اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهم ريختن رزولوشن آيپد در پي پاك كردن يك توييك

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهم ريختن رزولوشن آيپد در پي پاك كردن يك توييك

با سلام خدمت دوستان گرامي
    من يك آيپد ٢ ، ٣ جي دارم ، سيستم عاملم ٦.١ هست و با اولين فايل ارايه شده جلبريكش كردم
    ، چندي پيش چندتا مرورگر از روي سايديا دانلود كردم و بعد از تست اقدام به حذف انها كردم ، در زمان پاك كردن اني بروزر آيپدم كلا خاموش شد منم كليد هوم و بالاي آيپدو هم زمان براي ١٠ ثانيه گرفتم آيپد كلا خاموش شد ، بعد كه روشنش كردم ديدم سايز فعال صفحه شده يك چهارم در وسط و بقيه كلا سياه يا با پرش رنگهاي نامفهوم خيلي زياد همراه است ولي اكثرا سياه است .، در قسمت سالم نمايشگر ساعت و انلاك موجود است ولي كلا تاچ به هم خورده و انلاك از سه سانت بالاتر انجام مي شه ، وقتي وارد منو مي شم در همون تكه ي كوچك فعال صفحه همه چي بهم خورده و فشرده شده ولي اگر نرم افزاري باز كنم تمام صفحه باز مي كنه ولي خيلي وقتها پرش تصوير با سرعت بالا دارم شبيه تلوزيونهاي هندلي قديمي مي شه .
    با كليد روشن و ولوم آپ اوردمش بالا همه چي درست شد و رفتم سايديا هر چي نصب كرده بودم پاك كردم وقتي ريستارت كه شد بازم با ولوم آپ روشنش كردم ولي ديگه سايديا نبود و همچنان وقتي به صورت عادي روشنش مي كنم رزولوشن صفحم به هم خوردست و پرشاي زيادي داره .
    دوستان به نظرتون چي كارش كنم مشكلم حل بشه ؟
    من حتي دوباره جلبريكش كردم ولي به علت ريست شدن دستگاه و بالا امدن اون به صورت يك چهارم صفحه امكان تكميل مراحل جلبريكو بهم نمي ده
    چطور مي شه فايل توييك هارو از توي كامپيوتر استخراج و پاكشون كرد ؟ يا اگر امكان پاك كردن سايديا هست لطفا راهنمايي كنيد
    بعضي ها مي گن از اي پروتكت اين مشكلات به وجود مي ايد ولي من خيلي وقته ازش استفاده كردم ولي حتي يك مورد هم اينجوري نشدم
    چندجا هم نشون دادم چيزي نفهميدن ، البته بعيد مي دونم تلاش كرده باشن دوست داشتن برام ريستور كنن خلاص شن
    با تشكر

با تشكر از همه
    ویرایش توسط dr.mirzaian : https://i-phone.ir/forums/member/106113-dr-mirzaian در ساعت 30-04-2013, 06:07 AM

دوست عزيز شما ايپدتو خاموش كن و بعد دكمه بلند كردن صدا رو نگه داره و در همين حين ايپد رو روشن كن . تا بالا اومدن ايپد دكمه بلند كردن صدا رو نگه دار .
    با اين روش نرم افزار هايي كه از سايديا نصب كردي غير فعال ميشن و ميتونى برنامه هايي رو كه بهشون مشكوكي از سايديا حذف كنى .
    بعد يه بار خاموش روشن كن . مشكلت حل ميشه

نظر

متشكرم از راهنماييتون ولي اينكارو كردم و تمامي توييك هايي كه نصب كردم را پاك كردم ولي به علتي نا مشخص سايديام در اين حالي كه گفتين تمتمي توييك هاي نصب شده رو بهم نشون نداد و بعد پاك كردن تمامي توييك ها ديگر سايديا محو شد و بسياري از توييك ها الان بدون سايديا باقي ماندن و عملكرد درست خودشونو دارن . من اون توييكي كه برام مشكل به وجود اورد پاك كردم ولي اتفاقي نيوفتاد

نظر

اگر ديدي نتيجه نداد نهايتأ ميتوني بيخيال جيلبرك بشه و به آخرين ورژن ريستورش كن

نظر

ممنون از راهنماييتون ، الان تو سيف مود درست كار مي كنه ، هنوز مجبور به تعويض فريموور نيستم ، مي خواستم ببينم اگر مشكل قابل حل شدن هست از فكر ريستور بيام بيرون . مشكله عجيبيه هاً

نظر

متاسفانه مثل اينكه شما فايلاي حياتى سايدا رو حذف كردين، بهتره به نسخه جديد ريستور كنين

نظر

صبر کنید ..
            X