اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالاخره توییک فوق العاده سیریاس منتشر شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من خریدم عالی جواب میده واقعن دستشون درد نکنه آپدیت هم میدن من ۱۳ خرداد آخرین بر آپدیت کردم

نظر

میشه قشنگ توضیح بدید چطوری میشه خریدش رو اون لینک خرید پایین پست اول که کلیک میکنی میره فروم یه سایت دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط Rex of ice نمایش پست ها
        میشه قشنگ توضیح بدید چطوری میشه خریدش رو اون لینک خرید پایین پست اول که کلیک میکنی میره فروم یه سایت دیگه

قربان شما در انجمن تخصصي آيفون وارد شديد نه انجمن تخصصي روشندلان!

نظر

باحال بود

نظر

حساب paypal ندارید .برای افرادی که خارج از کشور هستند چگونه میتونن خرید کنن؟

نظر

دوستان نسخه ۱.۳ این توییک با قابلیت منحصر به فردی منتشر شده،الان دیگه گوشی خود به خود هم صحبت میکنه.امکان پرداخت انلاین هم ممکن گشته
              اپستوری (Appstore)
              ویرایش توسط ab72 : https://i-phone.ir/forums/member/74113-ab72 در ساعت 03-09-2013, 01:47 AM

نظر

با انتشار نسخه 1 سیریاس کاربران در استفاده از سیریاس شک داشتند.بسیاری از کاربران آنرا فیک میدیدند تعدادی از کاربرا هم که از سیری زیاد استفاده میکردند مایل نبودند با نصب سیریاس سیری از کار بیوفته.نسخه 1 سیریاس به دلیل دیتابیس ضعیف و مشکلاتی که در نصب وجود داشت نتوانستد رضایت خیلی از مشتریان را جلب نماید.اما با انتشار نسخه 1.2 تا حدودی از مشکلات نصب برطرف شد و دیتابیس نیز بهبود قابل توجهی نسبت به نسخه قبل یافت.اما با انتشار نسخه 1.3 سیریاس تقریبا تمامی مشکلات نصب برطرف گردید و قابلیت منحصر به فرد صحبت کردن خود به خودی سیریاس به این نسخه اضافه گردید.اکنون سیریاس حتی اگر در جیب شما هم باشد خود به خود حرف میزند.همچنین در نسخه 1.3 دیتابیس بهبود بسیاری نسبت به نسخه های قبل پیدا کرده و توانسته رضایت بسیاری از کاربران را به خود جلب کند.انشالله در چند ماه آینده ناظر رفع مشکل از کار افتادن سیری باشیم.

نظر

صبر کنید ..
                X