اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید هر نرم افزاری از اپ استور با کمی فعالیت با AppNana

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید هر نرم افزاری از اپ استور با کمی فعالیت با AppNana

سلام سایت های زیادی برای دریافت زایگان گیفت کارت وجود دارد مانند FreeMyApps,Appcasher و … اما عیب این سایت ها اینست که باید مدت زیادی فعالیت کنید و نرم افزار دانلود کنید تا امتیاز های شما به اندازه یک گیفت کارت ۱۰ دلاری برسد اما بعضی وقت ها شما فقط می خواهید یک نرم افزار مشخص را از اپ استور خریداری و علاقه ای به خرید گیفت کارت ندارید!خوب چاره ی کار در این پست مشخص می شود!
    سرویسی که امروز می خواهیم به شما معرفی کنیم Appnana میباشد.این سرویس نیز مانند بقیه سایت ها مدت زیادی است که با فعالیت و دانلود نرم افزار ها رایگان گیفت کارت مجانی ارائه می دهد اما به تازگی ویژگی های جدیدی به آن اضافه شده که از آنها می توان به دریافت Promotion Code)کد خرید برای نرم افزار های اپ استور اشاره کرد.کافیست امتیازی خیلی کمتر از یک گیفت کارت کسب کنید و با استفاده از آن کد خرید نرم افزاری که می خواهید را دریافت کنید.این کد ها همنند کد گیفت کارت باید Redeem بشوند و به این صورت است که پس از Redeem شدن نرم فزار مورد نظر شما به قسمت نرم افزار های خریداری شده شما اضافه می شود و آن نرم افزار خریداری می شود و آغاز به دانلود میکند.
    به طور مثال اگر با ۳۰۰۰۰ امتیاز کد بازی Cut The Rope:Time Travel که به تازگی عرضه شده است را می توان دریافت کرد.هم چنین این نرم افزار به محض عرضه شدن بازی های جدید،بهترین آنها را برای دریافت آماده می کند!

حوه ی امتیاز گرفتن در این نرم افزار بسیار سادست.هنگام ثبت نام به شما ۱۰۰۰۰ امتیاز اهدا می شود که بسیار به کمک شما می آید.همک چنین هر روز به شما ۴۰۰ امتیاز می دهد.هم چنین می توانید با مرجعه به قسمت دریافت امتیاز لیست بسیار بلندی از نرم افزار های رایگان که امتیاز آن ها معمولا از ۲۰۰۰ امتیاز تا ۷۰۰۰ امتیاز هستند.
    هم چنین می توانید با دعوت دوستان خود ۲۵۰۰ امتیاز بگیرید.
    خوب میریم سراغ آموزش!
    ابتدا با استفاده از Safari دیوایس خود وارد سایت Appnana.com شوید و مانند نمونه گزینه Register را انتخاب کنید (( بهتر این است ابتدا برنامه appnana رو از ایتونز دانلود کنید و مراحل زیر را در داخل برنامه ادامه بدهید))

سپس ایمیل خود و یک پسورد وارد کنید تا Register شوید
    حالا با استفاده از ایمیل و پسورد خود وارد شوید

همانطور که مشاهده می کنید می توانید با استفاده از این قسمت نرم افزار ها متعدد دانلود کرده و امتیار بگیرید.دقت کنید برای دریافت نرم افزار های بیشتر نیاز به تغییر ای پی دارید.هم چنین از قسمت بالا می توانید کد دوستانتان را اد کنید تا هردو ۲۵۰۰ امتیاز بگیرید.دقت کنید که برای فعال ساری این قسمت هر دو بایدبه طور مثال میتوانید کد بنده را نیر ادد کنید y3556771

دقت کنید که با ورود به قسمت Search App میتوانید کد هرنرم افزاری که می خواهید دریافت کنید

دوستان دقت کنید که خوبی این سریس این است که شما هر چه قدر اکانت یخواهید میتوانید با یک ایمیل بسازید و اکانت خود را Invite کنید.به طور مثال می توانید با مرجعه به سایت emeil.ir به راحتی ایمیل های ۲۰ دقیقه ای بسازید.
    لطفا دوستانی که با استفاده از این سرویس جایزه بگیرد

توجه !!! توجه!!!
    دوستان برای این که بتوانید دوستانتان رو اینوایت کنید باید امتیازهر دو طرف ۱۵۰۰۰ به بالا برسه پس اول دو....سه تا برنامه افر دانلود کنید تا به این امتیاز برسید بعد اقدام به اینوایت کنید و بعد از رسیدن به این امتیاز کد های خودتون رو در پست بگذارید

برنامه با ای پی ایران مشکل داره بعد از نصب برنامه مخصوص روی دیواس وقتی وارد قسمت getmor nanas می شید برنامه می پره بیرون برای این کار ابتدا برنامه تغییر اپی استفاده کنید (( من از برنامه چی پی ان اکسپرس اسفاده میکنم ۳۰۰ مگ فری داده بدونه محدویت زمانی برنامه رو از طریق لب تاپ یا کامپیوتر با برنامه تغییر دهنده اپی دانلود کنید و روی دیوایستان سینگ کنید پروتوکل ال پی تی ۲ باز هستش برای این که از ۳۰۰ مگ نهایت استفاده رو ببرید بعد از فعال کردنش برید سراغ افر ها وقتی وارد ایتونز شد اینستالش کنید و دانلودش رو پاز کنید چند تا رو همین طور انتخاب کنید بعر چی پی ان تون رو خاموش کنید برنامه ها رو از حالت پاز خارج کنید تا کامل دانلود بشن بعد دانلودی کامل برنامه ها دوباره چی پی ان رو فعال کنید برنامه appnana رو کامل ببنیدید از تسک بار هم ببنینش و دوباره بازش کنید تا ای پی جدیدتان رو بشناسه حالا برنامه های دان شده رو باز کنید و امتیاز هاتون رو دریافت کنید ((*برای نتیجه بهتر اکانت ایتونز امریکا واسه خودتون بسازید))

دوستان لطقاا من رو اینوایت کنید هر کس اینوایت کرد بگه تا من هم ان رو اینوایت کنم... کد من y356771
    ویرایش توسط yavar-mac3 : https://i-phone.ir/forums/member/71163-yavar-mac3 در ساعت 23-04-2013, 03:35 AM

سللام من اجام دادم ولی نمیزاره شمارو ادد کنم ارور میده
    اینم کد منه h357280

نظر

پست و عنوان تاپیک کمی ویرایش شد
      با اینکه قبلا هم این برنامه معرفی شده بود به دلیل کامل بودن آموزش شما تاپیک قبلی بسته و به این مکان راهنمایی شدند
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

ممنون کد بنده این هست:

a357318

اما مشکلی دارم هر کدی از دوستان رو میزنم این ارور رو میده: invalid invation code

نظر

اگر دستگاه ما جیل بریک باشد هم مشکلی نیست یا نمیشه؟

نظر

بله میشه ..ربطی به جیل بود نداره

نظر

سلام
              اینم کد من
              b357754

نظر

a165172

نظر

دوستانن نکته ای رو باید بگم و اون اینکه وقتی کد کسی رو وارد میکنید برای invite و 2500 جایزه میگیرید باید صبر کنید باز تا 5 نفر کد شما رو وارد کنند تا بتونید باز کد جدیدی رو وارد کنید.

پس این کار نیازمند همکاری دوستانی هست که از این برنامه استفاده میکنند و باید همه کد هم دیگرو وارد کنند تا اون 5 نفر وارد کردن انجام بشه و دوستان بتونن باز بقیه افراد رو دعوت کنند.

نظر

نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
                    دوستانن نکته ای رو باید بگم و اون اینکه وقتی کد کسی رو وارد میکنید برای invite و 2500 جایزه میگیرید باید صبر کنید باز تا 5 نفر کد شما رو وارد کنند تا بتونید باز کد جدیدی رو وارد کنید.

پس این کار نیازمند همکاری دوستانی هست که از این برنامه استفاده میکنند و باید همه کد هم دیگرو وارد کنند تا اون 5 نفر وارد کردن انجام بشه و دوستان بتونن باز بقیه افراد رو دعوت کنند.
                    بنده شما رو اینوایت کردم.....

نظر

گفتنیست که با تغییر ip خیلی برنامه های بیشتری میده.

نظر

کد من :

e359498

نظر

s357077 اینم کد من

نظر

سلام
                            a359897

نظر

Salam man add kardam sshomam mano add konid mamnon inam kode mane: t360204

نظر

صبر کنید ..
                              X