اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بسته شدن سافاری هنگام باز کردن بعضی تالارهای گفتمان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بسته شدن سافاری هنگام باز کردن بعضی تالارهای گفتمان

سلام دوستان چند وقته بعد از اینکه ایپدم و جیلبریک کردم وقتی با سافاری میخوام بعضی تالارهای گفتمان و باز کنم یه پیغام که معنیش میشه ًنرم افزار ایپد موجود میباشد و برای اطلاعات بیشتر ok را بزنید ً که وقتی ok یا cancel رو میزنم سافاری بسته میشه
    دوستان اگه کسی میدونه چشه راهنماییم کنه......

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نوشته اصلی توسط hamiblack نمایش پست ها
    سلام دوستان چند وقته بعد از اینکه ایپدم و جیلبریک کردم وقتی با سافاری میخوام بعضی تالارهای گفتمان و باز کنم یه پیغام که معنیش میشه ًنرم افزار ایپد موجود میباشد و برای اطلاعات بیشتر ok را بزنید ً که وقتی ok یا cancel رو میزنم سافاری بسته میشه

با سلام
    کوکی های سافاری رو پاک کنید. ( از راه Settings>Safari>Clear Cookies and Data )
    اگه درست نشد مشکل از جیلبریکه.

نظر

نوشته اصلی توسط hamiblack نمایش پست ها

این پیغام زمانی میاد که برای اولین بار وارد اون فروم شده باشید
      با زدن cancel باید pop-up بسته بشه و میتونید بدون مشکل به وبگردی ادامه بدید - در صورتی که ok را بزنید سافاری بسته میشه و میره که از اپ استور اون برنامه رو بگیره !

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
        با سلام
        کوکی های سافاری رو پاک کنید. ( از راه Settings>Safari>Clear Cookies and Data )
        اگه درست نشد مشکل از جیلبریکه.
        فکر نمیکنم مشکل از جیلبرک باشه.
        چند روز پیش خودم اومدم با یه وای فای دیگه وارد فروم انجمن بشم ولی همین مشکل دوستمون رو داشتم اما بعد از اینکه با وای فای خودم میخواستم وارد بشم هیچ مشکلی نداشتم.
        دلیلشو خودم نفهمیدم ولی هرچی بود با عوض کردن وای فای درست شد.
        … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
          فکر نمیکنم مشکل از جیلبرک باشه.
          چند روز پیش خودم اومدم با یه وای فای دیگه وارد فروم انجمن بشم ولی همین مشکل دوستمون رو داشتم اما بعد از اینکه با وای فای خودم میخواستم وارد بشم هیچ مشکلی نداشتم.
          دلیلشو خودم نفهمیدم ولی هرچی بود با عوض کردن وای فای درست شد.
          مشکل از خود جیلبریک منظورم نیست، مشکل از توییک هایی ممکنه باشه که برای سافارین.

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
            مشکل از خود جیلبریک منظورم نیست، مشکل از توییک هایی ممکنه باشه که برای سافارین.
            آرمان جان اصلا ربطی به جیلبریک نداره، پیغام مربوط به تاپاتاک هست. در ضمن هیچ ربطی به cache هم نداره. آرین جان توضیح دادند که چی هست این پیام

نظر

سلام دوستان
              من در حين كار كردن با سافاري ناگهان سافاري بسته ميشه و صفحي اصلي ايپدم مياد قبلا اين جوري نبود بعد از نصب دانلودر + و اي فايل اين جوري شد كه همه رو ريمو كردم تا شايد مشكل حل بشه ولي درست نشد
              مخصوصا بيشتر مواقع اگه روي يه لينكي بزنم اين اتفاق مي افته راهي براي repair كردن سافاري وجود نداره؟
              من تازه با اين سايت اشنا شدم و اولين ارسالم هست ممنون ميشم اگه بتونيد كمكم كنيد

نظر

صبر کنید ..
              X