اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریست شدن آیفون 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریست شدن آیفون 4s

باسلام
    من یک آیفون ۴s دارم وقتی روشنش میکنی بعد از ۵ ثانیه که روشن شد ریست میشه و همون جوری دایره داره میچرخه ، از آیتونس هم خارج میشه
    چکار باید بکنم؟

نوشته اصلی توسط shokaran نمایش پست ها
    باسلام
    من یک آیفون ۴s دارم وقتی روشنش میکنی بعد از ۵ ثانیه که روشن شد ریست میشه و همون جوری دایره داره میچرخه ، از آیتونس هم خارج میشه
    چکار باید بکنم؟
    گوشی جیلبریک شده؟
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نه نشده

نظر

دوست عزیز لطفا بیشتر توضیح بفرمایید
        جزئیات بیشتر بفرمایید

نظر

گوشی رو که روشن میکنم بالا میاد و بعد از چند ثانیه ریست میشه و اون دایره درحال چرخش میاد

نظر

گوشی رو که روشن میکنم بالا میاد و بعد از چند ثانیه ریست میشه و اون دایره درحال چرخش میاد
            گوشيتون به dfu ببريد و به اخرين ورژن ريستور كنيد. البته اگه گوشيتون لاك نيست

نظر

ببخشید من اشتباه کردم گوشی جیلبریک شده بازم باید همون کارو بکنم؟

نظر

ببخشید من اشتباه کردم گوشی جیلبریک شده بازم باید همون کارو بکنم؟
                اگه جيلبريك شده home & power رو حدود 10 ثانيه بگيريد گوشي كه بالا اومد ارم اپل رو ديديد اون 2 كليد رو رها كنيد و كليد ولوم بالا رو نگه داريد تا گوشي كامل بالا بياد
                بعد بريد داخل سيديا و برنامه هايي رو كه از اخر اپديت و يا نصب كرديد رو پاك كنيد
                زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

هر کاری میکنم بازم چند ثانیه بیشتر نمیمونه باز ریست میشه
                  چه جوری کلا برگردونم به فکتوری دیفالتش؟ نمیخوام جیلیریک باشه؟

نظر

هر کاری میکنم بازم چند ثانیه بیشتر نمیمونه باز ریست میشه
                    چه جوری کلا برگردونم به فکتوری دیفالتش؟ نمیخوام جیلیریک باشه؟
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

بايد فريمور 6.1.3 رو دانلود كنيد

نظر

دانلود کردم و با redsnowبردمش به حالت dfu بعد با آیتونز ریستور کردم
                      error 1601 میده

نظر

error 1601 میده
                        هر چی USB دیگه هست دربیار سیستم رو ریستارت کن موبایل رو به پرت دیگه بزن . اگه با pc كار ميكني از پرت هاي عقب استفاده كن

انتی ویروس و فایروال رو هم off کن. نشد با 1 كابل ديگه و 1 سيستم ديگه تست كن

نظر

error 1601 میده
                          لطفا از ارسال اسپم بپرهیزید

کابل یو اس بی باید اصل باشه !
                          آنتی ویروس و فایر وال هم خاموش کنید
                          پورت یو اس بی رو مستقیم از پشت به مادربورد وصل کنید

نظر

اگه نشد از این متد استفاده کن
                            1- Connect the device to iTunes, then put your device in Recovery Mode. using the steps below

2-Connect your USB cable into your computer.
                            3-Turn your iPhone off by holding the power button down until you see “slide to power off”.
                            4-Now hold the Home button while reconnecting the USB cable to your iPhone. After iPhone is connected it should power on the device.
                            5-Continue holding the Home button, you will see the Apple logo appear and then finally a “Connect to iTunes” will be displayed, now is the time to release the Home button.

نظر

صبر کنید ..
                            X