصراری به فروش نیست چون نهایتا می برمش با خودم اما به خریدار واقعی اندکی تخفیف هم میدم
    -امکان بازدید با هماهنگی قبلی وجود دارد
    - مدت زمان فروش ، یکماه از تاریخ درج این آگهی

تماس : ynsharifi@gmail.com
    ویرایش توسط nsharif : https://i-phone.ir/forums/member/122408-nsharif در ساعت 01-05-2013, 09:58 AM

عزیز قصد تعویض با Mac MC723 ll رو داری؟؟؟

نظر

جناب ممل ، سلام و سپاس از پاسخ شما. من اینو برای خانوم ام خریدم که کار گرافیک میکنه ، اما اصلا استفاده نشد! چون ایشون سر کار بود و اونجا سیستم داشت ، بعد هم فیلد کاریش کلا عوض شد! واسه همین تقریبا لازمش نداریم و به عنوان یک کامپیوتر معمولی واسه ما کاربرد داره و ما یک لب تاپ و یک کامپیوتر رومیزی و یک آی پد دیگه هم داریم! بنا براین بلا استفاده مونده و از اونجایی که داریم میریم سفر ، خواستم بفروشمش. به همین منظور زیاد تعویض به کارم نمی آد. گرچه ، این مدلی که پیشنهاد دادید رو هم اساسا نمی شناسم!! چی هست؟ نوئه کار کردست مشخصات و شرایطتش رو هم بفرمایید ممون خواهم بود ، گرچه باز هم عرض میکنم که تمایل من به فروش هست و اگر فروش هم نرفت ترجیح میدم با خودم ببرمش اونور چون لا اقل میدونم یه پی سی نو و به درد بخور دارم.

نظر

فکر کنم کالای آقا ممل مک بوک پرو باشه

نظر

آ فون 4 عزیز ، سپاس از راهنماییتون. بابا دیگه اینقد هم پرت نبودیم آقا ! هاهاها!

نظر

درود
            قیمت نهایی رو می فرماید

نظر

جناب secret_mboy20 ممنون از استعلامتون ، قیمت رو که تو متن زده بودم، اما اگر واقعا مایل به خرید هستید ، شما قیمت مورد نظرتون رو بدید ، باعث افتخار ماست، حالا پایین هم بود ته تهش من میگم نه!! اتفاقی نمی افته. من نظرم رو همون 10 تومنه گرچه، موقع خرید ، پس از بازدید خودم قطعا تخفیف می دم.

نظر

دوست عزیز جنس برای شماست،بفرمایید سریعتر که احتیاج دارم

نظر

با سپاس از شما ، secret_mboy20 ،شماره ام رو براتون تو خصوصی گذاشتم ، در تماس باشید.

نظر

با مکبوک 725 lla معاوضه میکنید؟

نظر

سلام dontsee عزیز ، ممنون از پیامت ، فکر کنم بالاتر نوشتم ، راستش اساسا علاقه مند به تعویض نیستم چون مک به کارم نمی آد، اگر هم بخوام مک نگه دارم همین رو نگه میدارم! اما به هر صورت از اینکه رحمت کشیدید و پیشنهاد دادید سپاس گزارم.

نظر

سلام،

هنوز موجوده؟

نظر

با سلام ، جناب مصطفی ، بله هنوز دارمش،همچنین عذر میخوام بابت تاخیر در پاسخ گویی.

نظر

سلام،

فکر کردم فروخته شده!
                            آگه ممکنه سر قیمت یک تخفیف بدید که به بودجه ما نزدیک تر بشه.
                            ممنون

نظر

جناب مصطفی ، سپاس از توجه تون . من که گفتم ، تخفیف هم میدم. مشکلی نیست فقط چون به واقع مطمئن هستم از کالایی که دارم میفروشم ، شاید فکر کنید کمی گرونه. با این حال شماره ام رو تو خصوصی براتون میذارم ، اگر تمایل به خرید بود ، برای بازدید در خدمتتون هستم. اول ببینید، بعد قیمت رو خودتون بگید.

نظر

صبر کنید ..
                              X