اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم شناخت فیزیکی سیم کارت در آیفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم شناخت فیزیکی سیم کارت در آیفون 5

سلام من یک گوشی ایفون 5 نو از امریکا خریدم و پس از آمدن به ایران متوجه شدم که هر سیم کارتی حتی سیم کارتهای امریکا را می اندازم سیم کارت را شناسایی نمی کند لطفا اگر از دوستان کسی از این مشکل اطلاعی دارد منو راهنمایی کند
    می دانم که گوشی لاک می باشد ولی مشکل من عدم شناخت هرگونه سیم کارت توسط اسلات سیم کارت در گوشی می باشد

دوست عزیز فقط می توانید سیم کارتی که در داخل جعبه قرار داره استفاده کنید!

نظر

Yudfgf
      ویرایش توسط pakquantum : https://i-phone.ir/forums/member/84626-pakquantum در ساعت 09-06-2013, 05:50 PM

نظر

نوشته اصلی توسط aliahmadi نمایش پست ها
        سلام من یک گوشی ایفون 5 نو از امریکا خریدم و پس از آمدن به ایران متوجه شدم که هر سیم کارتی حتی سیم کارتهای امریکا را می اندازم سیم کارت را شناسایی نمی کند لطفا اگر از دوستان کسی از این مشکل اطلاعی دارد منو راهنمایی کند
        می دانم که گوشی لاک می باشد ولی مشکل من عدم شناخت هرگونه سیم کارت توسط اسلات سیم کارت در گوشی می باشد
        سیم کارت احتمالا بسته شده!
        مطمئن هستید که سیم ماله همون گوشی بوده وقتی خریداری شده؟

نظر

با تشکر ما در امریکا گوشی را به عنوان نو خریداری کردیم اونجا روشن هم نکردیم و برای تست در ایران سیم کارت انداختیم و سیم کارت امریکا را نداریم . تو پاساژ بازار موبایل ایران بعضی ها فروشگاهها سیم کارت های ایران و امریکا را داشتند که انداختند فرقی نداشت و نهایتا NO sim card می زنه. ممکنه مشکل سخت افزاری باشه ؟
          ز

- - - - - - - - - -

با تشکر ما در امریکا گوشی را به عنوان نو خریداری کردیم ولی سیم کارت تو جعبه نبود اونجا روشن هم نکردیم و برای تست در ایران سیم کارت انداختیم و سیم کارت امریکا را نداریم . تو پاساژ بازار موبایل ایران بعضی ها فروشگاهها سیم کارت های ایران و امریکا را داشتند که انداختند فرقی نداشت و نهایتا NO sim card می زنه. ممکنه مشکل سخت افزاری باشه ؟

نظر

به چند نفر نشون دادیم گفتند باید سرچ که می کنه سیم کارتو بشناسه بعد اعلام کنه که قابل پشتیبانی نیست. ولی گوشی بطور فیزیکی اصلا سیم کارتو نمی شناسه

نظر

با تشکر ما در امریکا گوشی را به عنوان نو خریداری کردیم اونجا روشن هم نکردیم و برای تست در ایران سیم کارت انداختیم و سیم کارت امریکا را نداریم . تو پاساژ بازار موبایل ایران بعضی ها فروشگاهها سیم کارت های ایران و امریکا را داشتند که انداختند فرقی نداشت و نهایتا NO sim card می زنه. ممکنه مشکل سخت افزاری باشه ؟
              ز

نظر

دقیقا منم یه دونه دارم این جوریه اما فقط همراه اول رو no sim میزنه با بقیه سیم کارت ها Ok هستش

نظر

دوست عزیز,
                  باید گوشی توسط شرکتی که لاک کرده است انلاک کنید,
                  بنده هم مشکل شما را داشتم اما مبلغ 130 بوند دادم و بعد از چند هفته انلاک کردند.

نظر

نوشته اصلی توسط tavakkol23 نمایش پست ها
                    دوست عزیز,
                    باید گوشی توسط شرکتی که لاک کرده است انلاک کنید,
                    بنده هم مشکل شما را داشتم اما مبلغ 130 بوند دادم و بعد از چند هفته انلاک کردند.
                    ممنون دوست عزیز آیا گوشی شما هم اولش هیچ سیم کارتی را نمی شناخت؟

نظر

شما لطف کن یه دونه خشاب سیم کارت دیگه بنداز حل میشه

نظر

نوشته اصلی توسط aliahmadi نمایش پست ها
                        ممنون دوست عزیز آیا گوشی شما هم اولش هیچ سیم کارتی را نمی شناخت؟
                        دوست عزيزم ،
                        اولش چون كنتراك شركت t موبايل بود روى سيم كارت فقط تى موبايل كار مى كرد،
                        متاسفانه بقيه خط ها رو جواب نمى داد.

نظر

در ضمن يك سايت هم هست اگر خواستى به شما معرفي مى كنم هزينه اى از شما مى گيرد و به شما مى گويد گوشي تون با كدام شركت قرارداد دارد.
                          اينجورى به راحتى متوجه مى شويد كدام سيم كارت به گوشي تون مى خورد.

نظر

آقا اصلا این مسایلی که شما میگید ربطی به مشکل دوستمون نداره
                            ایشون مشکلش اینه که فیزیکی سیم کارت رو نمیخونه
                            لاک بودن یه بحث دیگه هستش
                            شما وقتی گوشی لاک هست سیم کارت رو میشناسه مثلا یا searching میشه یا no service
                            اما مشکل ایشون اینه که وقتی سیم کارت میزاره no sim هست یعنی گوشی هیچ عکس العمل نشون نمیده
                            خواهشا به مشکلات کار بر ها دقت کنید دیگه لاک بودن رو که الان کاربری با 1 پست ارسال هم میدونه

نظر

صبر کنید ..
                            X