اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رازهای نهفته در لوگوی کنفرانس wwdc 2013

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [ تبادل نظر ] رازهای نهفته در لوگوی کنفرانس wwdc 2013

لوگو کنفرانس WWDC امسال را هم دیدیم، اما گذشته از دیگر مسائل موجود، چه رازی در این لوگو می تواند نهفته باشد؟ همانطور که می دانیم اپل همیشه در بنر کنفرانس ها نکات مخفی زیادی را پنهان می کند٬ بنابراین به بررسی این لوگو می پردازیم تا زودتر از زمان مقرر به رازهایی پی ببریم. سال گذشته لوگوی کنفرانس, رتینا بودن مکبوک پرو را نشان می داد داد٬ بنابراین وقت جستجو در لوگوی جدید کنفرانس WWDC است.

از نکته های بارز آن می تواند به مستطیل های گرد شده پرداخت، که دارای رنگ های مختلف نیز هستند و روی هم انباشته شده اند، نوشته ی WWDC که در نگاه اول به ظاهر انعکاس دارد ، اما ارقامی به زبان رومی به ما نشان می دهد. حال ذره بین را در دست بگیریم و این اشکال خاص را رمزگشایی کنیم تا بدانیم اپل چه چیزی را در پس پرده ای لوگو برای ما پنهان کرده است.

• مستطیل های گرد شده:

بهتر است بگوییم چیزی شبیه آیفون های iOS را می بینیم. خب این به سادگی بیانگر یک تحول عظیم در iOS است ، یعنی کارایی بالا و ظهور دستور العمل های جدید. بعد از این، همچنین به نظر می رسد اپل Stack های مک ( حالت نمایش فولدر ها در داک مک ) را به iOS آورده است. و نکته دیگر اینکه آیکون ها نیمه شفاف هستند، طوری که هر کدام در پشت دیگری قابل مشاهده باشد. به نظر من iOS صاحب یک سرویس خاص شده است که اپلیکیشن ها می توانند همدیگر را ببینید و احساس کنند٬ چیزی شبیه به مک. به شخصه حس روان تر شدن را در آن می بینم.

• آیکون های رنگی:

این آیکون ها نوید یک تغییرات عمده گرافیکی را در ios به ما می دهد، تغییراتی که می تواند iOS را نسبت به آن چیزی که در این ۶ سال همه ما تجربه کرده ایم دگرگون سازد. همه ما هم جاناتان ایو را می شناسیم و با سلیقه اش آشنا هستیم، این را می توان از روی طراحی محصولاتی که در دست داریم متوجه شویم. مطمئناً او موارد مدرن را به موارد کلاسیک ترجیح خواهد داد. iOS 7 این تغییرات را پذیرفته و باید بر رو صحنه کنفرانس به وضوح تغییرات را ببینم. احتمال دیگر می تواند آیفون های رنگارنگ باشد، حتماً در شایعات و اخباری که در پرتال منتشر شده چنین خبرهایی را دیده اید.

• WWDC MMXIII :

اگر دقت کنیم فونت به کار رفته در این لوگو یکی از متفاوت ترین فونت هاست که تا به حال از اپل برای کنفرانس ها دیده ایم، این هم می تواند نوید تغییرات عظیمی در iOS 7 باشد. یعنی طراحی مدرن تر در سراسر iOS , همان چیزی که جاناتان می خواهد. با اینکه کلمه رومی MMXIII به معنی 2013 است و به ظاهر به معنی WWDC 2013 است اما آن به شکلی نوشته شده که به ظاهر انعکاس کلمه WWDC است٬ این شاید به معنی سرویس جدید یا رتقای سرویسی مانند AirPlay خواهد بود که تصاویر را به Apple tv می فرستد.

در کل می توان چیزی را که اسمش یک انقلاب گذاشت، در انتظار کاربران اپل است. نظر شما چیست ؟ آیا چیز دیگری در این لوگو می بینید ؟

باتوجه به رنگارنگ بودن میشه آیپد مینی رتینا رو انتظار داشت که معرفی بشه

نظر

بالاخره بعده اگوسته اين كنفرانس عظيم و بزرگ و ...؟
      ايپد ٥ كي مياد؟
      مرديم از صبر.

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

Mmxiii به معنی 2013 است
        جالبه که اپل از این روش استفاده کرده
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

به نظر من شاهد یک تغییر بسیار بزرگ در ios7 خواهیم بود به نظر من امسال ساله اپله و به دوران اوج خودش نزدیک میشه

نظر

از نظر طراحی و رابط گرافیک به نظرم با یک دگرگونی رو به رو میشیم. البته نه به طوری که تشخیص اینکه این همون iOS هست سخت باشه.

نظر

امیدوارم امسال شاهد ارتقایی در ایکلود باشیم تا هماهنگی هر چه بیشتری بین ای او اس و او اس تن به وجود بیاد
              به نظر من اگه ایفون رنگی بیاد همون ایفون ارزان قیمت با جنس پلاستیکه
              ایفون ارزان سایزش ۴ و رنگی باشه و در ایفون ۶ ایفون اصلی با سایزی بزرگتر عرضه بشه با همون رنگ سفید و مشکی
              و امیدوارم شاهد پورت لایتینگ به یو اس بی ۳ باشیم
              و دوست دارم سرویسی مشابه وایبر مخصوص ای او اس مثل ای مسیج و فیس تایم معرفی بشه
              و از همه مهمتر امیدوارم روزی اپل مپ با کیفیت و دقت و جزییات مانند گوگل مپ برای ایران ارائه بشه ! تا از دست گوگل مپ و سایجیک خلاص بشیم !

نظر

به نظر من همن چیزی که انتظار داشتیم داریم می رسیم یعنی بزرگترین تحولی که ios می تونسته داشنه باشه

نظر

دوستان برا نسخه ازمایشی کجا میتونیم udidرو ثبت کنیم

نظر

به نظر من جاني ايو ضربه مهلكي بر اندرويد وارد ميكنه چون به نظر من اندرويد در رابط كاربري مخصوصا از نوع خالصش خيلي ضعيفه و طراحي هم كه بالاتر از جاني كه نداريم
                    يعني همونطوري كه هيچ كمپاني نتونسته گوشي زيباتر از ايفون طراحي كنه همين موضوع حالا تو نرم افزار هم تكرار ميشه
                    راستي اين شبها شبهاي كابوس استيو بالمر هم هست !

نظر

این فریم های رنگی منو یکم یاد فریم ساعت میندازه که میتونه اشاره به معرفی iWatch داشته باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
                        امیدوارم امسال شاهد ارتقایی در ایکلود باشیم تا هماهنگی هر چه بیشتری بین ای او اس و او اس تن به وجود بیاد
                        به نظر من اگه ایفون رنگی بیاد همون ایفون ارزان قیمت با جنس پلاستیکه
                        ایفون ارزان سایزش ۴ و رنگی باشه و در ایفون ۶ ایفون اصلی با سایزی بزرگتر عرضه بشه با همون رنگ سفید و مشکی
                        و امیدوارم شاهد پورت لایتینگ به یو اس بی ۳ باشیم
                        و دوست دارم سرویسی مشابه وایبر مخصوص ای او اس مثل ای مسیج و فیس تایم معرفی بشه
                        و از همه مهمتر امیدوارم روزی اپل مپ با کیفیت و دقت و جزییات مانند گوگل مپ برای ایران ارائه بشه ! تا از دست گوگل مپ و سایجیک خلاص بشیم !
                        این سرویسی که شما انتظارش رو داری چی هست که "ای مسیج و فیس تایم" جوابگوی نیاز شما نیست؟
                        منظورتون اینه که "ای مسیج و فیس تایم" در یک app مجزا قرار بگیرن؟

نظر

نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
                          این سرویسی که شما انتظارش رو داری چی هست که "ای مسیج و فیس تایم" جوابگوی نیاز شما نیست؟
                          منظورتون اینه که "ای مسیج و فیس تایم" در یک app مجزا قرار بگیرن؟
                          منظور من تماس صوتي رايگان از طريق واي فاي بين دستگاه هاي اپل هست
                          نگفتم از اي مسيج و فيس تايم راضي نيستم ! اتفاقا بشدت هم ازشون راضي هستم !

نظر

Ok
                            جاى همچين سرويى خاليه و احتمالش هست كه در اينده ارائه بشه، وليكن چون در پايان ديوايس هايى كه از ios استفاده نميكنن شامل همچين سرويسى نميشن، فكر نميكنم همچين سرويسى خيلى كاربردى باشه..

نظر

بعید هست سرویسی مشابه viber از اپل ارائه بشه
                              اپراتور های بزرگ دنیا٬ اصلی ترین شرکای اپل هستند و اگر اپل بیاد سرویس تماس مجانی هم بزاره دیگه اپراتور ها باید تعطیل کنند
                              سال پیش مقاله ای منتشر شد که بخاطر همین iMassage کلی از سود اپراتور ها پایین اومد
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                              X