اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نداشتن صدای فیلم برداری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نداشتن صدای فیلم برداری

سلام
    من iphone 4 دارم 6.1.3 وقتی میخوام فیلم بگیرم صدا نداره . اول که گوشی رو گرفتم درست بود ولی الان خراب شده و
    فقط صدای فیلم برداری خراب ، صدای بقیه چیزها درسته .

راستی اون بالاشو با مسواک تمیز کردم ولی درست نشد

نظر

دوست عزیز برای منم ایفون 5 اینجوری شد موقع فیلم برداری چندتا ضربه به اسپیکر بزن اگر صدای ضعیفی از ضربه موقع تماشای همون فیلمبرداری با هدفون شنیدی یعنی کثیف شده جایه سکوت هدفونتو تمیز کن درست میشه واسه منم یه ماه صدا نداشت بعد اینکار درست شد منم داشتم ناامید میشدم ترس از مشکل سخت افزاری داشتم ولی درستش کردم

نظر

نوشته اصلی توسط A2ssA نمایش پست ها
        سلام
        من iphone 4 دارم 6.1.3 وقتی میخوام فیلم بگیرم صدا نداره . اول که گوشی رو گرفتم درست بود ولی الان خراب شده و
        فقط صدای فیلم برداری خراب ، صدای بقیه چیزها درسته .
        اگه جیلبریک نکردین یه ریست ستینگ هم ضرر نداره !

نظر

تماس بگيريد بزاريد رو اسپيكر ببينيد صداتون رو شخص مقابل ميشنوه

نظر

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
            تماس بگيريد بزاريد رو اسپيكر ببينيد صداتون رو شخص مقابل ميشنوه

روی اسپیکر گذاشتم نشنید . یعنی اسپیکرم خرابه ؟ کجا میشه درستش کرد ؟
            میشه درست بشه
            نمیدونی حدودا چقدر میشه قیمتش ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط A2ssA نمایش پست ها
              روی اسپیکر گذاشتم نشنید . یعنی اسپیکرم خرابه ؟ کجا میشه درستش کرد ؟
              میشه درست بشه
              نمیدونی حدودا چقدر میشه قیمتش ؟؟؟
              بغل جك هندزفري يك سوراخ است با يك نخ موي مسواك تميزش كن نشد بايد باز بشه عوض بشه و وقتي هم باز ميشه سنسور بالا از كارمي افته خلاصه كنم حدود ٧٠ خرجتونه و باريستورش ٨٥ ميشه اگرخودت بلد نباشي ولي امكان صفت شدن دكمه پاور نيز هست

نظر

متاسفانه باز هم من شاهد اطلاعات اشتباهی هستم که در اختبار کاربران میزارید

دوست من مشکل گوشی شما Sound IC هست و این مشکل شایع در iPhone 4 هستش و امکان درست شدنش نیست حداقل تا الان و اگر هم کسی روی این موارد کار کنه بهتون میگه 80% موجب حاموش شدن گوشی (dead) میشود

فقط ترو خدا اگر این کاری که مدیر عزیز گفتن جواب نداد (که اابته 99/99% جواب نمبده ) بیایید اینجا بگید که فکر بد در مورد پست من نشه و باعث رنجش مدیر عزبزمون نشه .

نظر

نوشته اصلی توسط Platinium03 نمایش پست ها
                  متاسفانه باز هم من شاهد اطلاعات اشتباهی هستم که در اختبار کاربران میزارید

دوست من مشکل گوشی شما Sound IC هست و این مشکل شایع در iPhone 4 هستش و امکان درست شدنش نیست حداقل تا الان و اگر هم کسی روی این موارد کار کنه بهتون میگه 80% موجب حاموش شدن گوشی (dead) میشود

فقط ترو خدا اگر این کاری که مدیر عزیز گفتن جواب نداد (که اابته 99/99% جواب نمبده ) بیایید اینجا بگید که فکر بد در مورد پست من نشه و باعث رنجش مدیر عزبزمون نشه .
                  جناب ...
                  بنده ديروز يك ايفن ٤ دادم درست كردم تونيم ساعت هم بهم تحويل دادن
                  بعدشم دوستمون نميدونستن كه مشكل درزمان مكالمه رو دارن وچون خودبنده اين مشكل رو داشتم ازشون سوال كردم كه ديدم بله اين دوستمون هم همين مشكل رو داره
                  بنده هم نگفتم با تميز كردن درست ميشه چون ماله خودمم نشد بعدشم با ٧٠ تومن تعمييرش كردم كه ريستورش رو خونه انجام دادم فقط دكمه پاور كمي صفت شد كه خيلي بدموقع بود وقت منتظر موندن و بازكردن دوباره اش رو نداشتم خواستي شماره مركزي كه تعمييركردم رو دراختيارتون قراربدم

متاسفم واقعا براي افرادي كه با اندك اطلاعاتي درمورد اي ديوايس فكرميكنن خدا شدن و چون كاري ازنظرشون امكان پذير نيست انجامش رو بايد فراموش كردو كسي ديگري نيست كه بتوانه اين كارو انجام بده
                  ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 27-04-2013, 12:54 AM

نظر

صبر کنید ..
                  X