اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
    سلام
    خیر . با پاک کردن بازی از گوشی مشکلتون حل نمیشه.
    باید با یک اپل آیدی جدید وارد گیم سنتر بشوید ( البته اپل آیدی جدید هم نباید قبلا با کلش ست شده باشه ).
    بعد از اون میتونید بازی رو از دیوایس دیگه یه آیفون منتقل کنید.

یعنی غیر این کار هیچ راه دیگه ای نیستش؟

نظر

سلام
      خیر . با پاک کردن بازی از گوشی مشکلتون حل نمیشه.
      باید با یک اپل آیدی جدید وارد گیم سنتر بشوید ( البته اپل آیدی جدید هم نباید قبلا با کلش ست شده باشه ).
      بعد از اون میتونید بازی رو از دیوایس دیگه یه آیفون منتقل کنید.

یعنی غیر این کار هیچ راه دیگه ای نیستش؟

نظر

• خیر دوست عزیز. بعید میدونم راهکار دیگه ای داشته باشه.
        اگر حوصله و وقت مکاتبه دارید، میتونید شانس خودتون رو امتحان کنید و از پشتیبانی اپل کمک بگیرید. شاید افاغه کنه. البته شاید!

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• سلام و خسته نباشيد ؛
          من يه اكنت كلش دارم توي گيم سنتر سيو شده الان ميخوام با يه يوز جديد از صفر شروع كنم كلش و پاك ميكنم نصب ميكنم باز همون قبلي مياد بايد چيكار كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط arsamari91 نمایش پست ها
            سلام و خسته نباشيد ؛
            من يه اكنت كلش دارم توي گيم سنتر سيو شده الان ميخوام با يه يوز جديد از صفر شروع كنم كلش و پاك ميكنم نصب ميكنم باز همون قبلي مياد بايد چيكار كنم

سلام. باید یک اپل آیدی جدید درست کنید و در گیم سنتر ست کنید و بازی رو شروع کنید.

نظر

سلام. باید یک اپل آیدی جدید درست کنید و در گیم سنتر ست کنید و بازی رو شروع کنید.

توي گيم سنتر ابل اي دي جديد وارد كردم بازم همون انكت قبلي اومد بالا

نظر

• ممنون ميشم جواب بدن دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط arsamari91 نمایش پست ها
                  ممنون ميشم جواب بدن دوستان

سلام
                  به احتمال زیاد باید ریستور کنید تا بتونید یک بازی جدید رو با اپل آیدی جدید شروع کنید. ولی اگر گوشی یا تبلت دیگری ( اندروید یا اپل ) در دسترس دارید میتونید بازی رو اونجا استارت کنید و بعد به گوشی خودتون لینک کنید.
                  از طریق شبیه ساز اندروید روی کامپیوتر به نام بلواستکس هم میتونید این کار رو انجام بدید که البته پروسه طولانی تری داره.

نظر

• ديشب با يه اكانت جديد وارد شدم و دوباره خارج شدم ، حالا اكانت قبلي بالا نمياد ، يعني اصلا برنامه كلش باز نميشه ، چكار كنم، اينهمه زحمت كشيدم واسه بالا بردن لول

نظر

• [QUOTE=far.z.ad1;1025668]ديشب با يه اكانت جديد وارد شدم و دوباره خارج شدم ، حالا اكانت قبلي بالا نمياد ، يعني اصلا برنامه كلش باز نميشه ، چكار كنم، اينهمه زحمت كشيدم واسه بالا بردن لول

خاموش و روشن كردم درست شد

نظر

• سلام راهی هست که بشه برای دومین بار از سوپرسل،ریکاوری کد گرفت؟

نظر

• سلام .اگه كسي ميدونه چطور ميشه اكانت روي گوشيم رو كلاً عوض كنم ممنون ميشم بهم ياد بده

نظر

• gml1969dil1

gml1969dil1

نظر

• برای تغییر نظر شرکت supercell در مورد اکانت هاب بن شده و برگردوندن اکانت ها بازی امضا کنید
                              https://www.change.org/p/supercell-s...edium=copylink
                              ویرایش توسط egbal : https://i-phone.ir/forums/member/29377-egbal در ساعت 30-01-2017, 02:27 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X