اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش htc Click

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش htc Click

سلام به همه ی شما دوستان عزیز
    یک عدد گوشی htc click (یا همون htc tattoo ) دارم که میخوام بفروشمش.
    گوشی بدون جعبه هستش ولی هر جور تضمینی که بخواید بهتون میدم . وسایل همراهش هم فقط شارژرش هستش. علاوه بر این یه رم 2 GB ارجینال شرکتی هم تو خود گوشی هست که تقدیم خریدار محترم میشه.
    گوشی اصل تایوانه. تاچ گوشی کاملا سالمه و بدون هیچ مشکلی عین بنز کار میکنه ( درسته که تاچش خازنی نیست ولی در حد خازنی عمل میکنه).
    فقط یه مقدار گرد و خاک بین شیشه روش و lcd هستش که بدید بیرون راحت با یه مکش حله. قاب گوشی هم فابریکه درسته که یه مقدار رنگ و روش رفته ولی راحت میشه با همین سر کرد.(قاب گوشی رو خودم عوض نکردم چون هیچی قاب فابریکه خود گوشی نمیشه پیشنهاد هم میکنم که عوض نکنید چون خودم تا حالا دو تا گوشی داشتم که رو هر جفتش قاب ارجینال انداختن و بعد از یه مدتی بعضی از دکمه های گوشی کار نمیکرد یا مشکلات دیگه ظاهر میشد!) ضمن اینکه گوشی به هیچ وجه تعمیری نیست و همه چیزش سالمه. باتری گوشی هم ارجینال هستش.
    این گوشی همه ی امکانات رو داره از جمله وای فای و بلوتوث و 3g هم به خوبی ساپورت میکنه همچنین دوربین 3.2 داره که نسبت به قیمتش کیفیت قابل قبولی داره و از همه مهمتر اندروید 2.2.1 سنس دار روش ریختم که راحت میتونید بهترین برنامه های اندروید رو روش نصب کنید. ( ذکر این نکته ضروری که اکثر نرم افزار ها و بازی های اندروید 2.2 به بالا برای نصب میخوان!)

علت فروش : ارتقا ایپد 2 به ایپد 3

شرایط فروش : حضوری در کرج

قیمت پایه : 180000 ( خدایی با این قیمت گوشی جاوا هم نمیدن چه برسه به اندروید)

عکس ها:

به قیمت پایه خارج از فروم فروخته شد.

نظر

صبر کنید ..
    X