اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل نور صفحه در windows 8 نصب شده با boot camp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل مشکل نور صفحه در windows 8 نصب شده با boot camp

۱- روی آیکون باطری کلیک کرده و گزینه More Power Options را می زنیم.

۲- بعد گزینه Change Plan Settings را میزنیم

۳- گزینه Change Advance Power را میزنیم

4 - حالا گزینه Display را باز کرده و بعد Enable Adaptive Brightness را باز میکنیم و گزینه Plug-on را OFF میکنیم و بعد Apply را میزنیم! حالا مشکل حل شد!

منبع : Disable Windows 8’s Adaptive Brightness to Fix Dark Screen Problems
    ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 07-04-2013, 02:23 AM
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

مرسی احسان جون سال نوتم مبارک

میدونم بی ربط فقط میشه اموزش ریختن ویندوز رو مک بذارین؟؟ اگ هس و ما تنبلیم پیداش نکردیم میشه لینک بدین؟

نظر

نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
      مرسی احسان جون سال نوتم مبارک

میدونم بی ربط فقط میشه اموزش ریختن ویندوز رو مک بذارین؟؟ اگ هس و ما تنبلیم پیداش نکردیم میشه لینک بدین؟
      سال نو شما هم مبارک! البته اینجا نباید این سوال را می پرسیدین، اما این روش هست : http://www.i-phone.ir/forums/thread14015.html ویندوز ۸ هم مثل ۷ هست! فرقی نداره نصبش!

نظر

سلام ... از آموزش ممنون.
        یه راه دیگه هم هست که از منوی ستینگ گزینه مربوط به تنظیم خودکار نور صفحه نمایش رو خاموش کنید.

نظر

برای من جواب نداد. راه حل دیگه نداره؟

نظر

چرا جواب نداد؟

شمامرجله آخر را دقیق انجام دادید؟ میشه توضیح بدید کمی که چی کار کردید ؟

نظر

مطابق با توضیحات پست اول انجام دادم. منتهی هر دو گزینه off بود (هم باطری و هم plugged on) من هر دو رو تغییر دادم باز هم مشکل حل نشد
              دوباره هر دو به حالت off قرار داده و ریست کردم بازهم نشد

نظر

فقط Plug-in را Off کنید و بعد Ok کنید! باید کار بده! من خودم همینطوری درستش کردم!

نظر

همه جوره چک کردم، نشد.

نظر

منم ۲ماه پیش این خبر رو تو فرومها خوندم و انجام دادم ولی هیچ فرقی نکرد.

نظر

نوشته اصلی توسط Dr.apple نمایش پست ها
                      منم ۲ماه پیش این خبر رو تو فرومها خوندم و انجام دادم ولی هیچ فرقی نکرد.

2 حالت داره!

۱ - شاید بعد این کار هنوز Brightness را روی 100% نبردید توی عکس سوم! دکمه های Command + i را بزنید و بعد روی عکس خورشید اون گوشه بزنید و به سمت بالا بکشید اسکرول مورد نظرو.

۲ - شاید شما گذاشتید روی حالت Power Saver ، اگر اینطور هست، بذارید روی حالت Balanced

نظر

بنده در حدود دو روز روس این مشکل کار کردم حتما برای ویندوز 8 بوت کمپ 5 رو نصب کنید. برای نصبش ((((در مک بوک های قبل 2010)))) هم از cmd آدرس bootcamp.msi در پوشه درایور در پوشه اپل رو بدید حتماااا نصب میشه و نصب کنید.

برای حل مشکل برایت نس باید جدید ترین درایور کارت گرافیکتون رو دانلود کنین و نصب کنین 200مگ بیشتر نیست و وقتی نصب کنید برایت نس کم میشه اما مشکل بعدی اینه که تا 70% برایت نس زیاد میشه و برای حل این مشکل این دوتارو off کنید همانطور که در پست 1 گفته.
                        اینجوری کامل مشکل برطرف میشه!

نظر

صبر کنید ..
                        X