اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید سکه در بازی های آنلاین به وسیله iModGame

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید سکه در بازی های آنلاین به وسیله iModGame

imodgame میتونید به راحتی خیلی از بازی های انلاین خرید رایگان انجام دهید و و سکه و امکانات بازی رو به صورت رایگان در اختیار بگیرد . من خودم با این برنامه امکانات بازی high noon و 8ball pool رو که سرور ایدی دارن رو به صورت رایگان به وسیله این برنامه خریداری کردم

نحویه کار برنامه
    ابتدا
    برای دریافت این برنامه برای ایفون سورس
    cydia.imodgame.net
    رو اضافه کنید و برنامه رو نصب کنید ... توجه داشته باشید فعال کردن خرید رایگان برای بازی های انلاین فقط برای ایفون های جلبریک قابل ارایه است مابقی بازی ها نیاز به جلبریک ندارند

بعد از نصب برنامه بعد از باز شدن برنامه بروی دیواس برنامه به صورت خودکار بازی های موجود بر روی دیواس شما رو میشناسه و کد های تقلب رو ارایه میده بار اول با اکانت چی میل شما ساین این میشه و تمام .
    تنها مشکل این برنامه این که برای دریافت کد های تقلب باید امتیاز دریافت کنید که این مشکل هم به راحتی قابل حل هستش به این صورت که بعد از ساین این شدن برنامه به شما یک id میده (( در قسمت اکانت برنامه موجود هستش)) شما با وارد کردن ای دی دوستاتون داخل برنامه (( thanks کردن)) می توانید ۵۰ امتیاز برای خودتان و ۵۰ امتیاز برای دوستان کسب کنید و کد ها رو بخرید و لذت ببرید.
    به عنوان مثال میتوانید ای دی بنده رو وارد کنید و ۵۰ امتیاز دریافت کنید : ۸۲۸۶۹
    امیدوارم لذت برده باشید. تشکر فراموش نشود.

دوستان عزیز توجه داشته باشید که اگر گوشی شما جلبریک باشد نیازی به نصب برنامه در مک ندارید ولی اگر گوشی شما جل باشد برنامه مخصوص سیستم عامل رو نصب کنید و استفاده کنید.

برای دریافت نرم افزار مربوط به مک هم به خود سایت سازنده مراجعه کنید Nadis Lai's iOS Game Mods - iModGame Service

توجه دوستان تو هک بازی 8ball pool هک جدیدی اضافه شده که با فعال کردنش به راحتی اب خوردن چند میلیون پول می تونیید به دستت بیارید اگر دوستانتان نتونستن هک کنن با هم بازی کنید با انی کار به ان هم پول میده .....
    ویرایش توسط yavar-mac3 : https://i-phone.ir/forums/member/71163-yavar-mac3 در ساعت 24-04-2013, 11:57 PM

شما تونسته اید سرور رو ادد کنید؟ واسه من هرکاری میکنم هنگام ادد شدن ارور nodata در cydia میده!

نظر

بله هیچ مشکلی نداره سرور رو ادد کنید در نوشتن ادرس دقت کنید و در قسمت ادد http:// رو پاک نکنید بعدد از ادد جنج رفرش رو انجام بدین تا برنامه داخل سورس وارد بشه و تمام نصب کنید ....

نظر

94464 اینم مال من
        دوستان میگم برای اینکه همه به۱۰۰ امتیاز برسن هرکس ایدی نفر قبلیشو اد کنه و مال خودشو بذاره اینجا که نفر بعدیش مال اونو اد کنه
        اگه همه مال استارتر تاپیک رو بزنن هیچکس بیشتر از ۵۰ تا گیرش نمیاد

نظر

99905

نظر

99928

نظر

دوستان کسی مارو اد نکرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط radikal0120 نمایش پست ها
                دوستان کسی مارو اد نکرد؟
                سلام دوست خوب من شما تو کل فک و فامیل و دوست اشنا یه نفر ندارین که ایفون یا ایپد داشته باشه ؟؟؟ برین روی دیوایس ان نصب کنید ای دی خودتون رو بدین و امتیازتون رو زیاد کنید.... خیلی راحت نیازی به ناراحتی نداره من با این کار که به شما گفتم ۳۰۰ تا کسب کردم تا زه فقط با گوشی و دیوایس های برادر خواهرم....

تا زه می توانید ورژن مک یا ویندوزش رو کامپیوتر تان نصب کنید با یه چی میل دیگه ساین این بشین و ادی خودتون رو بدین و امتیاز کسب کنید کار این راحتر سراغ دارین؟؟!!!

نظر

100203

نظر

با تشکر از شروع کننده تاپیک و بقیه دوستان
                    مال منم 100342
                    لطفا دوستان دیگه id بنده رو add بفرمایند که point لازمم

نظر

یکی منم دریابِ !!!
                      100405

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

100112

دوستان برنامه ی ویندوز خیلی کرش داره!

نظر

دستتون درد نکنه
                          100929

نظر

رو highnoon كار ميكنه ؟
                            اگه رو اين بازي عملكرد معلوم ميشه برنامه مفيدي هست اگر كسي رو اين بازي تست كرده خبر بده

نظر

99917

نظر

صبر کنید ..
                              X