اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قرار دادن اپ در اپ استور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قرار دادن اپ در اپ استور

سلام
    می خواستم بدونم چی جوری می شه اپ هایی که دولوپ کردیم رو تو اپ استور گذاشت.
    یه بازی با یونیتی ساختیم و خروجی ipa گرفتیم
    می خواستم اگه می شه راهنمایی کنید که بدون اینکه دولوپر بخوایم بشیم و هزینه هاشو بدیم ، اینو بذاریم تو اپ استور و حتی بتونیم بفروشیمش
    ممنون می شم

سلام .
    اگه بخوای بزاری رو App Store حتما باید Developer Account داشته باشی . اون خروجی ipa که گرفتی رو می شه رو دستگاه های Jailbreak نصب کرد .

نظر

همان طور که گفتند حتما" به Developer Account نیاز هست، اگر تهیه کردید در این آموزش نحوه کار کاملا" توضیح داده شده است.
      http://www.i-phone.ir/forums/thread12316.html

نظر

قرار دادن اپ در اپ استور

نوشته اصلی توسط e.shariat نمایش پست ها
        سلام
        می خواستم بدونم چی جوری می شه اپ هایی که دولوپ کردیم رو تو اپ استور گذاشت.
        یه بازی با یونیتی ساختیم و خروجی ipa گرفتیم
        می خواستم اگه می شه راهنمایی کنید که بدون اینکه دولوپر بخوایم بشیم و هزینه هاشو بدیم ، اینو بذاریم تو اپ استور و حتی بتونیم بفروشیمش
        ممنون می شم
        ببخشید شما دولوپر اپل نخرید به چه حسابی آمار ها و مبلغ فروش گزارش داده بشه؟ با کمی فکر می فهمید که چنین جیزی ممکن نیست.

در ضمن فایل ipa رو اپل قبول نمی کنه و پروژه باید آپلود بشه.

برای خرید اکانت باید آدرس معتبر به همراه ثابت کننده آن آدرس و کارت اعتباری داشته باشید. آدرس بخش دولوپر:
        http://developer.apple.com/ios

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          ببخشید شما دولوپر اپل نخرید به چه حسابی آمار ها و مبلغ فروش گزارش داده بشه؟ با کمی فکر می فهمید که چنین جیزی ممکن نیست.

در ضمن فایل ipa رو اپل قبول نمی کنه و پروژه باید آپلود بشه.

برای خرید اکانت باید آدرس معتبر به همراه ثابت کننده آن آدرس و کارت اعتباری داشته باشید. آدرس بخش دولوپر:
          http://developer.apple.com/ios
          اپل فایل ipa قبول میکنه، فقط باید مجاز تولید شده باشه! اپل پروژه را نمیخواد! فقط فایل ipa را لازم داره! توی xcode خودش یک حالت داره که ipa را میسازه و آپلود میکنه و یک روش هم سنتی هست که از قبل بوده به نامه Application Loader که فایل ipa تولید شده از xcode یا هر برنامه دیگه را گرفته و zip میکنیم و upload میکنیم!
          ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 18-04-2013, 02:21 PM
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
            اپل فایل ipa قبول میکنه، فقط باید مجاز تولید شده باشه! اپل پروژه را نمیخواد! فقط فایل ipa را لازم داره! توی xcode خودش یک حالت داره که ipa را میسازه و آپلود میکنه و یک روش هم سنتی هست که از قبل بوده به نامه Application Loader که فایل ipa تولید شده از xcode یا هر برنامه دیگه را گرفته و zip میکنیم و upload میکنیم!
            دقیقا کجاست ؟ چون ۲ سالی که با بخش دولوپر سر و کار دارم چنین چیزی ندیدم. راه قدیمی application loader هست درسته ولی دیگه در نسخه های جدید این نیست. یه حالت هست که فایل ipa برای تست میده، حالت دیگه از خود xcode باید archive بشه و بعد آپلود. راه دیگه ای ندیدم من.

نظر

خوب، همون Archive را منم میگم دیگه! خودش ipa را تولید میکنه و میفرسته!
              مثلا برنامه هایی مثل Flash یا Delphi یا هر برنامه ای که شما براش برای iOS مستقیم خروجی ipa بگیری میتونی با Application Loader بفرستی! در در حال حاضر خیلی ابزارهای برنامه نویسی و زبان های برنامه نویسی خروجی ipa را میدن و iOS را ساپرت میکنن و نمیتونن Archive کنن و بفرستن بالا! برای همین مثل ایشون که ipa خروجی گرفتن، باید با Application Loader فایل را zip کنن و بفرستن روی appstore. حالا اپل برای کسانی که مستقیم با xcode کار میکنن اومده اینکارو بصورت خودکار انجام میده و دیگه نیاز نیست با application loader بصورت مستقیم کار کرد و با خود xcode همونطور که خودتوم مطلع هستید upload میشه کرد.
              حرف من، بخاطر این بود که گفتید ipa نمیشه بفرستید! چون ipa میشه فرستاد! فقط باید مجاز تولید شده باشد!

تا ورژن ۴.۵ که من باهاش دارم کار میکنم اینجا اومده Application loader .

اما اگر بصورت جدا هم لازم باشه برای دانلود از اینجا میتونید download کنید
              به آدرس itunesconnect.apple.com برید و بعد که وارد شدید،*به ترتیب عکس :

" MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
              TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

سلام
                میشه توضیح بدید که برای گرفتن خروجی ipa از برنامه xcode چه مراحلی رو باید طی کرد؟ و چی لازمه؟

نظر

صبر کنید ..
                X