اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگرید از ورژن 6.1.3 به 6.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانگرید از ورژن 6.1.3 به 6.0.1

با سلام خدمت دوستان
    من از ورژن 6.1.3 میخوام بیام به 6.0.1 SHSH هم دارم ولی ایتونز ارور 1600 میده من از Ireb استفاده کردم باز هم نشد
    راه دیگه ای هست آیا؟؟؟؟
    ممنون از راهنماییتون

نوشته اصلی توسط arasharasharash نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من از ورژن 6.1.3 میخوام بیام به 6.0.1 SHSH هم دارم ولی ایتونز ارور 1600 میده من از Ireb استفاده کردم باز هم نشد
    راه دیگه ای هست آیا؟؟؟؟
    ممنون از راهنماییتون
    بايد از shsh كامل گرفته شده توسط برنامه هايي از قبيل tiny umbrella استفاده كنيد اون اتوماتيك سيديا كار نميكنه

نظر

دوستان بنده هم با دانگرید از 6.1.3 به 6.0.1 مشکل دارم .
      با redsn0w 15b3 همه کارها رو انجام میده به waiting for device که میرسه گوشی رو لوگو و ردسنو رو این قسمت میمونه .

نظر

فکر نکنم حتی با shsh هم بتونید دانگرید کنید.
        نه ریستور به نسخه های دیگر به جز 6.1.3 میشه نه دانگرید از 6.1.3 به ورژن های پایین تر

نظر

چرا مگه چه تغییری کرده سیستمشون ؟ من همین الان دوباره به 6.1.3 رستور کردم . اما میخوام به 6.0.1 یا اگه بشه به 5.1.1 برم . فایل shsh رو هم دارم . غیر از ردسنو نرم افزار دیگه یی این قابلیت رو داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Aram0630 نمایش پست ها
            چرا مگه چه تغییری کرده سیستمشون ؟ من همین الان دوباره به 6.1.3 رستور کردم . اما میخوام به 6.0.1 یا اگه بشه به 5.1.1 برم . فایل shsh رو هم دارم . غیر از ردسنو نرم افزار دیگه یی این قابلیت رو داره ؟
            خير، هرگز نميشه! اپل اجازه ى دانگريد نميده

نظر

با sn0wbreeze كاستوم فريمور بساز بعد دانگريد كن حالشو ببر

نظر

سلام دوستان من می خوام از ورژن ۶.۱.۳ به ۶.۱.۲ دانگرد کنم و اس اچ اس اچ هم دارم میشه دانگرد کرد؟؟؟ مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط kako_saeid نمایش پست ها
                  سلام دوستان من می خوام از ورژن ۶.۱.۳ به ۶.۱.۲ دانگرد کنم و اس اچ اس اچ هم دارم میشه دانگرد کرد؟؟؟ مشکلی پیش نمیاد؟
                  امکانش نیست در آیفون ۴ اس و آیفون ۵

نظر

صبر کنید ..
                  X