اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بسته شدن امکان دانگرید از ios 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mehrdad7110 نمایش پست ها
    دوست من شما کلا موضوع رو بد گرفتی، درسته که موضوع تاپیک بد هستش اما اگه قبل از اینکه دیگران رو بکوبید یکم تحقیق کنین بد نیست
    ما هم می دونیم برای a5 به بالا کلا امکان دانگرید نیست،بحث سر اینه که shsh هایی که برای ios6 توسط سیدیا گرفته شده بود تا اگه در آینده راهی برای دانگرید پیدا شد استفاده شن پاک شدن اونم به این علت که توی ذخیره سازیشون توسط سیدیا اشتباهی انجام شده و حتی اگه روشی پیدا بشه هم قابل استفاده نیستند... ولی اگه کسی با برنامه ای به غیر از سیدیا shsh رو ذخیره کرده بوده تا اگه روشی پیدا شد ازش استفاده کنه می تونه نگهش داره و قابل استفاده خواهد بود...
    اینم منبع : iclarified
    سلام
    من با iFaith ش ش! گرفتم ولی هر کاری کردم نشد. دستگاه هم آیپاد تاچ 4 بود

نظر

دوستان تا حالا کسی موفق شده با گرفتن shsh توسط iFaith یا مستقسم توسط Tinyumbrella ( بدون استفاده از گزینه Request from cydia ) به ۶.۱.۲ ریستور کنه یا نه؟!؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad7110 نمایش پست ها
        من خوندم،اینی که شما گفتی همون مشکلی بوده که قبلا هم بوده،مشکل ریستور a5 به بالا همین بوده و هست... و مبحث مورد بحث تاپیک چیزه دیگست... واسه این گفتم برید تحقیق کنین که متوجه بشین بحث توی این تاپیک درباره ی هک شدن apticket نیست...
        درباره پاک شدن shshها بود نه امکان دانگرید a5 به بالا در حال حاضر...(گفتم که عنوان تاپیک غلطه اما بحث های توی تاپیک مشخص بود درباره چیه...)
        والا من که نمیفهمم چی میگی. ولی در هر صورت یه اطلاع رسانی بود که لازم بود انجام بدم....

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط atakhanbak نمایش پست ها
        دوستان تا حالا کسی موفق شده با گرفتن shsh توسط iFaith یا مستقسم توسط Tinyumbrella ( بدون استفاده از گزینه Request from cydia ) به ۶.۱.۲ ریستور کنه یا نه؟!؟
        نوشته اصلی توسط hossein8607403 نمایش پست ها
        سلام
        لطفاً برید به دوستانی که نوشتن میشه من گفتم نمیشه بگید که شخصاً امتحان کردین و نشد.....

نظر

نوشته اصلی توسط amir.joker نمایش پست ها
          والا من که نمیفهمم چی میگی. ولی در هر صورت یه اطلاع رسانی بود که لازم بود انجام بدم....

- - - - - - - - - -

لطفاً برید به دوستانی که نوشتن میشه من گفتم نمیشه بگید که شخصاً امتحان کردین و نشد.....
          خب وقتی با دقت حرفهای منو نخونی معلومه که متوجه نمیشی دیگه!!!!
          من نگفتم میشه!!!! می تونی حرفام رو دوباره بخونی که قرمزشونم کردم،گفتم shshهای ذخیره شده برای استفاده در آینده در صورت پیدا شدن راهی برای دانگرید پاک شدن
          خدااااااااااااااااااااااااااااااااا
          شما هم اومدی گفتی که واقعا بعیده که نمی دونید اصلا نمی شده دانگرید کرد که این حرفا رو می زنید.... بدون اینکه توجه کنید مبحث تاپیک درباره ی امکان دانگرید برای الان نبوده و نیست... صحبت در باره ی آینده بوده،البته نمی دونم شاید شما علم غیب داری می دونی که در آینده هم این امکان نخواهد بود...

نظر

نوشته اصلی توسط atakhanbak نمایش پست ها
            برای چه دستگاهی؟؟؟
            برای سی پی یو های a4 و a4 به پایین امکان دانگرید توسط ifaith در ios6 هست
            اما برای بالا تر نه
            البته a5 رو روی ios5 توسط redsn0w می شه دانگرید کرد...

البته shsh در هر صورت برای دانگرید لازمه
            ویرایش توسط mehrdad7110 : https://i-phone.ir/forums/member/24320-mehrdad7110 در ساعت 15-04-2013, 04:45 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hossein8607403 نمایش پست ها
              سلام
              برای a4 این امکان هست،تاپیک آموزشش هم فکر می کنم هست... با توجه به اون انجام بدین و اگه نشد همونجا بپرسید...
              حتما یه جا اشتباه کردین

با redsn0w انجام بده اگه نشد
              ویرایش توسط mehrdad7110 : https://i-phone.ir/forums/member/24320-mehrdad7110 در ساعت 15-04-2013, 05:07 PM

نظر

دوست عزیز متوجه نمیشم دلیل ای همه بحث چیه؟

خیلی ساده و واضح هست :

دستگاه های قدیمی یعنی ایفون 3gs و ایفون 4 وایپاد نسل چهارم میتونند با داشتن shsh فریمور های 6 یا 5 به هر کدوم از اینها ریستور یا دانگرید کنند البته این shsh ها از سرور سایدیا پاک شده و اون دسته از دوستانی

که shsh خودشون رو روی سرور سایدیا ذخیره کرده بودند متاسفانه از دست دادند اما اون دسته از دوستانی که روی سرور برنامه هایی مثل ifaith ذخیره کردند میتونند استفاده کنند..

و اما دستگاه های ایفون 5 و ایفون 4s وتمام مدل های ایپد نمیتونند به هیچ کدوم از فریمور های 6 ریستور کنند حتی با داشتن shsh اما به فریمور های 5 میتونند.

اون دسته از دوستانی که انجام دادن و نشده لزوما به معنی درست بودن متن خبر این تاپیک نیست و خب ارور و مشکل همیشه در هنگام ریستور ودانگرید پیش میاد و باید مشکل رو مطرح کنید تا

مشخص بشه مشکل از کجاست.

دوستان من ایفون های 3gs و ایفون 4 و ایپاد نسل 4 میتونند در فریمور های 6 ریستور کنند با داشتن shsh و این رو برای چندم میگم که تست شده و انجام میشه و اون دسته از دوستانی که عنوان

کردند که نتونستن مشکل از shsh و سایدیا نیست و بهتره مشکل خودشون رو در بخش مشکلات ریستور بیان کند تا راه حلی پیدا بشه......

شروع کننده این موضوع اگر زحمت میکشیدن و تاپیک رو نگاهی می انداختن و پست خودشون رو ویرایشی میکردند تا خبر اشتباه رو پخش نکنند الان 3 صفحه پیرامون ای موضوع بحث بوجود نمی اومد.

مدیران عزیز خواهش میکنم به این تاپیک رسییدگی کنید

نظر

صبر کنید ..
                X