اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی کامل جهت اپدیت 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی کامل جهت اپدیت 3gs

باسلام
    قبلا از هرچیز از مدیران خواهش میکنم اگر تایپیک من جای نا مناسبی هست خودشون انتقال بدن
    من یه ایفون 3gs کار کرده خریدم که version را نوشته 4.3.3
    الان هر بازی که میخوام بریزم اکثرا نوشته بالای 5!
    modem firmware : 06.15.00
    imei: 012263002522407
    حالا سوال های من ایناست که اگه یکی لطف کنه اختصاصی جواب بده ممنون میشم (لطفا لینک ندین به تایپیک های دیگه )
    1- من اگه این گوشی را با ایتونز یا iphon pc suite ابدیت کنم به 6 سرعت گوشی از بین نمیره؟ چون الان با 10 صفحه بازی اصلا گیر نمیکنه!
    2-نمیدونم گوشیمو چجوری انلاک کردند! ولی تو اینترنت سریال را که زدم نوشته بود lock!! در صورتی که من خط همراه اول بخوبی دارم استفاده میکنم میخوام ببینم بعد اپدیت سیمکارت لاک نمیشه؟
    3-از کجاا بفهمم گوشیم جیلبریک شده ؟؟
    ممنون میشم کامل کمکم کنین
    در ضمن پشت گوشی هم نوشته designed by apple in california assembled in china گوشی اصل هست دیگه؟

1. اگه به 6 آپدیت کنید ممکنه واسه آنلاکش به مشکل بر بخورید . سرعت 6 هم معقوله واسه 3 جی اس.
    2. گوشیتون با این بیس باند 6.15 به راحتی قابله آنلاک شدنه و با اولترا اسنو آنلاک کردین. و با همه اوپراتورها جواب میده.
    3. وجود آیکن سیدیا داخله گوشی نشون میده جیلبریک شده و گوشیه شما 100 % جیلبریک شدست .

پشته همه گوشیا همین رو نوشته . پس عادیه.

بهتون پیشنهاد میکنم ببینید اگه shsh 5.1.1 رو دارید به اون ریستور و آنلاک کنید . http://www.i-phone.ir/forums/thread71513.html

واسه اینکه بدونید shsh 5.1.1 رو دارید ، سیدیا رو باز کنید و بزارید کامل لود شه و بعد از اون در صفحه اول سیدیا چک کنید ببینید 5.1.1 با سبز نوشته شده یا نه !

نظر

ممنون بابت راهنمایی
      این عکس هایی از cidiya گوشی من!
      میخواستم دیگه اطمینان کامل پیدا کنم
      با توجه به این عکس ها من اگه طبق این اموزش http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html 'اپدیت کنم مشکلی نداره دیگه؟

درضمن فکر کنم 6 برای سخت افزار 3gs زیاد باشه کدوم ورژن 5 خوبه؟

نظر

6 که زیاد نیست واسه 3gs وبدونه مشکل جواب میده.

بهترین ورژنی که میتونید بهش ریستور و آنلاک کنید ( به نظر من ) 5.1.1 هست .
        با این آموزش ریستور کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread76013.html

و واسه آنلاکش تا اونجایی که نیازه از این تاپیک استفاده کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread71513.html

اگه مراحل رو با دقت و درست انجام بدید حتما به نتیجه میرسید.

نظر

یعنی بعد از ریستور باید انلاک کنم؟؟
          مشکل پیش نمیاد مجبور شم پول زیاد بدم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mirhendi نمایش پست ها
            یعنی بعد از ریستور باید انلاک کنم؟؟
            مشکل پیش نمیاد مجبور شم پول زیاد بدم؟
            اگر مطابق آموزش ها پیش برید خیر
            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

بعد یه سوال دیگه ای هم که دارم اینه که بعد از پیت کلیه برنامه ها حذف میشه؟
              اگه جوابش بله هست cidya هم حذف میشه؟
              در صورت حذف cidya لطفا نرمافقزار cidya رو هم قرار بدین

نظر

نوشته اصلی توسط mirhendi نمایش پست ها
                بعد یه سوال دیگه ای هم که دارم اینه که بعد از پیت کلیه برنامه ها حذف میشه؟
                اگه جوابش بله هست cidya هم حذف میشه؟
                در صورت حذف cidya لطفا نرمافقزار cidya رو هم قرار بدین
                بله هر دو پاک میشن
                بعد از دانگرید در خود همون برنامه رد اسنو که باهاش دانگرید میکنید در صفحه اولیش گزینه جیلبریک وجود داره وقتی جیلبریک کنید سیدیا اضافه میشه
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

من گوشی را طبق اموزش میخواستم به نسخه 6 برم(اخرین نسخه)
                  این قسمت کمی گیر میکنه ولی بعد زوود دو الی 3 بار پر میشه و
                  ا
                  این ارور را میده :

نظر

الان با خوده itunes امتحان کردم کامل شد الان نوشته waithing iphone... رو گوشی هم ارم اپل + یه نوار لودینگ اومده ولی خیلی خیلی کند پر میشه

نظر

الان همچنان گیر کرده چیکار کنم؟ گوشی را در بیارم خراب میشه؟

نظر

یه بار در اوردم نوشت به ایتونز وصل کنید منم دوباره وصل کردم دیگه گیر نکرد داره راحت پر میشه الان تقریبا تا وسط رفته

نظر

اقا من اپدیت کردم حالا اکتیو نمیشه چی کار کنم؟؟ با وایرلس تست کردم -با سیمکارت و بی سیمکارت

نظر

تاپيك قبليتون حذف شد مشكلتون رو در همين تاپيك مطرح كنيد.

نظر

صبر کنید ..
                            X