اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عوض کردن ایمیل Apple ID

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عوض کردن ایمیل Apple ID

سلام میخواستم بدونم میشه ایمیل Apple ID رو عوض کرد ؟؟
    مثلا الان من ایمیل Apple ID ام این هستش :
    aaaa@yahoo.com
    میخوام عوض بشه به:
    bbbbb@yahoo.com
    میخوام بدونم امکان پذیر هستش؟

اوکی شد ببخشید پیدا کردم معذرت

نظر

خوب بهتر بود راهی که پیدا کردید رو اینجا می نوشتید تا اگه کاربر دیگه ای هم به این مشکل برخورد بتونه از راه شما مشکلش رو حل کنه .
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

ابتدا به این لینک بروید:
        https://appleid.apple.com/cgi-bin/We...MyAppleId.woa/
        سپس به قسمت:
        Manage your Apple ID
        بعد ایمیل و رمز تون رو وارد کنید ( همین ایمیلی که الان هستش )
        وقتی وارد میشید به اپل آی دی تون
        زیر:
        Manage your Name, ID and Email Addresses.

Below are the name and email addresses on file for your account.

Your Name

اسم خودتون نوشته شده

Apple ID

ای دی خودتون نوشته شده
        روبروی آی دو خودتون یه گزینه Edit هستش
        کلیک کنید.
        بعد میتونید ایمیلتون رو تغییر بدید
        بعد با اسکرول موس به پایید صفحه بیاید و Save Changes رو بزنید تموم شد و رفت

نظر

اخه موضوع سر اینه که برنامه هایی که قبلا دانلود کردیم چی میشه به خصوص برنامه هایی که خریداری شده
          چون تمام برنامه هایی که دانلود شدن قبلا اطلاعات ایمیل قبلی رو تو خودشون دارن

نظر

نوشته اصلی توسط iLeila نمایش پست ها
            ابتدا به این لینک بروید:
            https://appleid.apple.com/cgi-bin/We...MyAppleId.woa/
            سپس به قسمت:
            Manage your Apple ID
            بعد ایمیل و رمز تون رو وارد کنید ( همین ایمیلی که الان هستش )
            وقتی وارد میشید به اپل آی دی تون
            زیر:
            Manage your Name, ID and Email Addresses.

Below are the name and email addresses on file for your account.

Your Name

اسم خودتون نوشته شده

Apple ID

ای دی خودتون نوشته شده
            روبروی آی دو خودتون یه گزینه Edit هستش
            کلیک کنید.
            بعد میتونید ایمیلتون رو تغییر بدید
            بعد با اسکرول موس به پایید صفحه بیاید و Save Changes رو بزنید تموم شد و رفت

البته فكر كنم راه حل راحت تر اون هم با استفاده از آيتونز هست:
            وارد آيتونز شويد و سپس منوي Store و گزينه View My Account را بزنيد:

حالا آيتونز ازتون پسورد اپل آي دي تون رو مي خواد؛ آنرا وارد كرده و وارد صفحه اي ميشيد كه نام اپل آي ديتون رو نوشته. مي تونيد با استفاده از گزينه Edit آن را به دلخواه عوض كنيد...

نظر

نوشته اصلی توسط imojtaba نمایش پست ها
              البته فكر كنم راه حل راحت تر اون هم با استفاده از آيتونز هست:
              وارد آيتونز شويد و سپس منوي store و گزينه view my account را بزنيد:

حالا آيتونز ازتون پسورد اپل آي دي تون رو مي خواد؛ آنرا وارد كرده و وارد صفحه اي ميشيد كه نام اپل آي ديتون رو نوشته. مي تونيد با استفاده از گزينه edit آن را به دلخواه عوض كنيد...
              شما با اینکار یه مرحله حلو میافتید که بنظر من بازم با من یکی میره چون باز کردن آیتیونز خودش یه مرحله است :d

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط BABIDREAMBOX نمایش پست ها
              اخه موضوع سر اینه که برنامه هایی که قبلا دانلود کردیم چی میشه به خصوص برنامه هایی که خریداری شده
              این رو نمیدونم چی میشه حالا شما تست کن ببین چی میشه

نظر

منم الان همین سوال رو دارم میشه payment detail و country رو عوض کرد بدونه اینکه بعدا مشکل update برای app هایی که خریدی پیش نیاد ،مثلا accont من au هست و حدود ۳۰۰ دلار app گرفتم حالا می خوام us کنم یا هر کشور دیگه که بعدا بشه با accont جدید قبلیا رو update کرد ،اگه کسی می دونه ممنون میشم پاسخ بده.

نظر

نوشته اصلی توسط BABIDREAMBOX نمایش پست ها
                  من همین ده روز پیش اکانتمو از seldaomid@live.com به pakmehr@outlook.com تغییر دادم .
                  ۱- با تغییر نام همه برنامه های خریداری شده به نام جدید انتقال پیدا میکنه .
                  ۲- احتمال داره که از شما payment request بخواد که قبلا رو none بوده . و اپل استور نذاره که شما تا اطلاعات مستر کارت رو وارد نکردین برنامه جدیدی خریداری کنید . که برای حل این مشکل هم کافیه یه بار تو قسمت payment information گزینه none رو به paypal تغییر بدید تا اطلاعات ریفرش بشه و دوباره گزینه none رو انتخاب کرده و save رو بزنید که دیگه مشکلتون حل شده

نظر

سلام
                    من قبلا یک اپل آیدی ساختم برای آیفونم....الان همون رو در قسمت مک وارد میکنم invalid میزنه...چرا؟؟
                    چون زمانی که میخوام نرم افزار های مک رو آپدیت کنم ID و password میخواد....

ممنون میشم راهنمایی کنید
                    ویرایش توسط gef07 : https://i-phone.ir/forums/member/132011-gef07 در ساعت 07-08-2013, 06:13 PM

نظر

نوشته اصلی توسط gef07 نمایش پست ها
                      سلام
                      من قبلا یک اپل آیدی ساختم برای آیفونم....الان همون رو در قسمت مک وارد میکنم invalid میزنه...چرا؟؟
                      چون زمانی که میخوام نرم افزار های مک رو آپدیت کنم ID و password میخواد....

ممنون میشم راهنمایی کنید
                      زمانی نرم افزارها در Mac App Store آپدیت خواهند شد که با Apple ID خود خریداری شده باشد. اگر با Apple ID شخص دیگر خریداری شده، فقط با Apple ID همان شخص قابل آپدیت شدن است.

نظر

سمت چپ،بالای مانیتور ایکن خود apple هست...software update رو میزنم که شروع به سرچ نرم افزار هایی که نیاز به آپدیت رو دارن انچام میده و گزینه install رو که میزنم یک Name و password میخواد...که البته نام apple هست اما پسوورد رو نمیدونم؟؟!

در قسمت سوالات mac این رو از شما سوال کرده بودم...که برای ایفونم ای دی ساختم ،سوال کردم با همین ای دی میتونم استفاده کنم.گفتین بله
                        ویرایش توسط gef07 : https://i-phone.ir/forums/member/132011-gef07 در ساعت 07-08-2013, 10:30 PM

نظر

سمت چپ،بالای مانیتور ایکن خود apple هست...software update رو میزنم که شروع به سرچ نرم افزار هایی که نیاز به آپدیت رو دارن انچام میده و گزینه install رو که میزنم یک Name و password میخواد...که البته نام apple هست اما پسوورد رو نمیدونم؟؟!

در قسمت سوالات mac این رو از شما سوال کرده بودم...که برای ایفونم ای دی ساختم ،سوال کردم با همین ای دی میتونم استفاده کنم.گفتین بله
                          سلام
                          با همون آیدی میتونی برنامه جدید دانلود بکنی،مشکلی نیست... ولی برنامه هایی که قبلا با یک آیدی دیگه نصب شده را نمیتونی با آیدی خودتون آپدیت کنی.

نظر

طبق اطلاعاتی که از پست های قبلی شما بدست آمده، شخص دیگری با Apple ID خود بر روی MacBook که در حال حاضر در اختیار شماست اپلیکیشن نصب کرده است، شما برای آپدیت این اپلیکیشن ها نیاز به پسورد آن شخص خواهید داشت. یا دوباره آن اپلیکیشن ها را با Apple ID خود دانلود و نصب کنید.

نظر

بله این لپ تاپ رو از کسی خریدم که در دسترسم نیست اصلا این شخص...
                              برای تغییرش یا.. راهی نیست؟
                              apple id خودم رو به چه صورت میتونم جای apple id فعلی قرار بدم...که از این به بعد مشکلی پیش نیاد؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X