اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نوشتن با قلم روی آیپد4

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشتن با قلم روی آیپد4

سلام
    میخواستم بدونم که میشه با قلمی روی ایید نوشت و دست رو بدون اختلال در نوشین روی صفحه تکیه گاه کرد(در تمام نرم افزار ها یا نرم افزاری خاص) ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ویرایش توسط behnam-k : https://i-phone.ir/forums/member/122117-behnam-k در ساعت 27-04-2013, 11:58 PM

نوشته اصلی توسط behnam-k نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم که میشه با قلمی روی ایید نوشت و دست رو بدون اختلال در نوشین روی صفحه تکیه گاه کرد(در تمام نرم افزار ها یا نرم افزاری خاص) ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

از نوشتن که میشه٬ کیفیت کار هم ۱۰۰ درصد به قلمی که استفاده می کنید داره
    و برای تکیه دادن دست٬ همه نرم افزار ها که قابلیتی برای اینکار رو ندارند و تو اغلب اونا مشکلات زیادی درست میشه. اما مثلا تو نرم افزار Upad قابلیتی ارائه میشه که میتونی بخشی از صفحه رو غیر فعال کنی که برای نوشتن بشه دستتو روش تکیه بدی
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

ممنون.یعنی اینکه تکیه دادن دست ربطی به قلم نداره! چون الان داشتم این لینک رو نگاه میکردم که قلم ipen رو معرفی کرد. و این امکان رو به عنوان قابلیتش آورده . لطف کنید شما هم ببینید و نظر بدید.
      iPen: the first active stylus for iPad! by Cregle Inc. — Kickstarter
      ویرایش توسط behnam-k : https://i-phone.ir/forums/member/122117-behnam-k در ساعت 28-04-2013, 12:30 AM

نظر

ممنون.یعنی اینکه تکیه دادن دست ربطی به قلم نداره! چون الان داشتم این لینک رو نگاه میکردم که قلم ipen رو معرفی کرد. و این امکان رو به عنوان قابلیتش آورده . لطف کنید شما هم ببینید و نظر بدید.
        iPen: the first active stylus for iPad! by Cregle Inc. — Kickstarter
        عجب قلم فوق العاده ای بود.
        ساختار این قلم با قلم های عادی فرق می کنه و همونطور که در فیلمش هم دیدید با برنامه های خاص کار می کنه که قلم رو میشناسه. احتمالا با بلوتوث به آیپد وصل میشه

اما منظور من قلم های عادی بود. اونا با پلاستیکی که روی نوکشون هست اجازه نوشتن روی آیپد رو فراهم می کنند که اگر هنگام نوشتن دستتون رو روی صفحه تکیه بدید نوشت خراب میشه چون برنامه قلم رو به عنوان انگشتتون تصور می کنه و دستتون هم همینطور. برای اینها باید از برنامه هایی مثل upad استفاده کرد که این امکام رو میده که بخشی از صفحه رو غیر فعال کنید

آپدیت: بله این قلم با بلوتوث به آیپد وصل میشه و عملا از نظر کارکرد خیلی با قلم های عادی فرق داره. تو سایتش نوشته بود
        Kickstarters: Please help us to spread the word! And tell the App Developers you want to use iPen on their apps.
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

این قلم به صورت اینفرارد در حالت نصب یک کیت به درگاه شارژ باعث میشه سطح صفحه هوشمند بشه و از طریق فشار دادن قلم در مکان خاص صفحه و کالیبره اتوماتیک ، گیرنده مکان و میزان حرکت قلم رو به برنامه گزارش میده . و فکر میکنم با توجه به تکنولوژیش اگه دست یا شیعی در مقابل کیت و محل اتصال قلم قرار بگیره چیزی نمینویسه.
          به هر حال من فکر میکنم این قلم ایده آل برای نقاشی های ظریف نیست . اگه مدلی برای طراحی و نوشتن ظریف سراغ دارید و یا کسی تجربه کار با ipen رو داره لطفا اطلاعات بده. ممنون.

نظر

راستی به نظر من این مشکل با نوعی دستکش قابله حله. نظر شما چیه ؟

نظر

راستی به نظر من این مشکل با نوعی دستکش قابله حله. نظر شما چیه ؟
              دقیقا بنظر من بهترین راه کاره

نظر

من به دنبال پیشنهاد خودم تو چند تا سایت کشدم و تو ...you یه کلیپ پیدا کردم که بد نیست ببینید.
                http://www.youtube.com/watch?v=WcexLVa_JN0

نظر

من خیلی از قلم ها رو دست این و اون دیدم و میتونم بگم بهترین قلمی که برای آیپد وجود داره jot pro هست.
                  اکثر قلم ها نوک پهنی دارن که کار کردن باهاش راحت نیست ، ولی این با حالت خاصی که داره کار کردن باهاش رو راحت میکنه.
                  البته اینی هم که دوستمون معرفی کرده خوبه ولی برای یه قلم آدم تا یه مقداری خرج میکنه.
                  این قلم هم فکر کنم ۳۰$ قیمت مناسبی براش باشه!!!
                  http://adonit.net/jot/pro/
                  البته من این قلم رو تو تهران پیدا نکردم و مجبور شدم بگم از آمریکا برام بیارن ، ولی واقعاً ارزشش رو داشت.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

یه قلم مناسب برا نوشتن جزوه چیرو پیشنهاد می دین (البته تو تهران باشه)

نظر

نوشته اصلی توسط shayan_1993 نمایش پست ها
                      من خیلی از قلم ها رو دست این و اون دیدم و میتونم بگم بهترین قلمی که برای آیپد وجود داره jot pro هست.
                      اکثر قلم ها نوک پهنی دارن که کار کردن باهاش راحت نیست ، ولی این با حالت خاصی که داره کار کردن باهاش رو راحت میکنه.
                      البته اینی هم که دوستمون معرفی کرده خوبه ولی برای یه قلم آدم تا یه مقداری خرج میکنه.
                      این قلم هم فکر کنم ۳۰$ قیمت مناسبی براش باشه!!!
                      http://adonit.net/jot/pro/
                      البته من این قلم رو تو تهران پیدا نکردم و مجبور شدم بگم از آمریکا برام بیارن ، ولی واقعاً ارزشش رو داشت.

قلم بدی نسیت ولی نوک قلم کمی احساس خوبی به کاربر نمیده.اگه تهیه کردین ما رو از تجربتون مطلع کنید.

نظر

چند ماهی هست که گرفتم و واقعاً ازش راضیم...
                        چه مشکلی تو نوکش هست؟

نظر

نوک این قلم ها از چی درست شده؟
                          آیا این امکان هست که خودمون به صورت خیلی ساده یکی درست کنیم!!؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط shayan_1993 نمایش پست ها
                            چند ماهی هست که گرفتم و واقعاً ازش راضیم...
                            چه مشکلی تو نوکش هست؟

بخاطر شکل نوکش تمرکز کافی رو برای چرخوندن قلم تو دست از آدم میگیره...قلم های نوک پهن هم خوب نیستن...

باید یه چیزی باشه که موقع نوشتن حس کنی خودکار تو دستته

نظر

صبر کنید ..
                            X