اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه ویژه Speech Calculator Pro

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه ویژه Speech Calculator Pro

برنامه Speech Calculator Pro

دوستان نمیدونم درسته که این برنامه رو این جا نمایش بدم یا نه ولی چیزی رو که خوب میدونم اینه که برای درست کردنش 9 ماه وقت گذاشتم ولی خوب برنامه به خاطر مشکلاتی فارسی نیست اما افتخار میکنم به عنوان ایرانی تونستم برنامه ای بنویسم که هیچ نمونه خارجی نداره و برای اولین بار در اپ استور اپل ماشین حسابی با قابلیت تشخیص صدا خواهد آمد که حتی نا جایی که میدونم در دنیای وب هم فعلا نمونه ای بدین شکل وجود نداره , و همین طور که معلومه sdk این برنامه متعلق به شرکت nuance هست که میشه گفت بهترین تو زمینه تشخیص صداست و طبیعتا انگلیسی هست یک سری از قابلیت های برنامه:

1>> برنامه کاملا یونیورسال هست و تمای دستگاه های اپل از جمله آیفون5 رو ساپورت میکنه
    2>> سازگاری کامل با آیپد با صفحع نمایش رتینا
    3>> دارای 6 طرح که بوسیله آقا جمال آبادی و یکی از سایت pixeden میباشه
    4>> کاملا با حالت افقی سازگار هست
    5>> ورژن مجانی برنامه با نام Speech Calculator Lite هم زمان با برنامه رلیز خواهد شد
    6>> با دوبار لمس صفحه اعداد گزینه ای به نام Read وجود داره برای مواقعی که میخواین بدون دیدن برنامه عد رو یادداشت کنید اعداد رو میخونه
    7>> حالت شب Night Mode که افکتی رو به دکمه ها میده که باعث میشه تو تاریکی زیباتر به نظر بیان(پیشفرض فعال) و در مکان دکمه read قرار داره
    >> با توجه به نکته ای که دوست عزیز (asmanabiali) اشاره کردن لازم دیدم این نکته رو اضافه کنم در حال حاضر ترتیب جبری اعمال نشده که سعی میکنم در اولین آپدیت اضافه کنم
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تشخیص صدا:

برای بخش تشخیص صدا قابلیت محاسباتی مانند جمع کردن و ضرب و تقسیم اعداد همین طور جذر گیری و نشون اطلاعاتی مثل سینوس و کسینوس و تانژانت و کتانژانت اعداد نیز هست همین طور قابلیت نشان دادن فاکتوریل و درصد گیری از اعداد نیز هست

تاریخ انتشار احتمالی برنامه : 92/1/30

----------------------------------------------------------------------

این برنامه به زودی به اپ استور خواهد آمد

برنامه نویس : سبحان اسکندری
    speechcalculator@gmail.com
    ویرایش توسط serpro : https://i-phone.ir/forums/member/41012-serpro در ساعت 19-04-2013, 01:51 PM
صبر کنید ..
X