اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تعویض اپل ایدی درون دستگاه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تعویض اپل ایدی درون دستگاه

با سلام
    یه گوشی هست که apple id داره.میخوام عوضش کنم نمیشه.چه راهی هست که میشه عوضش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

به setting>store بروید روی اپل ایدی موجود کلیک کرده و sign Qut رو بزنید و اپل یدی خود را وارد کنید
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط fehresti نمایش پست ها
      با سلام
      یه گوشی هست که apple id داره.میخوام عوضش کنم نمیشه.چه راهی هست که میشه عوضش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
      سلام دوست عزیز.
      شما وارد اپل استور گوشی بشید بعد تو تب اول که هستید بیایید پایین و اخر رو که نگاه کنید اپل ایدی رو نوشته و شما میتونید اونجا عوضش کنید.
      … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

ببینید گوشی از قبل برنامه خورده و وقتی تو قسمت APP STORE توی تب آپدیت برنامه ها میرم میگه apple id قدیمی رو وارد کنید.چاره چیه و چه جوری میشه این مشکل رو حل کرد؟

نظر

ببینید گوشی از قبل برنامه خورده و وقتی تو قسمت APP STORE توی تب آپدیت برنامه ها میرم میگه apple id قدیمی رو وارد کنید.چاره چیه و چه جوری میشه این مشکل رو حل کرد؟
          شما به settings - iTunes & AppStore بروید بر روی apple Id بزنید ، sign out کنید و apple id خود را وارد کنید.

نظر

خوب اون برنامه با apple id خودتون داونلود نشده. کاریش نمیشه کرد. باید apple id و رمز رو داشته باشین که ندارین . اگه به اون برنامه نیاز دارید باید با ID خودتون داونلود کنید و نصب کنید
            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

صبر کنید ..
            X