اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پيكسل سوخته در آيفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Sk1pper نمایش پست ها
    من از روز اول نه توی بامپر گذاشتم نه توی کاور فقط یک محافظ صفحه برای پشت و جلو و روی فلز دورش گذاشتم !
    ۱هفته بدونه گوشی سخته ولی امتحان میکنم میترسم بعد از یک هفته دوباره بعد از چند روز این رنگا دوباره پیداشون بشه ...
    ممنون داش

حالا این کاری رو که میگم بکنید ضرر نداره

نظر

يك هفته بدون گوشي شدم اما بازم اين رنگ زرد نرفت !!
      امروز رفتم ايفون را تعمير كنم قيمت ٩٠٠ هزار تومان دادند !!!! گفتند ال سي دي كامل بايد عوض بشه ...
      از دوستاني كه اين ج اطلاعاتشون در مورد سخت افزار ايفون زياده ميشه بدونم كه براي از بين رفتن اين زردي ها بايد كل صفحه عوض بشه؟؟؟
      ديگه دارم جوش ميارم ٣ تومن پول گوشي بدي بعد مثل تخم مرغ شانسي در بياد ...

نظر

پيكسل سوخته در آيفون 5

نوشته اصلی توسط Sk1pper نمایش پست ها
        يك هفته بدون گوشي شدم اما بازم اين رنگ زرد نرفت !!
        امروز رفتم ايفون را تعمير كنم قيمت ٩٠٠ هزار تومان دادند !!!! گفتند ال سي دي كامل بايد عوض بشه ...
        از دوستاني كه اين ج اطلاعاتشون در مورد سخت افزار ايفون زياده ميشه بدونم كه براي از بين رفتن اين زردي ها بايد كل صفحه عوض بشه؟؟؟
        ديگه دارم جوش ميارم ٣ تومن پول گوشي بدي بعد مثل تخم مرغ شانسي در بياد ...
        واقعا عجیبه! دوست عزیز! هم چنین این نکته ذو هم بگم که قیمتشون کاملا عاقلانه است! توی اپل استور ها حتی 250$ هست(بدون گارانتی)! کاملا با شما موافقم که میگین 3 میلیون تومان آیفون 5 یه دفعه این جوری بشه! اونم شرکت اپل که هممون به خاطر کیفیت بالا محصولاتشو میخریم. بسیاری مشکلات اسپیکر و غیره هم همین آیفون 5 داشته. خودمم آیفون 5 ام از همون روز اولی که خریدم رنگ پریدگی داشت. یه بار از دستم افتاد اونم از فاصله ی کم روی یک سطح صاف! 4 جاش رنگ پریدگی پیدا کرد!
        در حالی که آیفون 4 قبلیم چندین بار افتاد رو آسفالت و به قول معروف آخ نگفت. نمیگم گوشی بدیه اما بدون تعصب میگم: عالی هم نیست!
        پیشنهاد میکنم بهتون یا صبر کنید و وقتی 5s اومد, بفروشین و اونو بخرید یا همین الان بفروشین و تا معرفی 5s کاراتونو با یه گوشی معمولی انجام بدید!
        در جواب سوالتون بله: تنها راهتون تعویض lcd هست که از نظرم به هیچ وجه به صرفه نیست
        توى اين يك هفته هيچ تفاوتى نكرد؟؟
        ویرایش توسط Obaydok : https://i-phone.ir/forums/member/99257-obaydok در ساعت 08-06-2013, 01:05 PM

نظر

صبر کنید ..
        X