اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل تایپ microsoft word

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل تایپ microsoft word

از دوستان یک سوال داشتم من در کل مک فارسی بدون مشکل تاییپ میکنم ولی توی آفیس کلمه ها رو نمی چسبونه بهم
    و درضمن من update 6.2 گرفتم ولی error volume doesen,t meet requirementes for this upate میده
    ویک مشکل دیگه دارم یک پارتیشن درست کردم و بعد تصمیم گرفتم bootcamp کنم پیغام میده که باید فقط یک پارتیشن باشه باید چی کار کنم هم bootcamp کنم وهم پارتیشن تقسیم کنم.

همه همچین مشکلی دارن. ظاهراً نمیشه کاریش کرد و باید از open office به جای آفیس ماکروسافت استفاده کنی.
    البته میتونی هم از parallels استفاده کنی و از آفیس ویندوز تو مک استفاده کنی.

نظر

شما باید در بخش short key ها تو مک command+space که برای spot light هست رو غیر فعال کنید و به بخش language اختصاص بدینش یا از برنامه NeoOffice استفاده کنید.
      ویرایش توسط enzevaee : https://i-phone.ir/forums/member/1265-enzevaee در ساعت 22-11-2009, 02:44 PM
      من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
      (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

نوشته اصلی توسط karmagas2005 نمایش پست ها
        از دوستان یک سوال داشتم من در کل مک فارسی بدون مشکل تاییپ میکنم ولی توی آفیس کلمه ها رو نمی چسبونه بهم
        .
        Office مک کلا هیچ کدوم از زبانهای راست به چپ رو ساپورت نمیکنه... نه فارسی نه عربی و نه حتی عبری . باید از open office و neoofice استفاده کنید!

نظر

پس یک سوال دیگه iwork چی فارسی ساپورت میکنه فورمت های آفیس چی میخونه یا نه؟

نظر

iwork 09 فرمت های office رو هم میخونه. iwork فارسی رو ساپورت میکنه اما خیلی اذیت میکنه. مثلا توی keynote که میشه powerpoint آفیس اگه فارسی تایپ کنی فقط حرف اول هر بخشو بهش افکت میده یا توی pages وقتی مینویسی cursor رو نمیتونی ببینی اگه یه جارو اشتباه کنی پدرت در میآد!
            در کل همون open office ترجیح داره!

نظر

من یه بار با Pages دو صفحه تایپ کردم پدرم در اومد
              توصیه نمیشه!

نظر

ببخشيد Patch فارسي Open Office رو پيدا نمي كنم كسي ازش link داره ؟ (البته NeoOffice رو دارم ولي خود Open Office رو مي خوام

نظر

یادم میاد که ورژن های آخر این برنامه نیاز به patch نداشتن.

patch فارسی ورژن های قدیمی
                  من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
                  (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

در مورد سوال دوم:
                    من خودم هارم یه پارتیشن داره، در نتیجه امتحان نکردم؛ ولی برای استفاده از بوت کمپ حتما باید فقط ۱ پارتیشن داشته باشی...
                    ولی بعد از ساختن پارتیشن مربوط به بوت کمپ می تونی پارتیشن درست کنی.

نظر

نوشته اصلی توسط enzevaee نمایش پست ها
                      شما باید در بخش short key ها تو مک command+space که برای spot light هست رو غیر فعال کنید و به بخش language اختصاص بدینش یا از برنامه neooffice استفاده کنید.
                      دوست عزیز میشه بیشتر توضیج بدی ؟

نظر

دوستان یک نفر کمک کنه بلکه منم بتونم تو ورد فارسی سرهم تایپ کنم ....

نظر

صبر کنید ..
                        X