اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه بک آپ گرفتن از فون بوک از ایفون کپی کردن به ایفون دیگه

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه بک آپ گرفتن از فون بوک از ایفون کپی کردن به ایفون دیگه

سلام من یه 4اس دارم که تمام شماره هام روش سیو بود و هر از گاهی با ایتونز توسط مک بوک پرو اهنگی میریختم و کاره خاص دیگه ای هم با ایتونزانجام نمیدادم جدیدا یه ایفون5گرفتم که امدم شماره هارو توسط ایتونز کپی کنم که هم ار روی 4س پرید و از 500 شماره 100 روی 5 کپی شدو شماره هام برام خیلی مهم بود اگر میشه من و راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام دوست گرامي
    تاپيكتون به بخش مناسب جا به جا شد.
    آي تونز را باز كنيد،preference برويد و در قسمت device ها بك آپ ها را چك كنيد كه خود آي تونز اتوماتيك گرفته و اگر پيدا كرديد چيزي كه تاريخش مربوط به اخيرا بود كه بهتر، فقط كافيه آي فون ٥ را وصل كنيد و رستور بك آپ بزنيد.
    اگر كنتاكت ها هنوز بر روي ٤اس هستند، اون رو به آي تونز وصل كنيد، و بك آپ بگيريد يا از بخش دوم از چپ توي بار اي تونز كنتاكت ها را بر روي كامپيوتر بريزيد و سپس روي آي فون جديد.
    راه آخر بهترين هست و ساده ترين: icloud رو بر روي ٤ اس ست كنيد اگر انجام نشده، كنتاكت را در ستينگ انتخاب كنيد؛ همينً كار را در ٥ تكرار كنيد و شماره هاتون مياند روي ٥

Sent from my  iPhone using Tapatalk
    with

نظر

راهی که من ازش استفاده میکنم استفاده از برنامه های اپ استوره.

برنامه ای که من ازش استفاده میکنم :

کافیه این برنامه ( یا برنامه های مشابهش رو ) روی 4 استون نصب کنید و از کانتکت ها بکاپ بگیرید د به ایمیلتون ارسال کنید . بعد از این کار به ایمیلتون با 5 ساین این شید و ایمیل حاوی کانتکت ها رو باز کنید و روی کانتکت ها رو لمس کنید تا همه به دفترچه تلفن 5 تون برن !

نظر

صبر کنید ..
      X