اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فراموش كردن كد Restrictions

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فراموش كردن كد Restrictions

سلام.
    من در بخش setting >general>Restrictions كد دادم الان هم يادم نمياد چنده كد اصلى رو هم قبول نميكنه
    خواهشن اگه كسي راه حلى بلده بگه

نوشته اصلی توسط Mrahim نمایش پست ها
    سلام.
    من در بخش setting >general>Restrictions كد دادم الان هم يادم نمياد چنده كد اصلى رو هم قبول نميكنه
    سلام
    مجدد ریستور کنید اخرین فریمور رو یا Erase کنید از روی گوشی!

نظر

ببخشيد اگه erase كنم ميگه بعد از ١٠ بار اشتباه زدن اطلاعا تم پاك ميشه ميشه بگيد اين اطلاعات شامل چه چيزهاى ميشه
      ممنون ميشم

نظر

ببخشيد اگه erase كنم ميگه بعد از ١٠ بار اشتباه زدن اطلاعا تم پاك ميشه ميشه بگيد اين اطلاعات شامل چه چيزهاى ميشه
        ممنون ميشم
        منظور شما رو از ارتباط بین Erase کردن و ۱۰ بار اشتباه نمیفهمم!
        این طبیعی است که بعد تلاش مجدد اطلاعات پاک بشه، چون فکر میکنه گوشی شما دست یک سارق افتاده و سعی در دسترسی به اطلاعات شما رو داره، کل دیتا پاک میشه، به حالت کارخانه برمیگرده!
        شما یک بکاپ بگیر، بعد Erase All Contetnt and Setting کن تا بشه مثل روز اول، بکاپ شامل رمز عبور شما نمیشه، بعد بکاپ رو برگردون و اون قسمتها دیگه رمز عبور نداره، اما به شما هشدار میده که چون قبلاً رمز عبور داشتید میخواهید دوباره ست کنید یا نه!
        موفق باشید

نظر

ببخشيد مگه منظور شما هم erase همون گزينه اى كه توى تنظيمات بخش قفل گذارى هشتش نيست نوشته (erase data) به فارسى پاك كردن اطلاعات من سوالم اينه كه اگه اون گزينه رو on كنم برنامه هام پاك ميشن يا نه ؟
          ویرایش توسط Mrahim : https://i-phone.ir/forums/member/121456-mrahim در ساعت 26-04-2013, 07:41 PM

نظر

ببخشيد من ساده بگم اگه erase كنم برنامه هام پاك ميشن ميخوام اينو بدونم اگه بك اپ نگيرم
            ببین Erase یا reset کردن در چند حالت میتونه اتفاق بیفته که مهمترینش تقریباً اینا هستند:
            ۱- Erase All setting این حالت، فقط تمام تنظیمات گوشی رو ریست میکنه که شامل رمز عبور هم خواهد بود، اما اطلاعات و برنامه ها پاک نمیشه. (اینو میتونی تست کنی)
            ۲- Erase All Content and Setting این حالت، کل اطلاعات و تنظیمات رو از بین میبره و مثل روز اول میشه.
            ۳- Reset Network setting این حالت، کل تنظیمات شبکه و ارتباطی و رو ریست میکنه.
            نکته: پروسه بکاب گیری فقط از تنظیمات و نوع حالات گوشی بکاپ گرفته میشه که شامل تنظیمات بازیها،برنامه ها هم میشه، اما از خود برتامه ها و بازیها بکاپ نمیگیره، شما وقتی بکاپ رو ریستور میکنی، در حقیقت تنظیمات رو برمیگردونی و برنامه با اخرین تنظیمات بکاب گرفته شده از طریق آرشیو آیتونز مجدد سینک میشند.

نظر

نوشته اصلی توسط Mrahim
              ببخشيد ولي من اين گزينه منظورمه شما به اين قسمت گوشى بريد حرف منو متوجه ميشيد setting>general>>pascode lock>erase data گوشيم ايفون پنج حالا شايد براي شما اين گزينه نباشه
              ۱- من منظور شما رو فهمیدم، پاسخهای بنده برای رفع مشکل فراموشی رمزتون بود، محل Erase برای رفع مشکلتون Setting > General > Reset
              ۲-
              محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

۳- تو قسمت Passcode اگه اون گزینه رو فعال کنید، بعد از وارد نمودن تعداد دفعات رمز اشتباه، کل اطلاعات، شامل همه چی از بین خواهد رفت!

نظر

برای ریست کردن پسورد قسمت restriction به برنامه زیر نیاز دارید:
                iPhone Backup Extractor

از آدرس زیر:
                iPhone Backup Extractor free download - extract iTunes backup files

البته حتما باید نسخه 69 دلاری باشه پس باید کرک کنید با کرکی که در پایین قرار میدم
                دانلود فایل Download IPBE zip از آپلود آی آر

باید یا به ضد ویروس معرفیش کنید یا ضد ویروس رو موقتا غیر فعال کنید چون مثل اغلب فایلهای کرک ضد ویروس این رو به عنوان
                ویروس تشخیص میده
                اول یه بک آپ با ایتونز از ایفون بگیرید
                بعد از نصب یرنامه و کرک
                و اجرا برنامه خود برنامه بک اپ رو تشخیص میده و
                به قسمت utilitise برنامه برید و گزینه
                recover restriction pin
                رو انتخاب کنید
                حالا تا یه سیگار بکشید برنامه پسورد رو پیدا میکنه
                رو ios 8.13 شخصا انجام دادم و بعد از مدتها که درگیر این پسورد بودم ..پسورد رو پیدا کردم

نظر

با سلام وخسته نباشید
                  خیلی از اصطلاحات رو که شما می گید رو بلد نیستم گوشی ایفون 5 دارم دو سالی هست خوب کار میکنه جیلبریک نیست ولی کد restrictions
                  رو فراموش کردم سه تا کد زدم ولی اشتباه است لطفا کمکم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط amohossien نمایش پست ها
                    با سلام وخسته نباشید
                    خیلی از اصطلاحات رو که شما می گید رو بلد نیستم گوشی ایفون 5 دارم دو سالی هست خوب کار میکنه جیلبریک نیست ولی کد restrictions
                    رو فراموش کردم سه تا کد زدم ولی اشتباه است لطفا کمکم کنید
                    تنها راهش اینه ک ریستور کنی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام.
                      ]سلام.

نظر

فراموش كردن كد Restrictions

نوشته اصلی توسط محمد بهرامی 221 نمایش پست ها
                        ]سلام.
                        با ایتونز بکاپ بگیرید.( Encrypt iPhone backup حتما غیر فعال باشه)
                        این برنامه رو دانلود کنید و روی دسکتاپ کپی کنید.
                        https://github.com/gwatts/pinfinder/releases
                        برنامه رو اجرا و کمی صبر کنید تا کد رو پیدا کنه.
                        ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 19-04-2017, 12:53 PM

نظر

صبر کنید ..
                        X