اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از کار افتادن دکمه Home و سفید شدن Lcd ایپاد 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از کار افتادن دکمه Home و سفید شدن Lcd ایپاد 4

دکمه Home ایپادم به طور ناگهانی خود به خود کلا از کار افتاد و با توجه به راهنمایی های دوستان در تاپیک های مختلف،روی دکمه کمی اسپری خشک زدم.دکمه که درست نشد هیچ،بعد از چند ساعت دیدم Lcd ایپادم کلا سفید شده! ولی تاچش کاملا سالمه و کار می کنه و هر از چند گاهی Lcd ایپادم مثل اولش میشه و دوباره سفید میشه. به یک تعمیرکار نشون دادم،ندیده گفت Lcd سوخته. به نظر من که نسوخته و با یک تعمیر ساده درست میشه.چون اگه کلا سوخته بود که هر از چند گاهی دوباره درست نمی شد! در ضمن دکمه Home از حد معمولش پایین تر رفته و با ضربه به دکمه، سفیدی Lcd هم کم و زیاد میشه.می خواستم بدونم آیا واقعا Lcd در این جور مواقع میسوزه یا با یه تعمیر جزئی درست میشه؟! با تشکر

دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه؟!

نظر

به نظر من مشكل از فلت ال سي ديه يا اب رفته داخلش يا شل شده

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 

نظر

آره به نظر منم مشکل از فلت ال سی دیه.چون با ضربه صفحه میاد و میره.ولی دو جا بردم برای تعمیر میگن lCD سوخته و حاضر نیستن که ایپادو باز کنن.

نظر

اگه از گارانتي مونده ببر اپل استور مجاني برات تعويض ميكنن

نظر

نوشته اصلی توسط ali tomcat نمایش پست ها
            اگه از گارانتي مونده ببر اپل استور مجاني برات تعويض ميكنن
            نه متاسفانه گارانتیش تموم شده.اپل استور با هزینه ی خودمون تعمیرات انجام میده؟!

نظر

آقا بزار شارژش کامل تموم شه بعد دوباره روشن کن ببین درست می شه!
              من همین مشکل رو داشتم اینطوری درست شد!

نظر

تا حالا چند بار شارژش تموم شده.اصن ربطی به باتری نداره!

نظر

ببین دوست عزیز اگه وقتی دکمه ی پاور رو می زنی صفحه سفید می شه و وقتی دوباره می زنی خاموش می شه یعنی یک بار باید با home و power ریست کنی تا درست شه!
                  این روششه!
                  حالا که دکمه ی home دستگاهت خرابه پس باید بزاری تا ته باتری خالی شه و آیپادت خاموش شه بعد دوباره روشن کنی!
                  ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 01-05-2013, 10:24 PM

نظر

همه ی این کارها رو انجام دادم!مشکل سخت افزاری داره و با این چیزا درست نمیشه.

نظر

پس به احتمال زیاد lcd ش رفته و من پرسیدم گفتند ارزش تعمیر نداره!
                      امبدوارم درست شه!

نظر

آخه اگه کلا سوخته بود که گاهی اوقات درست نمی شد! یک بار حدود یک ربع باش کار کردم. متاسافانه تو ایران تعمیرکار متخصص در محصولات اپل نداریم که آدم با خیال راحت دستگاهشو بده واسه تعمیر و گرنه میدادم بیرون تعمیر کنن. ):

نظر

دفتر انجن جای مناسبیه!

نظر

نوشته اصلی توسط peymansarraf نمایش پست ها
                            نه متاسفانه گارانتیش تموم شده.اپل استور با هزینه ی خودمون تعمیرات انجام میده؟!
                            دوست عزيز أپل اصلأ تعميرات نداره,اگه گارانتي تموم شده ميتوني با ١٤٠ دلار يه نو بگيري.

نظر

سلام
                              امکان داره سفیدی lcd به اون اسپری که زدی مربوط باشه
                              وقتی هم که صفحه گرم میشه از بین میره و وقتی که سرد میشه دوباره برمیگرده
                              یه بار با احتیاط سشوار بگی روش ببین بازم سفیدیش میره یا نه

نظر

صبر کنید ..
                              X