اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بررسی وضعیت کنونی ریستور یا دانگرید و اخبار حواشی وضعیت shsh ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بررسی وضعیت کنونی ریستور یا دانگرید و اخبار حواشی وضعیت shsh ها

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز و خسته نباشید.

خب دوستان اگر پیگیر اخبار مربوط به سایدیا و ریستور بودید در این چند روز اخیر حتما متوجه شدید که سرور ذخیره کننده SHSH ها در سایدیا به علت باگ موجود که البته اشتباهی از

طرف Saurik خالق سایدیا بوده دچار مشکلاتی شده و فایل های SHSH که کاربران در اون ذخیره کرده بودند دچار مشکل شده و دیگر قابل استفاده نبوده. در تصویر زیر میتونید وضعیت

کنونی سایدیا رو مشاهده کنید..

بعد از بوجود اومدن این مشکل سوالات زیادی پیرامون وضعیت کنونی ریستور برای دستگاه ها و همچنین استفاده از SHSH برای کاربران انجمن خوبمون بوجود اومد که لازم

دونستم در این پست توضیحاتی رو ارائه بدهم.

ببینید دوستان همونطور که میدونید گوشی های ایفون 5 و ایفون 4S و تمامی نسخه های ایپد امکان استفاده از SHSH رو برای ریستور به فریمور های 6 به پایین تر و حتی فریمور

فعلی نداشتند و هم اکنون هم ندارند( در فریمور های 6) البته این موضوع دال بر این نیست که SHSH رو نتونید ذخیره کنید چرا میتونید توسط نرم افزار هایی مانند iFaith هم

اکنون SHSH خودتون رو دریافت کنید اما قابل استفاده نمیباشد..البته نکته مهمی رو عرض کنم که گفته شده الان امکان استفاده نیست و ممکن هست در اینده بتونید استفاده

کنید برای این دو دستگاه پس ذخیره کردن اون بی فایده نخواهد بود.

اما برای فریمورهای 5 و دستگاه های با پردازنده A5 و A5x وپایین تر مانند ایفون 4 و 3gs امکان ریستور به همون فریمور های 5 رو کاربران دارند

همچنین برای فریمور های 6 دستگاه های ایفون 4 و ایفون 3gs و ایپاد نسل چهارم امکان استفاده از SHSH خودشون رو دارن و میتونند به فریمور فعلی و پایین تر از 6 ( منظور کلیه

فریمور های 6 هست) ریستور یا دانگرید کنند.

پس خلاصه مطلب تا به اینجا:

- دستگاه های ایفون 5 و ایفون 4S و تمامی نسخه های ایپد میتونند SHSH خودشون رو در فریمور های 6 ذخیره کنند اما امکان ریستور و یا دانگرید به نسخه ی فعلی و پایین تر رو

ندارند

- دستگاه های با پردازنده A5 و A5X به پایین ایفون 4S و ایفون 4 و ایفون 3GS و ایپد نسل سوم به پایین میتونند در فریمور های 5 (منظور تمامی نسخه ها ی 5) به همون فریمور های 5

ریستور کنند یعنی مثلا شما دستگاه یا فریمور 5.1.1 دارید میتونید به 5.0.1 ریستور کنید

- دستگاه های قدیمی یعنی ایفون 4 و ایفون 3GS و همچنین ایپاد نسل چهارم میتونند از فریمور های 6 به فریمور های فعلی و پایین تر مثل 5 ریستور یا دانگرید کنند.

نکته: موارد بالا زمانی میسر هست که شما SHSH رو داشته باشید و اموزش های مرتبط با هر بند در انجمن موجود هست

نکته: همونطور که اول بحث گفتم سرور های نگه دارنده SHSH در سایدیا مشکل پیدا کردند و اون دسته از کاربرانی که SHSH خودشون رو فقط روی سرور سایدیا داشتن الان به

مشکل برخورد کردند و کسانی که SHSH رو با برنامه هایی نظیر iFaith و امثاله ذخیره کردند SHSH اونها علاوه بر سایدیا روی سرور خود اون برنامه و در صورت دریافت روی رایانه

خودتون ذخیره شده و جای نگرانی وجود نداره و بدون مشکلی البته با توجه با نکات گفته شده برای کاربران هر دستگاه در بالا میتونید از SHSH خودتون استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید و اگر جایی از توضیحات رو دارای مشکل دیدید خوشحال میشم در جریان قرار بدهید بنده رو..ممنون
    ویرایش توسط alimt699 : https://i-phone.ir/forums/member/30223-alimt699 در ساعت 30-04-2013, 09:21 PM

میشه ایفون که جیلبریک ناپایدار شده بدون ریستور پایدارش کرد
    4 اس 6.01

نظر

نوشته اصلی توسط isalman نمایش پست ها
      میشه ایفون که جیلبریک ناپایدار شده بدون ریستور پایدارش کرد
      4 اس 6.01
      بله میشه،evasi0n 6.0-6.1.2 untether رو از cydia نصب کنید.

نظر

ولی دوست عزیز سیدیا کار نمیکنه کرش میشه
        در واقع غیر فعال شده چیکار کنم الان کمکم کنید دوست عزیزم

نظر

دوست عزیز (alimt699) ممنون از این اطلاع رسانی که انجام دادی! چند وقت بود فکر می کردم آیپدم مشگلی واسه جیلبریکش پیش اومده! با این تفاسیر من با گرفتن SHSH توسط iFaith اگر بخوام ریستور مجدد کنم روی ورژن 6.0.2 امکانش هست؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

صبر کنید ..
          X