اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کم شدن مبلغ موجود در Apple ID ؟

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کم شدن مبلغ موجود در Apple ID ؟

سلام دوستان امروز صبح در حساب کاربریم 20.17 $ بوده یه برنامه 4.99$ که حواسم نبود روی دانلود زدم و زود فهمیدم حتی قبل از LOADING برنامه رفتم روش کلیک کردم و حذفش کردم مشکل اینجاس که مبلغ رو از حسابم کم کرده اینم یه عکس از اپل ایدیم مشکل دیگه یادم نیس برنامه چه شکلی بود اخه دستم اشتباهی اومد روش راه حلی هست بتونم پولمو پس بگیرم
    ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 19-04-2013, 01:24 AM

به ایتونز کامپیوتر رفته و view my apple id را بزنید در قسمت purchAses Histori ببینید اسم برنامه چی بود و از جلوی اون report problem رو بزنید و برنامه رو انتخاب کرده و دلیل اون رو به انگلیسی روان توضیح داده و منتظر ایمیل از اپل باشید
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
      به ایتونز کامپیوتر رفته و view my apple id را بزنید در قسمت purchAses Histori ببینید اسم برنامه چی بود و از جلوی اون report problem رو بزنید و برنامه رو انتخاب کرده و دلیل اون رو به انگلیسی روان توضیح داده و منتظر ایمیل از اپل باشید

یعنی روی کجا کلیک کنم شما به من بگید ؟ اینم سکرین شات از صفحه نمایش

نظر

روی ایمیل اپل ایدی که در قسمت بالا سمت چپ هست و view my apple ID رو بزنید و کار هایی رو که گفتم انجام بدید
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

دوست عزیز من به شما لینک آموزش دادم ولی مدیران بدلیل استفاده نکردن از عنوان مناسب تاپیک رو حذف کردن، حالا باز شما دوباره "؟؟؟؟؟؟؟؟" توی عنوان گزاشتید؟!

نظر

چون نمیزاره مشکل دیگران حل بشه تا یه رتبه بگیرن احساس به مسولیت شون گل میکنه میزنن هر چی تایپیک هست جذفش میکنن شاید طرز اسم تایپیک اشکال داشته باهش بزار بیاد بگه که اسم شما مشکل داره نکه چشم بسته باید با تمام شور و حال دنبال یه سوژه میگرده تاپیکشو پاک کنه

خدایی زشته از این انجمن بعیده

نظر

نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
              روی ایمیل اپل ایدی که در قسمت بالا سمت چپ هست و view my apple ID رو بزنید و کار هایی رو که گفتم انجام بدید

دوست گرامی خیلی خیلی ممنون از راهنمایی منتظر جواب شرکت هستم
              دوست دارم از راهنمایی هاتون

نظر

دوست من چرا عنوان خودتون رو اینقدر بد انتخاب می کنید ؟ این چندمین بار هست که با تذکر، باز هم چنین عنوانی از شما می بینیم.

با چندین علامت سوال کسی زودتر به شما پاسخ نمیده.

عنوان ویرایش شد !

نظر

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
                  دوست من چرا عنوان خودتون رو اینقدر بد انتخاب می کنید ؟ این چندمین بار هست که با تذکر، باز هم چنین عنوانی از شما می بینیم.

با چندین علامت سوال کسی زودتر به شما پاسخ نمیده.

عنوان ویرایش شد !

منظور شما این بود که علامت سوال موجب عدم پاسخ گویی هست بخدا اصلا تو عقل جا نمیگیره که بخواطر چدن علامت سوال تایپیک حذف میشه ؟ افرین بخدا افرین خیلی کمه

نظر

نوشته اصلی توسط hassaz نمایش پست ها
                    منظور شما این بود که علامت سوال موجب عدم پاسخ گویی هست بخدا اصلا تو عقل جا نمیگیره که بخواطر چدن علامت سوال تایپیک حذف میشه ؟ افرین بخدا افرین خیلی کمه
                    منظور من این بود که شما با گذاشتن چندین علامت سوال چه قصدی دارین ؟ می خواین زودتر به پاسخ برسید*؟ این طور نیست، تنها به قوانین انجمن عمل نکردید و کسی هم به شما پاسخ نمیده و تاپیک به مطالب مردود منتقل میشه،

حالا یک بار دیگه امتحان کنید ببینید چی میشه.

نظر

صبر کنید ..
                    X