اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل بسیار عجیب : از کار افتادن کلی Wifi آیفون 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل بسیار عجیب : از کار افتادن کلی Wifi آیفون 4s

سلام به دوستان عزیز!
    داشتم با گوشیم کار میکردم یهو متوجه شدم که وای فای گوشی کاملا دیسیبل شد!
    یعنی من وقتی وارد ستینگ میشوم جلوی قسمت وای فای بجای اینکه بنویسه On/Off نوشته No wifi
    بنرتون عجیب نیست؟
    مشکل از کجا میتونه باشه؟
    چج.ری رفع میشه؟!

اين مشكل براي عده اي از كاربرها ايجادشده. در فروم هاي خارجي هم در موردش زيادبحث شده. مشكل سخت افزاريه. ايشاله كه براي شما اينطور نباشه. يه راه حل پيشنهادشده و اونم قرار دادن گوشي در كيسه فريزر و گذاشتن به مدت ١٥ دقيقه در يخچال فريزر هستش. تووي اينترنت بگريديد ميبينيد.

نظر

منم همین مشکل برام پیش اومد. گوشیو بردم علاالدین گفتن مشکلش سخت افزاریه درست نمیشه. به عنوان گوشتکوب ازش استفاده ازش استفاده کن! مشکلمو تو همین سایت مطرح کردم گفتن ببر پیش دفتر سایت (پایتخت). بردم یک روز اونجا موند و خدا رو شکر درست شد. پیشنهاد میکنم با دفتر همین سایت تماس بگیرید. انشالله که حل میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط hermes78 نمایش پست ها
        منم همین مشکل برام پیش اومد. گوشیو بردم علاالدین گفتن مشکلش سخت افزاریه درست نمیشه. به عنوان گوشتکوب ازش استفاده ازش استفاده کن! مشکلمو تو همین سایت مطرح کردم گفتن ببر پیش دفتر سایت (پایتخت). بردم یک روز اونجا موند و خدا رو شکر درست شد. پیشنهاد میکنم با دفتر همین سایت تماس بگیرید. انشالله که حل میشه.
        یعنی تووی دفتر انجمن گوشی ت درست کردند؟
        هزینه ش چقدر شد؟

Sent from my iPhone "4s" using Tapatalk.

نظر

نوشته اصلی توسط sepehr 86 نمایش پست ها
          یعنی تووی دفتر انجمن گوشی ت درست کردند؟
          هزینه ش چقدر شد؟

بله. هزینه اش هم ۱۸۰ هزار تومان شد.

نظر

خدا خيرشون بده.

نظر

سلام به همه ی دوستان منم گوشیم وای فای اش قاط زده فک کنم قابلیت خاموش و روشن شدن و داره ولی وقتی روشنش میکنم وای فای اینترنتمو پیدا نمیکنه و بر عکس لبتابمو پیدا میکنه ؟ قضیه چیه کسی نمیدونه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Rasul.r نمایش پست ها
                سلام به همه ی دوستان منم گوشیم وای فای اش قاط زده فک کنم قابلیت خاموش و روشن شدن و داره ولی وقتی روشنش میکنم وای فای اینترنتمو پیدا نمیکنه و بر عکس لبتابمو پیدا میکنه ؟ قضیه چیه کسی نمیدونه؟
                یکبار ریست نتورک کن ببین درست میشه؟
                در ضمن اگه جیلبریک هستی برنامه ای که به وای فای مربوط میشه نصب کردی پاک کن

نظر

نوشته اصلی توسط Rasul.r نمایش پست ها
                  با سلام،منم يه 3gs دارم اينطوري شد البته جيل بود،از طرفي چون از جيل خوشم نيومد يه ريستور به ورژن بالاتر كردم درست شد،
                  اگه مشكلي نداري ريستور كن،ايشالا درست بشه.

نظر

دوست عزیز اول یه ریستور کنید به نسخه ۶.۱.۴ البته اگه جیلبریکی نیستین اگه درست نشد مشکل سخت افزاریه البته دست تعمیرکار حرفه ایی بدید متاسفانه اپل استور در ایران نیست و گرنه اینجا خیلی از کسایی که گوشیشیون مشکل سخت افزاری پیدا کرده یه گوشی نو بهشون میدن البته اگه خودت واسش مشکل درست نکرده باشی :d

نظر

دوست عزیز من هم یکی از دوستام ایفون 4s گرفته بود که به همین مشگل بر خورد و وقتی با دفتر انجم تماس گرفتم گفتن که احتمال خاموشی گوشی وجود داره! به نظر من که همین طوری استفاده کن! دوست من که داره بدون وای فای ازش استفاده می کنه!

نظر

سلام دوستان اين بلا سر من هم اومد به هو كى گفتم ونشون دادم هذ عايدم نشد .به برادرم كه امريكا زندگى ميكنه و تو كار اين چيزهاست گفتم اون از تو بخش ساپورت اپل گفت كه چه كار كنم ابن اتفاق در اثر گرما براى ايفون پيش مياد ففط كافييت خونسردى خود را حفظ و با سشوار گرما بدهيد اينقدر كه گرما نزديك ايفون باشد اين كار را تا جايى ادامه دهيد كه علامت warningروي صفحه نمايش داده شود انگاه به سرعت موبايل را داخل بخچال قرار دهيد پس از يك ربع برداريد كه كاملا درست ميشود .تمام مدتى كه دختر من اينكار را مى كرد من داشتم از غصه مى مردم و باورم نميشد كه درست بشه وبه فكر خريدن يه گوشى ديگه بودم انگار داشتند عملش ميكر ند ولى با خودم فكر ميكردم اگر wifiكارنكند به درد نمطخورد و صبورى كردم فقط دقت بفرماييد در سشوار زدن كه حدود ٨تا ١٠ دقيقه طول كشيد شايد هم كمتر به نظر من زمان طولانى بود از بس ناراحت بودم

نظر

قبلاً در تاپيك ديگرى با عنوان مشابه پاسخ داده شده مشكل سخت افزارى و هزينه تعمير كمتر از ٢٠٠

Sent by ASHF@

نظر

نوشته اصلی توسط Roxi نمایش پست ها
                            سلام دوستان اين بلا سر من هم اومد به هو كى گفتم ونشون دادم هذ عايدم نشد .به برادرم كه امريكا زندگى ميكنه و تو كار اين چيزهاست گفتم اون از تو بخش ساپورت اپل گفت كه چه كار كنم ابن اتفاق در اثر گرما براى ايفون پيش مياد ففط كافييت خونسردى خود را حفظ و با سشوار گرما بدهيد اينقدر كه گرما نزديك ايفون باشد اين كار را تا جايى ادامه دهيد كه علامت warningروي صفحه نمايش داده شود انگاه به سرعت موبايل را داخل بخچال قرار دهيد پس از يك ربع برداريد كه كاملا درست ميشود .تمام مدتى كه دختر من اينكار را مى كرد من داشتم از غصه مى مردم و باورم نميشد كه درست بشه وبه فكر خريدن يه گوشى ديگه بودم انگار داشتند عملش ميكر ند ولى با خودم فكر ميكردم اگر wifiكارنكند به درد نمطخورد و صبورى كردم فقط دقت بفرماييد در سشوار زدن كه حدود ٨تا ١٠ دقيقه طول كشيد شايد هم كمتر به نظر من زمان طولانى بود از بس ناراحت بودم

از نظر تجربه شخصي بنده هيچ كدوم از اين كارهايي كه برادرتون در امريكا بهتون گفتند علمي نيست و دوستان هيچ وقت چنين كاري را تست نكنند!
                            چون امكان داره به جاي اينكه چيزي را درست كنند خازن هاي چسبي سي پي رو خراب كنند و گوشي خاموش بشه و ديگه...
                            حتي اگر هم درست كنيد آخر به اين نتيجه خواهيد رسيد كه بايد بدون WiFi سر كنيد...

نظر

این مشکل دیگه بر نگشت؟ چون من تقریبا هر دو سه هفته یه بار میبرم پایتخت (نه دفتر سایت) و مشکل رو حل می کنن. اما زیاد دوام نمیاره.
                              اگر ببرم دفتر سایت یک بار برای همیشه درست میشه، منم ببرم همونجا.

نظر

صبر کنید ..
                              X