اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش مک بوک پرو md103 در حد نو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش مک بوک پرو md103 در حد نو

فروخته شد!
    لطفا این تاپیک رو ببنید.
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط mjplanet : https://i-phone.ir/forums/member/101588-mjplanet در ساعت 08-05-2013, 01:32 AM

نوش چنده عزیز؟!!
    رتینا 13 اینچ 5700 اکبند اونوقت این...!!
    البته صاحب مال و صاحب اختیارین

نظر

نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
      نوش چنده عزیز؟!!
      رتینا 13 اینچ 5700 اکبند اونوقت این...!!
      البته صاحب مال و صاحب اختیارین
      اولن رتينا ١٣ اينچ ٦٣٠٠ هستش،دومن نو اين لپتاپ ٦٥٠٠ هستش،سومن شما خريدار هستيد كه ميايد در مورد قيمت نظر ميديد؟
      خريدار بايد در مورد قيمت نظر بده!

نظر

ببخشين مگه در مورد شما نظر دادم!!!
        در مورد جنستون نظر دادم.فروشنده نيستين جناب!
        موفق باشين

نظر

نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
          ببخشين مگه در مورد شما نظر دادم!!!
          در مورد جنستون نظر دادم.فروشنده نيستين جناب!
          موفق باشين
          من نگفتم در مورد من نظر داديد.گفتم خريدار واقعى بايد در مورد قيمت نظر بده.خريدار نيستيد قربان.
          شما هم موفق باشيد.

نظر

به خريدار واقعى يه مقدار تخفيف هم ميدم. پيشنهاد قيمتتون رو بديد.

نظر

اگه کم تر بیای من میگیرم اخه من 101 گرفتم 800 دلار اگه اینو بخوام بگیرم بیشتر میوفته شما اخر چند میدید بر مقیاس من 1100 دلار از شما میخرم

نظر

نوشته اصلی توسط hassaz نمایش پست ها
                اگه کم تر بیای من میگیرم اخه من 101 گرفتم 800 دلار اگه اینو بخوام بگیرم بیشتر میوفته شما اخر چند میدید بر مقیاس من 1100 دلار از شما میخرم
                یعنی شما اینو ۱۱۰۰$ میخواید؟منظورتون رو درست فهمیدم؟

نظر

سلام دوست عزیز من یک لب تلب ایسوس k56 cm دارم وفقط برای چک درش باز شده قیمت ۲۷۰۰ است اگر بردارید بقیه را سر میدم اینجا مشخصات ( http://www.lta.ir/dyntab/Asus-K56CM#tabs)

تماس ۰۹۱۹۵۷۴۵۶۴۲
                  ویرایش توسط alii : https://i-phone.ir/forums/member/5299-alii در ساعت 12-04-2013, 02:20 AM

نظر

نوشته اصلی توسط alii نمایش پست ها
                    سلام دوست عزیز من یک لب تلب ایسوس k56 cm دارم وفقط برای چک درش باز شده قیمت ۲۷۰۰ است اگر بردارید بقیه را سر میدم اینجا مشخصات ( بررسی تخصصی لپ تاپ-Asus-K56CM)

تماس ۰۹۱۹۵۷۴۵۶۴۲
                    قصد تعويض ندارم.به پولش احتياج دارم.ممنون

نظر

دوست گرامی دیگه نیازی نیس خریدم در ضمن از همکاری و پاسخ گویی به سوال من ممنون هستم

- - - - - - - - - -

ولی یک سوال دیگه از قیمتم تعجب کردی میدونم که شاید قیمتی که بخوای اون نیس ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط hassaz نمایش پست ها
                        دوست گرامی دیگه نیازی نیس خریدم در ضمن از همکاری و پاسخ گویی به سوال من ممنون هستم

- - - - - - - - - -

ولی یک سوال دیگه از قیمتم تعجب کردی میدونم که شاید قیمتی که بخوای اون نیس ؟؟؟
                        ١١٠٠ دلار كه شما گفتيد ميشه ٣ ميليون و ٩٠٠ !! ٢ ميليون زير قيمت پايه در واقع!

نظر

دوست من شاید از قیمت من ! شاید که نه به قیمت من هار هار خندیدی ولی قیمتی که تو ایران هست خیلی میکشن روش خدایی یعنی ببخشید هاا چوب میکنن تو استین مردم و هیچکی نمیفهمه من خودم 101 خریدم 800 دلار دسته دو ولی در حد اک اپگرید شده بود رم 8 256 گیگ اس اس دی یعنی خلاصه سیستم جالبی بود در ضمن من سیستم خودمو از کانادا خریدم این قیمتی که من به تو دادم به قیمت ایران نبود به قیمت کانادا بود در کل اگه از من ناراحت شدی ببخشید

نظر

قيمت رو كاهش دادم به ٥٢٠٠
                            ویرایش توسط mjplanet : https://i-phone.ir/forums/member/101588-mjplanet در ساعت 06-05-2013, 07:00 PM

نظر

قيمت رو ٢٠٠ تومن كم كردم و رسوندمش به ٥ ميليون تومن،واقعن فكر ميكنم اين قيمت مناسبى باشه.

نظر

صبر کنید ..
                              X