اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Velox, کاربردی ترین توییک مرتبط با Badger و نوتیفیکیشن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Velox, کاربردی ترین توییک مرتبط با Badger و نوتیفیکیشن

خب دوستان 2 هفته ای هست که در سایت های مرتبط با نرم افزار های سایدیا خبر های زیادی از توییک Velox هست ..

این توییک که قرار هست به زودی بر روی سایدیا قرار بگیرد و هنوز در مرحله ی بتا میباشد حسابی دنیای اخبار سایدیا رو مشغول کرده و صحبت های زیادی از اون هست.

این تویک این امکان رو به شما میده که اپ هایی رو که دارای Badget شدن رو شما بدون باز کرن اون اپ مثل انیمیشن هنگام باز کردن فولدر در ios نوتیفیکیشن مربوط به اون اپ رو

ببنید.

برای برنامه هایی مثل مسنجر و ایمیل گوشی میتونید مسیج ها و ایمیل های جدید رو بدون باز کردن اپ اونها بخونبد و از همون جا reply کنید.

و یا در برنامه هایی مثل موزیک پلیر گوشی کنترل پخش موزیک رو بدست بگیرید. با توییتر و فیسبوک نوت و Weather و خیلی از برنامه های موجود در ios هماهنگی داره.

البته گفته میشه که این توییک داره یکی از ویژگی های IOS 7 رو نشون میده چون طبق شایعات قرار هست همچین امکانی روی IOS 7 باشه.

میتونید در اینجا تصاویر مربوط به این توییک کاربردی رو مشاهده کنید.

به محض عرضه ی این توییک اون رو در تاپیک زیر معرفی خواهم کرد.

http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post838764
    ویرایش توسط alimt699 : https://i-phone.ir/forums/member/30223-alimt699 در ساعت 14-04-2013, 03:21 PM

دوست عزیز ممنون بابت اطلاع رسانی، خط سوم جملاتتون نامفهومه یکم.
    لطفا ادیتش کنید ...

نظر

خب دوستان عزیز همونطور که میدونید توییک velox چندی پیش معرفی شد و در همین تاپیک پست اول اون رو معرفی کردم.

حالا بعد از گذشتن مدتی این توییک در حال تکامل هست و برنامه هایی به اون اضافه میشه که میتونید با نصب اونها امکانات این توییک خوب رو افزایش بدین...در سایدیا add-on هایی برای این توییک

داره قرار میگیره که در همین پست اونها رو معرفی میکنم...توجه کنید که این add-on ها توییک جدا نیستند و برنامه هایی برای velox خواهند بود که به اون اضافه میشن تا کارایی اون رو با توجه به

نیاز کاربرتغییر بدن.

توجه: این add-ons ها برای زمانی است که velox رو نصب شده داشته باشید

اولین add-on معرفی شده Compass نام داره که قابلیت برنامه Compass گوشی رو به velox اضافه میکنه. و میتونید رایگان از سورس پیشفرض big boss دریافت کنید.

دومین add-ons معرفی شده Addial نام داره که مربوط به اپلیکیشن contact گوشی میشه و امکانات velox رو مثل ایجاد تماس و ذخیره تماس به همراه داره. میتونید رایگان از سورس big boss نصب کنید

سومین add-ons معرفی شده Google Search for Velox free نام داره که همونطور که نامش مشخص هست سرچ اسان به سبک velox رو برای شما فراهم میکنه ...رایگان در big boss موجود هست.

ویرایش توسط alimt699 : https://i-phone.ir/forums/member/30223-alimt699 در ساعت 10-05-2013, 11:16 PM

نظر

با تشكر از دوستمون Pourya_h اين توويك با قيمت 1.99 دلار در سورس پيش فرض BigBass قرار گرفت...
        نسخه كرك آن را مي توانيد از سورس زير دريافت كنيد:
        موفق باشيد...

کد HTML:
        http://cydia.vn/

نظر

البته سورسهای دیگر هم این توییک را ارائه کردند من جمله
          iGoldHouse

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2

نظر

سلام
            من اینو نصب کردم
            ولی وقتی اب و هوا روش کلیک میکنم اتفاقی نمی افته و همینجوری مثل قبل باز میشه.
            برنامه موزیک هم به همین صورت هست.
            کار خاصی باید کرد.
            البته در سیتینگ گزینه ها رو روشن کردم.

نظر

اقا برای چی برای من تغییری اعمال نشدش؟ از ستینگ هم مسیج رو تیک زدم و ریستارت کردم؟؟؟؟؟؟

نظر

از ستینگش اپ ها رو خاموش کنید وگرنه به طور پیشفرض تنظیمات خودش رو باز نمیکنه.
                باید انگشت رو روی ایکون به بالا یا پایین بکشید.

واقعا تویک محشریه. ای کاش ورژن بعدی ios همچی قابلیتی رو داشته باشه.

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
                .There is no knowledge that is not power

نظر

همه چی عالی بوده ولی ب یک مشکلی برخوردم!

لوکیشین سرویس خاموش نمیشه و همیشه علامتش روشنه دیگه!

و دسترسی ندارم ک بتونم allow springboard to use location service رو اف کنم!

نظر

دوستان وقتی نوتیفکیشن برنامه باز میشه غیر از کلید هوم راه دیگه ای برای بستن نداره؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط un4g1v3n نمایش پست ها
                      دوستان وقتی نوتیفکیشن برنامه باز میشه غیر از کلید هوم راه دیگه ای برای بستن نداره؟

جایی بیرون از نوتیفیکیشن رو لمس کنید.

.There is no knowledge that is not power

نظر

هنوز با folder enhancer مشکل داره ولی دولوپرش گفته داره روش کار میکنه و در update بعدی مشکل رفع میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                          جایی بیرون از نوتیفیکیشن رو لمس کنید.

بازم جواب نداد
                          من folder enhancer نصب درام طبق پست بالایی دوست عزیزمون یعنی برای اونه؟

نظر

اصلش این طوریه که زمانیکه swipe up/down میکنین باید قسمتی از صفحه رو نشون بده و با. برای بستن جایی از صفحه رو کلیک کنین اما وقتی folder enhancer نصب باشه folder که باز می شه کل صفحه رو میگیره و برای بستن باید حتما home botton رو زد و یکی از باگی که خیلی رو موخه اما تو update بعدی گفته ok میشه

نظر

خیلییی باگ داره تا جا بیفته طول میکشه

نظر

صبر کنید ..
                              X