اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرعت اینترنت کم در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
    این مشکل ربطی به دستگاه نداره
    ماله جایی هست که ازش اینترنت میگیرین
    به تک کانکشن ربط داره
    کامکشن ایفن یا ایپد تک کانکشن خست یعنی مثل دالود منیجر نمیاد با ۸ تا کانکشن فابثیل رو بگیره واسه همین سرعت کم هست
    واسه تست حتی با کامپیوتر خودتون بدون دانلود منیجیر یه فایل رو بگیرین تقریبا همون سرعتی که با ایفن می***ه رو مشاهده میکنین
    بعضی ای اس پی ها این کار رو کردن!
    مثلا وایمکس ایرانسل مشکلی نداره اما مخابرات سرعت کم میشه یا شاتل سرعت کم میشه
    اسیاتک تا یه حدی کم میشه
    پس چرا قبلاً اینجوری نبود؟ ربطی به دانلود منیجیر نداره

نظر

مشکل من با uc browser حل شد!!
      یک دانلود منیجر داره دقیقا با سرعت idm تو کامپیوتر دانلود میکنه
      Uc دیگه مثل قبل قند شکن عمل نمیکنه
      ولی دانلود منیجرش فوق العلاده عمل میکنه
      آخرین نسخه اش تو app store رایگانه

نظر

نوشته اصلی توسط keyvanamin نمایش پست ها
        پس چرا قبلاً اینجوری نبود؟ ربطی به دانلود منیجیر نداره
        چون ای اس پیت تغییر داده سیستمش رو
        چرا ربط داره شما امتحان کن میفهمی

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

لطفا دوستان این بحث رو ادامه ندید!

شما اگه خارج آشنا داشته باشید متوجه میشید که همش به پینگ شما بستگی داره!
          بنده توی دانمارک با هیچ دیوایسی چنین مشکلی نداشتم!
          پس لطفا بخث رو ادامه ندید فقط و فقط مربوط به اینترنت میشه نه فریمور نه گوشی ! این اگه یه مشکل اساسی از اپل بود حتما رفع میشد!

نظر

منم همین مشکل رو دارم
            سرعت دانلودم با کام\یوتر بالا 500kb هستش ولی وقتی با وایرلس گوشی کانکت میشم بیشتر از 35kb سرعت دانلود نمیده
            مشکل وایرلس نیستش چون با با گوشی و لب تا\ دیگه سرعت بازم بالاس

گوشی 4 و فرمور 6.1.2 هستش

کاری میشه کرد سرعتش بالا بره؟

نظر

من امشب بعد از کلی ور رفتن با تنظیمات مودم adsl آی پی رو از اتوماتیک به دستی تغییر دادم بسیار محسوس سرعتم بالا رفت

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                من امشب بعد از کلی ور رفتن با تنظیمات مودم adsl آی پی رو از اتوماتیک به دستی تغییر دادم بسیار محسوس سرعتم بالا رفت
                بیشتر توضیح بفرمایید تا دوستان مشکلشون حل بشه!

نظر

دوست عزيز لطفا توضيح بدهيد تا ما هم مشكلامان را برطرف كنيم با تشكر

نظر

یعنی شما ip استاتیک از isp دارین؟ که دستی بهش ip دادین؟
                    چون تا وقتی ip استاتیک نباشه نمیشه دستی کرد

نظر

شما سرعت اینترنت گوشی رو با سرعت دانلود توی مرورگر ie مقایسه کنین !! اگه با دانلود منیجر مقایسه کنین از اگوربتم های پیشرفته ای استفاده میکنه و همزمان با 16 کانکشن فعال دانلود میکنه پس با اون برنامه دانلودی توی گوشی کی به پای IDM میرسه؟!!!!!
                      در مورد وب گردی هم فقط سافاری قدرت استفاده کامل از جاوا اسکریپت رو در ایفون داره و همه مرورگرهای دیگه این قدرت رو ندارن فقط puffin هست که با سرعت خارق العاده قدرت وب گردی داره
                      فقط به صورت تجربی زمانی که wifi مودم به صورت wap باشه سرعت بهتری نصبت به wap2 داره البته امنیتش پایین تره

نظر

دوستان من به این نتیجه رسیدم که این کاهش سرعت مربوط به ip هستش چون من یه جای دیگه که به wifi وصل شدم با اینکه نوع سرویس و isp با مال من یکی بود ولی تو اون سرعت مثل سرعت pc خوب بود

نظر

دوستان من به این نتیجه رسیدم که این کاهش سرعت مربوط به ip هستش چون من یه جای دیگه که به wifi وصل شدم با اینکه نوع سرویس و isp با مال من یکی بود ولی تو اون سرعت مثل سرعت pc خوب بود
                          خب دوست عزيز چتو ميشه اين اي پي تغيير داد؟

نظر

هر isp تو هرجا یه سرویس میده محلی که وصل شدین سرویسش بهتر بوده شما اکی بوده سرعتت

نظر

نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
                              هر isp تو هرجا یه سرویس میده محلی که وصل شدین سرویسش بهتر بوده شما اکی بوده سرعتت

تو منطقه خودمونه ۵۰۰ متر اینا فاصله دارم با اون جایی که به wifi وصل میشم

نظر

اینم speed test
                                تو اینجا ۱۷۰ نشون میده ولی موقع دانلود 6 kB/s میشهImageUploadedByTapatalk1366662031.867524.jpg

نظر

صبر کنید ..
                                X