اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عوض کردن ایمیل Apple ID

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط zakeer نمایش پست ها
    یعنی به هیچ وجه قابل بازگشایی نیست حتی خارج از کشور نمیشه بازش کرد
    شما یا باید پسوورد و اپل ایدی پیدا کنید یا با ساپورت اپل تماس بگیرید .
    در خارج کشور می شود کاریش کرد که فکر کنم 120$ هزینه اش باشد.

نظر

نوشته اصلی توسط zakeer نمایش پست ها
      یعنی به هیچ وجه قابل بازگشایی نیست حتی خارج از کشور نمیشه بازش کرد
      خیر قابل استفاده نیست!
      حتی خارح از کشور
      مگر اینکه با پشتیبانی اپل تماس بگیرید و یه جوری تابت کنید که اون گوشی و اون اپل ایدی برای شماست!تا بتونن براتون کاری کنن(که فکر نمیکنم بشه)
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

من یک اپل آیدی جدید ساختم ولی ایمیل نهایی برای کانفرم اپل آیدی با ایمل نمی آید
        هر کاری هم می کنم دوباره می فرستم هم نمی آیاد
        چه راه حلی وجود داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mr_graphic نمایش پست ها
          چه راه حلی وجود داره ؟
          شما دقیق ببین که ایمیل رو درست وارد کردید...؟ و تمام قسمتهای ایمیل رو هم چک کنید. ( اسپم و ... )
          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 26-02-2014, 08:54 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mr_graphic نمایش پست ها
            چه راه حلی وجود داره ؟
            دوست عزیز منم همین مشکلو داشتم جیمیل اگه باشه قسمت اسپم رو چک کنید اونجاس به احتمال زیاد مال من که اونجا بود بعد 2 روز فهمیدم

نظر

سلام دوستان من از اپل ایدی خودم روی 5 سیستم استفاده کردم خواستم بدونم اگه فقط ایمیل اپل ایدی را عوض کنم دوباره حالت استفاده از 5 سیستمس که استفاده شده به یک سیستم بر میگرده مثل وقتی که اپل ایدی جدید درستکردی و میتونی با 5 سیستم اتورایز کنی .و دوم اینکه برنامه هایی که با اپل ایدی قبلیم گرفتم با تغییر ایمیل که از بین نمیره و با اپدیتشون که مشکلی ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط mahdavi30 نمایش پست ها
                سلام دوستان من از اپل ایدی خودم روی 5 سیستم استفاده کردم خواستم بدونم اگه فقط ایمیل اپل ایدی را عوض کنم دوباره حالت استفاده از 5 سیستمس که استفاده شده به یک سیستم بر میگرده مثل وقتی که اپل ایدی جدید درستکردی و میتونی با 5 سیستم اتورایز کنی .و دوم اینکه برنامه هایی که با اپل ایدی قبلیم گرفتم با تغییر ایمیل که از بین نمیره و با اپدیتشون که مشکلی ندارم

شما اگه ایمیل اپل آیدی رو تغییر بدید باید دوباره با دیوایس یا دیوایسهای دیگه اتورایزش کنید ، همچنین برنامه های قبلی از بین نمیروند ... ولی نمیتونید با اپل آیدی جدید آنها را اپدیت کنید.
                در اصل شما وقتی ایمیل اپل آیدی خودتون رو تغییر میدید ، یعنی یک اپل آیدی جدید درست کردید.

نظر

سلام من میخام که رمز اپل ایدیمو تغییر بدم در کل بگم که یکی دیگه هم فکر کنم داره از اپل ایدیم سوء استفاده میکنه و من میخام کاری کنم که حالا هر طور که باشه نمیخام که کسی دیگه از اپل ایدیم استفاده کنه و خیالم راحت بشه . ایا راهی هست؟

نظر

از طریق سایت زیر رمزش رو عوض کن.
                    https://appleid.apple.com
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

سلام وارد اين سايت شدم ولي ازم سوال ميپرسه و جوابشو يادم رفته ، اون قسمت فراموشي رو هم ميزنم ، به همين ايميلي كه اپل ايديمو درستش كردم اپل پيام ميفرسته واسه ريست، اما ايميلي از طرف اپل نمياد ، لطفا كمكم كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                        سلام وارد اين سايت شدم ولي ازم سوال ميپرسه و جوابشو يادم رفته ، اون قسمت فراموشي رو هم ميزنم ، به همين ايميلي كه اپل ايديمو درستش كردم اپل پيام ميفرسته واسه ريست، اما ايميلي از طرف اپل نمياد ، لطفا كمكم كنيد
                        چند بار تست کنید و در ساعت های مختلف

نظر

سلام
                          اگر ورژن iOS شما 8 به بالا هستش به این تاپیک مراجعه کنید... شاید مشکلتون حل بشه.
                          و اگر ورژن iOS پایین 8 باشه ، راهی بجز تماس با پشتیبانی اپل ندارید. ( تاپیک در این باره تو انجمن هست )

نظر

شاید کمک کنه:
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread98487.html

نظر

سلام دوستان جدیدا یه دونه ایفون 4 گرفتم برای درست کردن اپل ای دی مشکل دارم
                              1. اینکه باید اپل ای دی یه ایمیل معتبر باشه یا نه
                              2. ای دی رو با کامپیوتر بوسیله برنامه آیتونز با استفاده از ف ی ... ر شکن ساختم تمام مراحل رو میره آخرش هم میزنه مورد تایید اما وقتی میرم توی گوشی باز پیام میده که باید تاییدش کنی
                              3. آیا وقتی میخواییم با گوشی از ای دی استفاده کنیم هم باید از ف ی ... ر شکن استفاده کنیم اگه اره یه ف ی ... ر معرفی کنین
                              با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط sohrab.ka نمایش پست ها
                                سلام دوستان جدیدا یه دونه ایفون 4 گرفتم برای درست کردن اپل ای دی مشکل دارم
                                1. اینکه باید اپل ای دی یه ایمیل معتبر باشه یا نه
                                2. ای دی رو با کامپیوتر بوسیله برنامه آیتونز با استفاده از ف ی ... ر شکن ساختم تمام مراحل رو میره آخرش هم میزنه مورد تایید اما وقتی میرم توی گوشی باز پیام میده که باید تاییدش کنی
                                3. آیا وقتی میخواییم با گوشی از ای دی استفاده کنیم هم باید از ف ی ... ر شکن استفاده کنیم اگه اره یه ف ی ... ر معرفی کنین
                                با تشکر
                                1-بله باید معتبر باشه مثل جیمیل یا یاهو
                                ۲- شما با گوشی وقتی میخواد تاییدش کنی برو یکی ۲ تا از مشخصات رو تغییر بده مثلا ادرس رو تغییر بده ولی اینو بادت باشه ادرسی که تغییر میدی از همون کشور باشه که قبلا براش تعریف کرده بودی
                                ۳-خیر نمیخواد استفاده مگر مواقعی که ارور هایی مثل ۱۰۰۹ دریافت کردید یا نتونستید به اپ استور دسترسی پیدا کنید و دانلود کنید(صحبت درباره این موارد خلاف قوانین انجمن هست خودتون یه سرچی انجام بدید متوجه میشید و حتما یکبار قوانین انجمن رو بخونید)

نظر

صبر کنید ..
                                X