اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گیر کردن روی لوگو بعد از روشن کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گیر کردن روی لوگو بعد از روشن کردن

سلام دوستان توروخدا کمکم کنید من گوشیمو بهد از اینکه خاموش کرده بودم خواستم روشن کنم دیگه رو لوگو اپل گیر کرده وهیچ کاری نمیشه کرد.گوشی جلبریک6.0.1هستش

فک کنم اگه بشه بالا آوردش با tiny umbrella بتونید . در غیر اینصورت ریستور !

نظر

نوشته اصلی توسط mavm3323 نمایش پست ها
      سلام دوستان توروخدا کمکم کنید من گوشیمو بهد از اینکه خاموش کرده بودم خواستم روشن کنم دیگه رو لوگو اپل گیر کرده وهیچ کاری نمیشه کرد.گوشی جلبریک6.0.1هستش
      هوم و پاور رو بگیرید روی آرم اپل ولوم بالا رو بگیرید تا گوشی بالا بیاد بعدش به سیدیا رفته و mobile subtrate رو پاک کنید و گوشی رو ریست کنید
      اگه با این روش بالا نیومد باید به آخرین ورژن ریستور کرده و قید جیلبریک رو بزنید
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

اگه جلبریک باشه دستگاه رو خاموش کنید و مجدد روشن کنید کلید volume+ رو نگه دارید این کار باعث میشه تمامی برنامه های cydia غیرفعال بشه و احتمالا دستگاه بالا میاد.

نظر

گیر کردن روی لوگو اپل
          من دقیقا بعد نصب bioprotect کرک گوشیم ریست شد و دیگه از لوگو اپل بالاتر نیومد اطلاعاتم واسم خیلی مهمه نمیخام ریستور کنم راه دیگه ای هست ؟
          ایفون 5s ios 7.0.4 جیلبریک

نظر

یک راه هست امتحان کنید
            اولا باید mobile substrate رو با اخرین اپدیت نصب کرده باشید

نظر

بعد دستگاه رو ریست کنید و دکمه ولوم رو نگه دارید تا mobile substrate و نهایتا کل برنامه های سیدیا غیرفعال بشن و دستگاه بره رو safe mode
              حالا وقتشه که برنامه های مخرب سیدیا رو پاک و ایدوایس خودتونو نجات بدید

نظر

نجاتم دادای داداش

نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                هوم و پاور رو بگیرید روی آرم اپل ولوم بالا رو بگیرید تا گوشی بالا بیاد بعدش به سیدیا رفته و mobile subtrate رو پاک کنید و گوشی رو ریست کنید
                اگه با این روش بالا نیومد باید به آخرین ورژن ریستور کرده و قید جیلبریک رو بزنید

نظر

تا مرز نابودی اطلاعاتم پیش رفته بودم.. نجاتم دادی ب خدا... خدا وکیلی کارت درسته

نظر

صبر کنید ..
                  X