اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد Find my Mac

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد Find my Mac

سلام
    ميخواستم بدونم استفاده از find my mac به چه صورت؟؟
    من وقتي با گوشي برنامه find my iphone رو اجرا ميكنم و لب تاپ رو سرچ ميكنم اونو پيدا ميكنه ولي location رو نشون نميده.يعني فقط ميتونم لب تاپ رو قفل كنم ولي نميتونم بفهمم كجاست.
    كسي اطلاعي داره كه چجوري توي نقشه نشون داده ميشه؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نوشته اصلی توسط Hesami نمایش پست ها
    سلام
    ميخواستم بدونم استفاده از find my mac به چه صورت؟؟
    من وقتي با گوشي برنامه find my iphone رو اجرا ميكنم و لب تاپ رو سرچ ميكنم اونو پيدا ميكنه ولي location رو نشون نميده.يعني فقط ميتونم لب تاپ رو قفل كنم ولي نميتونم بفهمم كجاست.
    كسي اطلاعي داره كه چجوري توي نقشه نشون داده ميشه؟؟؟

با سلام و عرض ادب
    سرویس find my mac در حقیقت مانند find my iPhone هستش با این تفاوت که در مورد مک های گم شده صدق می کنه.
    خیلی متوجه سوال دومتون نشدم.منظورتون اینه که مکان آیفونتونو نشون نمیده ولی می تونید قفلش کنید؟

نظر

اين مشكلي كه فرموديد احتمال زياد سر فعال بودن location services و privacy هستش؛ بايد اجازه استفاده از مكان خود را بدهيد.

Sent from my  iPhone using Tapatalk
      with

نظر

در مک چجوری باید دسترسی به لوکیشن سرویس را برای ترکینگ دستگاه صادر کرد؟!
        به کجای تنظیمات سیستم عامل باید بریم؟!

نظر

نوشته اصلی توسط atakhanbak نمایش پست ها
          در مک چجوری باید دسترسی به لوکیشن سرویس را برای ترکینگ دستگاه صادر کرد؟!
          به کجای تنظیمات سیستم عامل باید بریم؟!
          ببينيد من لوكيشين سرويس توي مك رو دقيقا كجا ي سيستم هستش كه بايد فعال كنم؟؟؟؟
          سوالم اين بود كه من از برنامه find my iphone نميتونم لوكيشن لب تاپ رو بفهمم كجاست.يعني سيستم من رو ميشناسه ولي لوكيشن رو نميتونه پيدا كنه

نظر

اينم عكيشImageUploadedByTapatalk 21366053180.855430.jpg

نظر

اينم وقتي مك رو انتخاب ميكنمImageUploadedByTapatalk 21366054100.316251.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط Hesami نمایش پست ها
                اينم وقتي مك رو انتخاب ميكنم[ATTACH]15840[/ATTACH]

سلام
                برو تو systtem preferences --time&data---time zone اونجا ایران اوکی کن
                بعد برین تو فسمت icloud رو گزینه find my mac اگه گذینه more هست بزن و بعد از چند min برو تو fine my iphine ببین جواب میده

نظر

دوستان من چند وقت پیش مک بوکم رو دزدیدن... الان که رفتم توی icloud دیدم که داره نشون میده لپ تاپم رو جز دیوایس هام. به نظرتون امیدی هست که پیدا بشه؟ اصلا یادم نیست که چیزی رو روش فعال کرده بودم یا نه...اینم عکسشه... چی کار می تونم بکنم که مثلا وقتی آنلاین شد بهم ایمیل بزنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط shahravesh_66 نمایش پست ها
                    دوستان من چند وقت پیش مک بوکم رو دزدیدن... الان که رفتم توی icloud دیدم که داره نشون میده لپ تاپم رو جز دیوایس هام. به نظرتون امیدی هست که پیدا بشه؟ اصلا یادم نیست که چیزی رو روش فعال کرده بودم یا نه...اینم عکسشه... چی کار می تونم بکنم که مثلا وقتی آنلاین شد بهم ایمیل بزنه؟

شما گزینه erase mac رو بزنید,تا تمام اطلاعاتتون وقتی به نت وصل میشه(اگه خودشون قبلش clean install نکردند)بکنه!تیک notify me when found هم زده باشید
                    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                      شما گزینه erase mac رو بزنید,تا تمام اطلاعاتتون وقتی به نت وصل میشه(اگه خودشون قبلش clean install نکردند)بکنه!تیک notify me when found هم زده باشید
                      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                      چطوري notify ميكنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط shahravesh_66 نمایش پست ها
                        چطوري notify ميكنه؟
                        email(اپل آیدی)

نظر

صبر کنید ..
                        X