اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزار قفل برای اس ام اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نرم افزار قفل برای اس ام اس

سلام

آیا نرم افزاری وجود داره که روی اس ام اس قفل بزاریم تا کسی نتونه بازش کنه؟؟

مثل نرم افزار Go SMS Pro برای آندرویید

ممنون

برنامه BiteSMS رو از Cydia بگیرین
    البته در صورتی که گوشیتون جلبریک باشه

نظر

تو رو خدا یکی بگه برنامه دیگه ای نیست که جیلبریک نخواد و بتونه بلوک کنه اس ام اسارو

نظر

سلام منم دنبال همچين برنامه اي هستم مخصوصا براي photo

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

نظر

نوشته اصلی توسط رشاهی20 نمایش پست ها
          تو رو خدا یکی بگه برنامه دیگه ای نیست که جیلبریک نخواد و بتونه بلوک کنه اس ام اسارو
          اگه ios7 هستی بصورت پیش فرض فعال هست این قابلیت
          کافیه یه بار شماره گیری اون شماره رو
          بعد توی recent calls اون شماره رو از طریق آیکون info بلاک کنی

نظر

ســـلام منصور جان یه برنامه خیلی توپ برات سراغ دارم ولی متأسفانه پولیه ولی کارایی جالبش اینه که لازم نیست چیزیو قفل کنی که کسی هم شک کنه، خود برنامه نوشته هاتو به شکل کُد و رمز و مخلوطی از حروف کشورهای مختلف در میاره که هر کی ببینه فکر میکنه یه برنامس یا یه پیغام خرابه، خلاصه فقط خودت میتونی به اس ام اسات دسترسی داشته باشی.
            اسم برنامه: iCrypter - قیمت: 1.99 پونده البته من انگلستان زندگی میکنم و قیمتش به دلار باید حدود 3 دلار باشه، میدونم پول زیادیه برای یه اپ ولی چیز بهتری اگه دیدم و مجانی برات میفرستم.
            این هم لینکش توی اپ استور:

https://itunes.apple.com/gb/app/icry...634322353?mt=8

موفق باشی

نظر

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط alankevin07 نمایش پست ها
                ســـلام منصور جان یه برنامه خیلی توپ برات سراغ دارم ولی متأسفانه پولیه ولی کارایی جالبش اینه که لازم نیست چیزیو قفل کنی که کسی هم شک کنه، خود برنامه نوشته هاتو به شکل کُد و رمز و مخلوطی از حروف کشورهای مختلف در میاره که هر کی ببینه فکر میکنه یه برنامس یا یه پیغام خرابه، خلاصه فقط خودت میتونی به اس ام اسات دسترسی داشته باشی.
                اسم برنامه: iCrypter - قیمت: 1.99 پونده البته من انگلستان زندگی میکنم و قیمتش به دلار باید حدود 3 دلار باشه، میدونم پول زیادیه برای یه اپ ولی چیز بهتری اگه دیدم و مجانی برات میفرستم.
                این هم لینکش توی اپ استور:

https://itunes.apple.com/gb/app/icry...634322353?mt=8

موفق باشی
                اين برنامه كه نمي تونه جايگزين Messages بشه كه؟!
                طرف كه ميخواد سركشي كنه توو اس ام اس ها كه نميره اين برنامه را باز كنه؟
                ميره Messages رو باز مي كنه و به همه چيز دسترسي داره...

نمي دونم اين اپل واقعا چقدر براش سخته كه برنامه اي مثل iProtect سيديا بذاره و امنيت دستگاه را ببره بالا...
                خب خيلي ها حتما ميگن اپل رووو كل دستگاه پيشنهاد مي ده كه قفل بذاريم، ولي اومدي و دستگاهت رو خواستي بدي به يه بابايي كه بازي كنه. حتما بايد بالا سرش واستي تا طرف بازيش تموم بشه ديوايستو بگيري و بري...
                واقعا نمي تونم درك كنم اين سياست اپل رو...

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                  اين برنامه كه نمي تونه جايگزين Messages بشه كه؟!
                  طرف كه ميخواد سركشي كنه توو اس ام اس ها كه نميره اين برنامه را باز كنه؟
                  ميره Messages رو باز مي كنه و به همه چيز دسترسي داره...

نمي دونم اين اپل واقعا چقدر براش سخته كه برنامه اي مثل iProtect سيديا بذاره و امنيت دستگاه را ببره بالا...
                  خب خيلي ها حتما ميگن اپل رووو كل دستگاه پيشنهاد مي ده كه قفل بذاريم، ولي اومدي و دستگاهت رو خواستي بدي به يه بابايي كه بازي كنه. حتما بايد بالا سرش واستي تا طرف بازيش تموم بشه ديوايستو بگيري و بري...
                  واقعا نمي تونم درك كنم اين سياست اپل رو...
                  واقعاً بعضی از سیاست های اپل مسخره و رنج اور هستند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دقيقا

نظر

دوستان اپل به این فکر نمیکنه که شما هر لحظه گوشیتو بدی به این و اون! به این فکر میکنه که اولا گوشی یک وسیله کاملا شخصی میمونه! و مانند مسواک هست و حتی از اون شخصی تره!
                      دوما اپل به این فکر میکنه اگر روزی کسی گوشی رو دزدید هم بتونید پیداش کنید هم گوشی به هیچ دردیش نخوره! این سیاست شما غلطه!

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                        دوستان اپل به این فکر نمیکنه که شما هر لحظه گوشیتو بدی به این و اون! به این فکر میکنه که اولا گوشی یک وسیله کاملا شخصی میمونه! و مانند مسواک هست و حتی از اون شخصی تره!
                        دوما اپل به این فکر میکنه اگر روزی کسی گوشی رو دزدید هم بتونید پیداش کنید هم گوشی به هیچ دردیش نخوره! این سیاست شما غلطه!
                        دوست عزيز سفسطه نكنيد
                        اين يك امكان خيلي ساده است كه متاسفانه كماكان اپل ازش غافل هست يا ميدونه و خودش نميزاره تا بتونه براي فرمورهاي بعدي ازش استفاده كنه

نظر

نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
                          دوست عزيز سفسطه نكنيد
                          اين يك امكان خيلي ساده است كه متاسفانه كماكان اپل ازش غافل هست يا ميدونه و خودش نميزاره تا بتونه براي فرمورهاي بعدي ازش استفاده كنه
                          تا اونجا که من میدونم این امکان رو هیچ پلتفورمی ارائه نمیده(حداقل بصورت پیشفرض)
                          ویرایش توسط grand123 : https://i-phone.ir/forums/member/21495-grand123 در ساعت 05-10-2013, 12:42 AM

نظر

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                            تا اونجا که من میدونم این امکان رو هیچ پلتفورمی ارائه نمیده(حداقل بصورت پیشفرض)
                            بله هیچ پلت فرمی ارائه نمیده . ولی دیگه اینقد مسخره نیستن که یه برنامه به این سادگی رو نداشته باشن

نظر

نوشته اصلی توسط Satiani نمایش پست ها
                              بله هیچ پلت فرمی ارائه نمیده . ولی دیگه اینقد مسخره نیستن که یه برنامه به این سادگی رو نداشته باشن
                              بنظر من قفل کل دیوایس کافیه چون خود دیوایس یعنی منبع تمام اطلاعات شخصی. تصور کنید از قفل دیوایس خودتو بگذرید بعد برای ورود به اس ام اس رمز وارد کنید برای عکس ها همینطور برای ویدئو ها همینطور برای ...
                              اپل کلی تلاش کرده سنسود تاچ آیدی رو ساخته که کار بران (سریع) دیوایسشون رو باز کنن و وقت هر چند اندکی رو صرف وارد کردن پسورد نکنن اونوقت شما برای هر قسمت از دیوایستون پسورد میخواید؟!!!
                              ویرایش توسط grand123 : https://i-phone.ir/forums/member/21495-grand123 در ساعت 05-10-2013, 01:17 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X