اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست کمک برای رفع ارور 1600

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست کمک برای رفع ارور 1600

سلام
    یه آیفون 4 لاک با ورژن 5.1.1 دارم میخوام آپدیت کنم به 6.1.2 ، با snowbreez (ورژن 2.9.14) کاستوم فریمور ساختم اما موقع آپدیت ارور 1600 میده هر کاری میکنم برطرف نمیشه کسی میتونه کمکم کنه؟
    (فایل هاست رو تغییر دادم ، از برنامه iReb7 هم برای بردن به حالت DFU استفاده میکنم ولی مشکل پا برجاست)

نوشته اصلی توسط SDNM نمایش پست ها
    سلام
    یه آیفون 4 لاک با ورژن 5.1.1 دارم میخوام آپدیت کنم به 6.1.2 ، با snowbreez (ورژن 2.9.14) کاستوم فریمور ساختم اما موقع آپدیت ارور 1600 میده هر کاری میکنم برطرف نمیشه کسی میتونه کمکم کنه؟
    (فایل هاست رو تغییر دادم ، از برنامه iReb7 هم برای بردن به حالت DFU استفاده میکنم ولی مشکل پا برجاست)
    با سلام
    آنتی ویروس و فایروالتون رو غیرفعال کردید؟

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
      با سلام
      آنتی ویروس و فایروالتون رو غیرفعال کردید؟
      بله کلا آنتی ویروس غیر فعال کردم بازم نشد اگه کمکم کنید ممنون میشم دیگه کلافه شدم نمیشه که نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط SDNM نمایش پست ها
        بله کلا آنتی ویروس غیر فعال کردم بازم نشد اگه کمکم کنید ممنون میشم دیگه کلافه شدم نمیشه که نمیشه
        بد نیست اگه با یه سیستم دیگه هم تست کنید

نظر

من هم همین مشکل رو داشتم که برطرف نشد کلا بی خیال آپدیت شدم ، شما هم بیخیال شو
          خواهشا اگه اساتید انجمن کسی میدونه که چطور این مشکل حل میشه راهنمایی کنه فکر کنم خیلی ها این مشکل رو دارن!

نظر

با دوتا سیستم مختلف انجام دادم نشد که نشد همچنان ارور 1600 میده
            یعنی هیچ راهی نیست؟

نظر

دوستان میتونم کاستومی که با snowbreez ساختم با برنامه redsn0w ساین کنم تا مشکل ارور 1600 برطرف بشه؟ یه وقت بیس باند گوشیم آپدیت نشه؟

نظر

اگه از کاستومی که استفاده میکنی که جلوی اپدیت بیس بند رو میگیره دیگه مشکلی نیست
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نشد
                  با snowbreez کاستوم 6.1.2 رو با برنامه ردسنو ساین کردم ارور -1 داد الان هم تو حالت ریکاوری گیر کرده

نظر

صبر کنید ..
                  X