اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش یک i Mac 814 27 inch Custom Core i7 (سفارشی) در حد نو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوست عزیز با این قیمت میشه یک مک بوک پرو رتینا 15 اینچ با 512 گیگ ssd رم 8 گرافیک انویدیا خرید تازه سخت افزارشم آپدیت تر از اینه دست دو هم نیست باتریشم 7 ساعت میره رتینا هم هست!
    خیلی بالاست قیمتتون

نظر

جناب احمد جون ، در پیام خصوصی که با هم صحبت کردیم.همچنین پیرو صحبت با یکی از مدیران سایت در این باره هم ، (البته موضوع رفتن پست به مردودی ها بود که ایشون زحمت کشیدن برش گردودند ولی خوب در باره قیمت و فروش هم صحبتی شد ) ، من پیشنهاد 9 الی9.5 رو هم منطقی میدونم ، باز اگر قیمت دیگه ای مد نظر خریدار ها است زحمت بکشن ، بگن ، من استقبال میکنم.

نظر

قيمت سري جديد با كانفيگ شبيه ٢٢٠٠ دلار مي شه، با در نظر داشتن
        صفحه نمايش و كارت گرافيك و طراحي بهتر،
        شايد قيمت ايمك شما ١٦٠٠ دلار منطقي باشه، و مي شه با احتساب
        هزينه هاي انتقال و گمرك قيمت نهائي رو تعيين كرد.

نظر

سپاس از توجه شما ، 9 میلیون آخرین قیمته. واسه بازدید ایمیل بزنید یا خصوصی بدید تا شماره تماس بدم واسه هماهنگی، یاعلی.

نظر

3 درصد مالیات بر ارزش افزوده اش رو هم نمیگیریم! 8700 !

نظر

بد نيست كه فروشنده يك قيمتي هم از بازار استعلام كند. شايد وقت خودش و ديكران كرفته نشود!
              در بهترين شرائط اين سيستم با در نظر كرفتن مدل هاي جديد با همين مشخصه جه دليلي براي خريد كاركرده هست؟
              واقع بيني امريست در جهت جلوكيري از إتلاف وقت!

- - - - - - - - - -

5500 خريدارم

نظر

جناب اشکان ، ممنون از پیام شما .کسی رو مجبور به اتلاف وقت نکردیم!این فقط یه اعلام قیمته، همین. اصراری هم به فروشش نیست، شما وقتتون رو بزارید برای گشتن در بازار ادوات نو. شاید کسی بخواد مجانی هم بهتون یه آی مک نو بده ، بدون اینکه وقتتون رو تلف کنه!! دوست دیگه ای همین مدل رو ارزون تر قیمت گذاشته تو این سایت ، خریدار هستید ، مال ایشون رو بخرید.
                ------
                8700
                ویرایش توسط nsharif : https://i-phone.ir/forums/member/122408-nsharif در ساعت 26-06-2013, 04:46 PM

نظر

صبر کنید ..
                X