اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل وصل نشدن به اینترنت و رزلوشن کم.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل وصل نشدن به اینترنت و رزلوشن کم.

سلام چنتا مشکل برام پیش اومده از کسانی که با این هکینتاش iAtkos S3 V2 کار کردن خواهش میکنم کمکم کنن . من iAtkos S3 V2 رو روی لپ تاپم نصب کردم و موفق شدم بالا بیارمش بعد دوتا مشکل دارم بکی اینکه اصلا نمیدونم چه جوری به اینترنت وایرلس خونه وصل شم آیکونش توی نوار بالای صفحه هست (من موقع نصب کردن توی Customize تمام درایور های Network رو تیک زدم ولی آیکون وای فای توی نوار بالای صفحه نبود بعدش خودم یه فایل Kext که فکر کنم درایور بود رو مطابق با مدل وایرلسم نصب کردم که بعد Airport اومد ولی بازم نمیتونم وصل شم Turn On Airport رو هرچی میزنم هیچی نمیشه) . مشکل دومم اینه که رزلوشن لپ تاپم 1280x800 اما رزلوشن iAtkos S3 V2 یدونست فقط اونم 1024x786 ممنون میشم تو این دو مورد کمکم کنین. ممکنه این هم به خاطر نشناختن کارت گرافیک باشه؟ (ورژن 10.6.3 بود اول نصب کردم آپدیت کردم به 10.6.8)

لپ تاپمم Toshiba Satellite L300 هست مشخصاتشم اینه:
    Intel Pentium Dual Core T4200 2.00 GHz <> RAM: 2GB of RAM DDR2 <> Graphic : Mobile Intel 4 Siries Chipset Family

تـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــو رو خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــدا جواب بــــــــــــــــــــــــدیـــــــــد

نظر

داداش مدل سخت افزارها رو دقیق بگو؟

نظر

ممنون داداش توی Device Manager توی Network adapters که اینطور نوشته:
        Atheros ARAR5007EG Wireless Network Driver Adapter
        Realtek RTL8102E/RTL8103 Family PCI-E Fast Ethernet NIC (NDIS 6.20)

کارت گرافیکمم فقط همین قدر میدونم : Name :Mobile Intel(R) Series Express Chipset Family
        Chip Type:Mobile Intel(R) Series Express Chipset Family
        DAC Type: Internal
        Approx. Total Memory: 829 MB
        Current Display Mode: 1280 x 800 (32 bit) (60Hz)
        Monitor: Generic PnP Monitor

این هم یه عکس از Gpuz امید وارم کافی باشه
        بازم ممنون

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...d226ccc1af.JPG

یو اس بی وایرلس هم دارم : D-Link Wireless N150 USB Adapter
        ویرایش توسط pooya0007 : https://i-phone.ir/forums/member/119327-pooya0007 در ساعت 24-04-2013, 08:21 PM

نظر

سلام داداش کارت گرافیک ضعیفه بعید بدونم فعال شه.وایرلس میتونی از این سایت ککست مخصوصش دانلود کنی ox86.net بهتره یه لپ تاپ Lenovo بگیری واسه هکینتاش

نظر

مرسی اگه زحمت نمیشه میتونی لینک ککست وایرلس رو بدی چون من تو قسمت دانلود های osx86.net رو گشتم یه کم گیج شدم ممنون میشم . من توی اون فایل فکر کنم اسمش com.apple.list بود یا یه چیزی مثل این ویرایشش کردم رزلوشن خودمو اضافه کردم 1280x800 ولی بازم نشد حالا با رزلوشن میتونم بسازم خوب لپ تاپم ضعیفه دیگه ولی این لینک وایرلسرو که خودتون مناسب میدونین بدین خیلی ممنون میشم راستی یه سوال الان من ککست هایی که نصب کردم رو چه جوری میتونم پاک کنم چون یه ککست نصب کردم که آیکون Airport رو اضافه کرد ولی کار نمیکنه تو تنظیماتش که میرم الان باید پاکش کنم تا بتونم ککست جدید رو نصب کنم چون فکر کنم تداخل پیش میاد نه؟
            راستی من میتونم به لاین آپدیت کنم ؟ الان 10.6.8 هستم اگه میشه لطفا بگید چه جوری ممنون بازم از توجه تون
            ویرایش توسط pooya0007 : https://i-phone.ir/forums/member/119327-pooya0007 در ساعت 25-04-2013, 11:18 AM دلیل: از فرصت استفاده کردم و یه سوال دیگه هم پرسیدم!

نظر

اول بهتره نسخه 10.7.2 بنصبی گشتم واست
              داداش واسه وایرلس از این لینک Hackintosh Atheros AR5007 - Downloads - OSx86.net استفاده کن
              واسه گرافیک از این لینک Hackintosh GMA4500MHDD FOR ALL MACHINE.zip - Downloads - OSx86.net

نظر

وایرلس رو نصب کردم یکی که نرم افزار بود که نصب کردم هیچی ولی یکی دیگه که kext بود یه سوال ککست هارو وقتی با kext helper میخوام نصب کنم میکشم میارم میذارم تو kext helper بعد پسوردمو میدم و Esey Install رو میزنم و بعد از چند ثانیه میگه که مثل اینکه نصب شده Cross Your Fingers to reboot و اینو که میگه من ok میکنم و بعضی موقع ها میبندمش (از تو داک هم میبندم) و بعضی موقع ها همون موقع ریستارت میکنم این روش نصب درسته یعنی نصب میشه خوب؟
                من این دوتا رو نصب کردم ولی تغییری ندیدم هنوزم نمیتونم وصل شم راستی چه جوری میتونم ککست رو پاک کنم چون قبل از این یه ککست نصب کرده بودم که Airport رو به Network اضافه کرده ولی اونم هرچی Turn On Airport رو میزنم انگار نه انگار کارت گرافیکم نمیتونم دانلود کنم مشکل داره اگه میشه یه جا آپلود کنید لینکشو بدبد بی زحمت
                لطفا اگه میشه درباره ی آپدیت به 10.7.2 توضیح بدید چون میخوام به اون ورژن برم
                ویرایش توسط pooya0007 : https://i-phone.ir/forums/member/119327-pooya0007 در ساعت 25-04-2013, 04:32 PM

نظر

با kext ulity

نظر

آپدیت چی چه جوری آپدیت کنم؟

نظر

سخت افزار شما خیلی ضعیف بهتره بی خیال بشین یا لپ تاپ عوض کنین

نظر

میشه 1 نفر توضیح بده چه جوری من باید الان آپدیت کنم هکینتاشمو الان روی 10.6.8 هستم چرا توی سایت اپل ورژن 10.7 برای دانلود نیست ؟ 10.6.9 هم نیست پس چه جوری باید آپدیت کرد ؟ از خود مک مشکلی پیش نمیاد آپدیت کنم؟

نظر

از توی فروم لینک دانلود اپدیت 10.7.4 دانلود کن و بنصب

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi mir نمایش پست ها
                            از توی فروم لینک دانلود اپدیت 10.7.4 دانلود کن و بنصب

یه لینک بزار لطفا تو انجمن پیدا نکردم ولی تا جایی که من میدونم 10.7.4 میخوای بنصبی با کمبو هم بخوای باید 10.7 رو داشته باشی یه راهنمایی کن لینک اونجایی که میگی رو بده تورو خدا لینک لینک!

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread74461.html

نظر

صبر کنید ..
                              X