اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن ناگهانی صفحه در عین اینکه گوشی کار میکنه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش شدن ناگهانی صفحه در عین اینکه گوشی کار میکنه

سلام دوستان.
    بعد از مدتها پس انداز تونستم یه آیفون (5) بخرم. تا دو روز همچی خوب بود تا اینکه وقتی از جیبم در آوردم، متوجه شدم روشنایی صفحه به حداقل رسیده.
    دو سه ساعت با تنظیمات روشنایی اعم از دوباره کالیبره کردن و بازی کردن با مقدار روشنایی ور رفتم ولی روشنایی هیچ فرقی نمیکرد و رو حداقل باقی مونده بود. بعد تا خواستم ببرم بیرون یه جایی نشونش بدم دیدم که صفحه کلا خاموش شد و گوشی شروع کرد به گرم شدن.
    داشتم از ترس میمردم تا یدفعه نسوزه. اومدم وصلش کردم به PC دیدم iTunes همه چیز رو نشون میده ولی صفحه آیفون سیاه سیاهه.
    تا حالا چند بار خاموش روشن کردم، دکمه Home+Pwr رو گرفتم ولی هیچ نتیجه ای نداده (لوگوی اپل رو هم نشون نمیده). تو نور شدید میشه صفحه رو به زحمت دید انگار که Backlit از کار افتاده باشه. همون طور که گفتم همه چی کار میکنه مثلا صدا میده، تاچش کار میکنه، عکس میگیره و ... اما بدون تصویر.
    البته جیل برکش هم کردم. نمیدونم از اونه یا نه. جراتم ندارم که به 6.1.3 ریستور کنم چون جیل برک نداره، از طرفی هم احساس میکنم مساله سخت افزاریه و ریستور کمکی نمیکنه.
    خلاصه کم مونده سکته کنم. اگه تجربه مشابهی داشتید یا راه حلی دارید لطفا بفرمایید.

خیلی ممنون.
    ویرایش توسط elc : https://i-phone.ir/forums/member/28509-elc در ساعت 28-04-2013, 05:14 PM

بهتره که اول یه ریستور بکنید ! الان تو ابن شرایط فکر نکنم جیلبریک به دردتون بخوره !!!!!!!!!!!!!!

نظر

دوست عزیز خوب چاره ای ندارید باید ریستور کنید.

نظر

ممنون از کمکتون.
        درسته که الان مساله جیل برک اهمیتی نداره ولی چون فکر میکنم مشکل سخت افزاریه، میترسم مشکلم دوتا شه. یعنی اول و آخرش مجبور شم بدمش برای تعمیر. اونوقت اگه ریستورش هم کرده باشم، به خاطر مساله جیل برک بشه قوز بالا قوز!
        حالا واقعا فکر میکنید امیدی هست که با ریستور حل بشه؟ چون همون طور که گفتم حتی لوگوی اپل رو هم موقع بوت شدن نشون نمیده. میشه یه نرم افزار بتونه کلا Backlit رو خاموش بکنه!؟

نظر

گوشیت ضربه نخورده ؟! آخه من یه آیفون 3g هم دارم که افتاد زمین و صفش خاموش شد !!!! بازش کردم دیدم سوکت ال سی دیش کنده شده از جاش ! زدمش جا و درست شد !!!!

حالا اگه ریستور کردی و دیدی درست نشد ممکنه اینجور شده باشه , بازم از بچه های انجمن کمک بگیر چون تو این زمینه ها حرفه ایـَـن ;-)

نظر

نوشته اصلی توسط skarimi911 نمایش پست ها
            گوشیت ضربه نخورده ؟! آخه من یه آیفون 3g هم دارم که افتاد زمین و صفش خاموش شد !!!! بازش کردم دیدم سوکت ال سی دیش کنده شده از جاش ! زدمش جا و درست شد !!!!

حالا اگه ریستور کردی و دیدی درست نشد ممکنه اینجور شده باشه , بازم از بچه های انجمن کمک بگیر چون تو این زمینه ها حرفه ایـَـن ;-)
            ضربه نخورده. اصلا تو اون دو روز بجز وقتی که تو جیبم میزاشتم، توی پر قو نگهش میداشتم! فقط ممکنه تو جیبم اینجوری شده باشه. چیزی که عجیبه اینه که دفعه اول که از جیبم درآوردم دیدم روشناییش حداقل شده. بعد از ساعتها کلنجار رفتن گذاشتم تو جیبم که ببرم جایی نشونش بدم. اما قبل از اینکه تو ماشین بشینم دوباره از جیبم درآوردم که صفحش چشمک زد و بعد کلا سیاه شد و گوشی شروع کرد به داغ شدن (حتی یک کلمه هم اغراق نمیکنم). نمیدونم با جیب من چه مشکلی داشت. فعلا که گذاشتم تعمیرگاه و قراره تا پس فردا بگه که مشکل چیه. باز کردنش هم کار ظریفیه و بهتر بود که من دست نزنم. کلا فکر کنم بدبخت شدم. چون کلی براش پس انداز کرده بودم و احتمال داره که کل ال سی دیش عوض بشه و هزینشم که ...
            نمیدونید چقدر دل آدم میشکنه که با این اشتیاق میره میخره، بعد مجبوره بعد از دو سه روز بده بازش کنن. امیدوارم برای هیچ کس پیش نیاد.
            راستی کسی نمیدونه که الان یه ال سی دی کاملش چنده؟ میگن یک و سیصد! اگه اینجوریه من برم برای سکته آماده بشم.

نظر

دل چرکین نباش !!!!!!! چون باز شدن آیفون اصلا چیز خاصی نیست ...
              ولی بعید میدونم ال سی دیت مشلکی داشته باشه ...

وقتی شروع به چشمک زدن کرد , رنگاش قاطی پاتی نشد ؟ سفید نشد بعد یه دفعه خاموش بشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط skarimi911 نمایش پست ها
                دل چرکین نباش !!!!!!! چون باز شدن آیفون اصلا چیز خاصی نیست ...
                ولی بعید میدونم ال سی دیت مشلکی داشته باشه ...

وقتی شروع به چشمک زدن کرد , رنگاش قاطی پاتی نشد ؟ سفید نشد بعد یه دفعه خاموش بشه ؟
                ممنون از آرامشی که میدید.
                راستش خیلی سریع اتفاق افتاد. تو یه ثانیه کلا سیاه شد و به سرعت داغ شد. فکر نمیکنم حتی اگه به دلیل نرم افزاری، CPU بره رو 100% انقدر سریع گرم بشه (شایدم اشتباه میکنم). احساس کردم یه چیزی مثل اتصال کوتاه رخ داده باشه. ولی همونطور که گفتم همه آیکونها رو میشد به سختی توی نور شدید دید. من حتی تونستم به سختی فایلهای شخصیم رو از روش پاک کنم. ولی Backlit کلا خاموشه. خلاصه تجربه وحشتناکیه. آدم میره گوشی صد تومنی یا ارزونتر میگره n سال کار میکنه ولی این نمیدونم چی شد که ال سی دیش دور روز کار نکرد. شاید واردکننده ها میرن گوشی های Low Profile (که تو پروسه ساخت دچار مشکل شدند) رو خیلی ارزون میارن اینجا میفروشن. به هر حال حالا منم و این ضدحال واقعی.

نظر

درود دوستان من یه نرم افزار سرگرمی تو گوشیم نصب کردم ولی موقع باز کردن نرم افزار یهو صفحه گوشیم سیاه شد در صورتی که گوشی زنگ میخوره به اینترنتم وصله و پیام میاد برام ولی صفحه سیاهه و حتی دکمه پاور گوشی هم کار نمی کنه و خاموش نمیشه اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم راهنماییم کنید.البته مدل گوشی من سامسونگ مدل e7 هست.

نظر

صبر کنید ..
                  X