اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با برنامه Android lock

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با برنامه Android lock

سلام من برنامه Android lock رو روی گوشیم نصب کردم. متاسفانه رمز تصویری که روش گذاشتم یادم رفته. با ifunbox رفتم و فولدرشو رو پاک کردم. بعد از ریستارت کردن گوشی دیگه به آیتونز وصل نمیشه. ارور 0xE8000022 رو میده. روی گوشی هم مینویسه Activation required.
    میدونم که با ریستور کردن درست میشه. فقط یه مسئله وجود داره اینم اینه که تو گوشی یه سری عکس و فیلم هست که لازم دارم.
    گوشی 4s هستش و آنلاک فکتوری
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

خوب اگه قبل از پاک کردن فایل یک تحقیق میکردید بد نبود
    چون اصلا به ifunbox نیازی نبود
    فقط کافی بود گوشیو خاموش میکردید و موقع روشن شدن کلید volume up رو نگه میداشتید و گوشی میرفت به safe mod و همه ی برنامه های سیدیا از کار می افتاد و میتونستید برنامه رو از سیدیا پاک کنید

نظر

ببین می نونی از ایفونت بکاپ بگیری ؟ (معمولا اگه وصلش کرده باشی ب ایتیون خودش گرفته) واسه اینکه مطمین بشی کی بکاپ گرفتی برنامه ibackupbot_setup رو دانلود کن و اجرا . توی فریمورای قبلی هم اگه گرفته باشی اونجا بهت نشون میده(با ctrl+t بکاپو بر میگردونه) یا از ایتیون میشه بکاپو بر پردونذ. ریستورش کن بکاپو بر گردون تمام اطلاعات گوشی مثل عکس و کانتکتات و مسجاتو داری
      یا ی کار دیگه هم می تونی از ifun عکسایی رو ک میخوایی رو بگیر
      ویرایش توسط nabeel : https://i-phone.ir/forums/member/86355-nabeel در ساعت 23-04-2013, 01:41 PM

نظر

نوشته اصلی توسط nabeel نمایش پست ها
        ببین می نونی از ایفونت بکاپ بگیری ؟ (معمولا اگه وصلش کرده باشی ب ایتیون خودش گرفته) واسه اینکه مطمین بشی کی بکاپ گرفتی برنامه ibackupbot_setup رو دانلود کن و اجرا . توی فریمورای قبلی هم اگه گرفته باشی اونجا بهت نشون میده(با ctrl+t بکاپو بر میگردونه) یا از ایتیون میشه بکاپو بر پردونذ. ریستورش کن بکاپو بر گردون تمام اطلاعات گوشی مثل عکس و کانتکتات و مسجاتو داری
        یا ی کار دیگه هم می تونی از ifun عکسایی رو ک میخوایی رو بگیر
        گفته تو ایتونز نمیاد

ارسال شده از gt-n7100 با استفاده از تپاتالک 2

نظر

صبر کنید ..
        X