اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم ارسال پيامك به خارج كشور همراه اول

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم ارسال پيامك به خارج كشور همراه اول

دوستان عزيز شما كه اينو ميخونيد معلومه كمك و راهنماييتون رو به كسى دريغ نمى كنيد پس خواهشا موضوع رو نامربوط ندونين من كل اينترنت رو هم سرچ كردم بودن كسايى كه مشكلمو داشتن اما پاسخى وجود نداشت خود اپراتور هم كه فقط شده يه تلفن گويا كه بعد صد تاهدايت شماره خوششانس باشى ميرسى به قسمت پيغامگير !!!
    من نميتونم پيامك به شماره مقصدم كه تو مكه س بفرستم اما با ايرانسل ميشه و درضمن اون عزيز ميتونه برام بفرسته فقط من نميتونم
    خواهشا كسى راهى ميدونه بزرگوارى ميكنه
    شنيدم يه شماره هست كه نميدونم چنده و نميدونم بايد بهش زنگ زد يا پيامك داد كه سرويس پيامك رو فعال ميكنه گفتم شايد دوباره به اين روش فعال كنم اين مشكلشم حل شه
    ممنونتون

اين مشكل رو سيمكارت هاي همراه اول دارن،با ايرانسل بايد بفرستين،براي هر sms هم فكر كنم بايد ١٥٠ تومن بپردازين!(خودم رو موبايل دبي فرستادم)

نظر

ممنون بله دقيقا همينطوره كه گفتين

نظر

نوشته اصلی توسط dwight نمایش پست ها
        اين مشكل رو سيمكارت هاي همراه اول دارن،با ايرانسل بايد بفرستين،براي هر sms هم فكر كنم بايد ١٥٠ تومن بپردازين!(خودم رو موبايل دبي فرستادم)
        150 تومن ؟؟؟؟ خوب آدم زنگ بزنه که خیلی کمتر میوفته پاش البته به مکه

نظر

منم همچین مشکلی داشتم ..بهشون زنگ زدم گفتن حتما مخابرات اونطرف مشکل داره و امکان ارتباط به ما نمیده..آخرش با این کارت های تلفن بین الملل زنگ زدم ..... دیگه بیخیال sms شدم

نظر

منم همین مشکلات را داشتم ولی از یه سایت که ادرسشو میدم پنل اس ام اس گرفتم خیلی توپه باهاش پیامک میدم هرجای دنیا هزینه هم کمتر ایرانسل همراه اول تازه کلی هم امکانات داره واقعا درجه یکه خیلی راضی هستم از جاهای دیگه پنل گرفته بودم ولی کار نمی کرد ولی از اینا گرفتم خیلی عالیه اینم ادرسش هست آذین آنلاین،ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
            دوستان عزيز شما كه اينو ميخونيد معلومه كمك و راهنماييتون رو به كسى دريغ نمى كنيد پس خواهشا موضوع رو نامربوط ندونين من كل اينترنت رو هم سرچ كردم بودن كسايى كه مشكلمو داشتن اما پاسخى وجود نداشت خود اپراتور هم كه فقط شده يه تلفن گويا كه بعد صد تاهدايت شماره خوششانس باشى ميرسى به قسمت پيغامگير !!!
            من نميتونم پيامك به شماره مقصدم كه تو مكه س بفرستم اما با ايرانسل ميشه و درضمن اون عزيز ميتونه برام بفرسته فقط من نميتونم
            خواهشا كسى راهى ميدونه بزرگوارى ميكنه
            شنيدم يه شماره هست كه نميدونم چنده و نميدونم بايد بهش زنگ زد يا پيامك داد كه سرويس پيامك رو فعال ميكنه گفتم شايد دوباره به اين روش فعال كنم اين مشكلشم حل شه
            ممنونتون
            منم همین مشکلات را داشتم ولی از یه سایت که ادرسشو میدم پنل اس ام اس گرفتم خیلی توپه باهاش پیامک میدم هرجای دنیا هزینه هم کمتر ایرانسل همراه اول تازه کلی هم امکانات داره واقعا درجه یکه خیلی راضی هستم از جاهای دیگه پنل گرفته بودم ولی کار نمی کرد ولی از اینا گرفتم خیلی عالیه اینم ادرسش هست http://www.azinonline.ir

نظر

صبر کنید ..
            X