اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
    آقا یه سوال فوری
    من وارد جنگ قبیله ای شدم و میخوام مبارزه کنم
    میخوام بدونم چندبار میتونم حمله کنم؟
    یعنی تعداد حمله ها و دفاعها محدوده یا که تا نباختی باید ادامه بدی؟
    بعد اینکه باخت داخل جنگ قبیله ای باعث میشه که تروفی از دست بدی؟
    بعد از جنگ اگه تیمت ببازه ولی یکی مبارزه خودش رو برده باشه باز هم چیزی از دست میده یا نه؟
    لطفا سریعتر یکی جواب بده
    هرکس دوبار میتونه حمله کنه و به برد باخت ربطی نداره
    تعداد دفاع هم تا زمانی که صد درصد نزده باشنتون میشه بهتون حمله کرد
    ترافی هم از دست نمیدید و بدست نمیارید رو ترافی تاثیری نمیزاره
    اگه تیم ببازه و شما برده باشید مقداری فقط بونوس بهتون میده

نظر

• ممنون از دوستان که راهنمایی میکنن
      اگه زحمتی نیست اینهارو هم جواب بدین
      1-من موفق شدم که 1250 تا تروفی بدست بیارم و کارگر سومم رو خریدم. حالا هم 450 تا جم دارم. الان به نظرتون بهترین کاری که میتونم انجام بدم باهاشون چیه؟

2-من الان که تروفی بالایی دارم هر زمینی که برای حمله بهم نشون میده خیلی قویتر از منه. برای اینکه بتونم با همسطح های خودم مبارزه کنم باید تروفی هامو از دست بدم؟

3-در جنگ قبیله ای اگه قبیله ای که عضوش هستم ببره چی میشه؟ و اگه من در اون جنگ شرکت داشته باشم و یا نداشته باشم چه تاثیری روی من داره؟

4-در هنگام حمله از کجا بفهمیم که داخل clan castle طرف مقابل نیروی دفاعی هست یا که خالیه؟

5-از کجا بدونیم که طرف مقابلی که بهش میخواهیم حمله کنیم دراگون داره یا نه؟

6-این لیزری که از زیر زمین در میاد و همه چی رو پودر میکنه رو نمیشه شناسایی کرد قبل حمله؟

نظر

• clash of clans بازی که در اون حس داشتن یک امپراطوری رو به وضوح احساس میکنید
        این بازی رو من زمانی شروع کردم که 3 ماه از شروع شدنش میگذشت. اون زمان فقط برای سیستم عامل IOS این بازی نصب میشد. انقدر این بازی برام جالب بود که یه ipad mini خریدم تا بتونم راحت تر بازی کنم.
        تو نگاه اول بازی واقا گیج کننده و بچه گانه بود اما بد از 3 یا 4 روز بازی کردن واقا چذبش شدم
        فقط بدی این بازی اینه که کاملا یک بخش زندگیت رو به صورت ثابت میگیره و وقتی به خودت میای میبینی نصف تایم استراحت خودت رو وقف بازی کردی
        تو بعضی از دوستان دیدم که بعد مدتی بازی رو کنار گذاشتن و دوباره بازی کردن. در واقع از بازی زده شده بودن. منم همینطور بودم. اگر از اول بازی رو به هر دلیلی ول نکرده بودم الان لول 150 بودم. در صورتی که الان لول 82 هستم.
        به شما دوستای عزیز هم پیشنهاد میکنم یا بازی نکن یا تا ته پیش برو.
        هر سوالی راجه به بازی داشتید من در خدمتم.
        درضمن من تازه یه کلن زدم تا گسترشش بدم. عضو هنوز نداره اما امیدوارم بعد از این همه تجربه بازی یه کلن خوب جم کنم
        اسم کلن iran هست با پرچم قرمز و شعله زرد. اسم اکانت من barbi هست

نظر

• هرکی پولدار تر باشه از همه قوی تره !! استراتژیک یعنی آدم از مغزش استفاده کنه و لذت ببره نه اینکه از پولش استفاده کنه که لج دیگران رو دربیاره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• به کلن ما هم سر بزنید
            آریایی
            البته با فونت عربی سرچ کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط barbi نمایش پست ها
              clash of clans بازی که در اون حس داشتن یک امپراطوری رو به وضوح احساس میکنید
              این بازی رو من زمانی شروع کردم که 3 ماه از شروع شدنش میگذشت. اون زمان فقط برای سیستم عامل IOS این بازی نصب میشد. انقدر این بازی برام جالب بود که یه ipad mini خریدم تا بتونم راحت تر بازی کنم.
              تو نگاه اول بازی واقا گیج کننده و بچه گانه بود اما بد از 3 یا 4 روز بازی کردن واقا چذبش شدم
              فقط بدی این بازی اینه که کاملا یک بخش زندگیت رو به صورت ثابت میگیره و وقتی به خودت میای میبینی نصف تایم استراحت خودت رو وقف بازی کردی
              تو بعضی از دوستان دیدم که بعد مدتی بازی رو کنار گذاشتن و دوباره بازی کردن. در واقع از بازی زده شده بودن. منم همینطور بودم. اگر از اول بازی رو به هر دلیلی ول نکرده بودم الان لول 150 بودم. در صورتی که الان لول 82 هستم.
              به شما دوستای عزیز هم پیشنهاد میکنم یا بازی نکن یا تا ته پیش برو.
              هر سوالی راجه به بازی داشتید من در خدمتم.
              درضمن من تازه یه کلن زدم تا گسترشش بدم. عضو هنوز نداره اما امیدوارم بعد از این همه تجربه بازی یه کلن خوب جم کنم
              اسم کلن iran هست با پرچم قرمز و شعله زرد. اسم اکانت من barbi هست
              میشه به سوالات من جواب بدین؟
              1-من موفق شدم که 1250 تا تروفی بدست بیارم و کارگر سومم رو خریدم. حالا هم 450 تا جم دارم. الان به نظرتون بهترین کاری که میتونم انجام بدم باهاشون چیه؟

2-من الان که تروفی بالایی دارم هر زمینی که برای حمله بهم نشون میده خیلی قویتر از منه. برای اینکه بتونم با همسطح های خودم مبارزه کنم باید تروفی هامو از دست بدم؟

3-در جنگ قبیله ای اگه قبیله ای که عضوش هستم ببره چی میشه؟ و اگه من در اون جنگ شرکت داشته باشم و یا نداشته باشم چه تاثیری روی من داره؟

4-در هنگام حمله از کجا بفهمیم که داخل clan castle طرف مقابل نیروی دفاعی هست یا که خالیه؟

5-از کجا بدونیم که طرف مقابلی که بهش میخواهیم حمله کنیم دراگون داره یا نه؟

6-این لیزری که از زیر زمین در میاد و همه چی رو پودر میکنه رو نمیشه شناسایی کرد قبل حمله؟
              ویرایش توسط metal7933007 : https://i-phone.ir/forums/member/38809-metal7933007 در ساعت 30-04-2014, 08:38 AM

نظر

• ۱- نگه دارید برای کارگر چهارم !
                ۲- بله
                ۳- اگر شرکت داشته باشید که به میزان حمله و بردی که داشتید. طلا، اکسیر و اکسیر سیاه می گیرید. شرکت هم نداشته باشید که هیچی نخواهید گرفت.
                ۴- با یک یا چند ارچر اگر در شعاع ساختمان کلن باشید. اگر خیر هم راهی ندارد
                ۵- از ساختار سربازخانه که دارد.
                ۶- راهی ندارد مگر در جایی با چیدمان خاصی قرار داشته باشد که بشود حدس بزنیذ.

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                  ۱- نگه دارید برای کارگر چهارم !
                  ۲- بله
                  ۳- اگر شرکت داشته باشید که به میزان حمله و بردی که داشتید. طلا، اکسیر و اکسیر سیاه می گیرید. شرکت هم نداشته باشید که هیچی نخواهید گرفت.
                  ۴- با یک یا چند ارچر اگر در شعاع ساختمان کلن باشید. اگر خیر هم راهی ندارد
                  ۵- از ساختار سربازخانه که دارد.
                  ۶- راهی ندارد مگر در جایی با چیدمان خاصی قرار داشته باشد که بشود حدس بزنیذ.

ممنون که راهنمایی کردین
                  یه سوال دیگه:
                  در مواقعی که بهمون حمله میشه از کجا بفهمیم که چقدر طلا و اکسیر قراره از دست بدیم؟
                  برای مثال من 1500000 طلا داشتم و 100000 اکسیر و بهم حمله شد و روستا 100 درصد از بین رفت ولی چیزی که لز دست دادم فقط حدود 9000 تا طلا بود و 7000 اکسیر. در کل میخوام بدونم حساب کتابی داره یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                    ممنون که راهنمایی کردین
                    یه سوال دیگه:
                    در مواقعی که بهمون حمله میشه از کجا بفهمیم که چقدر طلا و اکسیر قراره از دست بدیم؟
                    برای مثال من 1500000 طلا داشتم و 100000 اکسیر و بهم حمله شد و روستا 100 درصد از بین رفت ولی چیزی که لز دست دادم فقط حدود 9000 تا طلا بود و 7000 اکسیر. در کل میخوام بدونم حساب کتابی داره یا نه؟
                    مقدار طلا و اکسیری که از دست میدید بر اساس درصدی از انبار طلا یا اکسیر + درصدی از کالکتور ها هستش....معمولا 10 درصده...مثلا اگر شما یک میلیون طلا ذخیره داشته باشید 100 هزارتا از دست میدید..

نظر

• سلام به دوستان
                      می خوام بازی رو از گوشیم به ایپدم انتقال بدم چکار باید کنم
                      جیمیل یا فیسم رو کجا وارد کنم
                      ممنون می شم اگه راهنمایی کنید

نظر

• آیا راهی هست که اسممون و تو این بازی عوض کنیم..!؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط pouya نمایش پست ها
                        سلام به دوستان
                        می خوام بازی رو از گوشیم به ایپدم انتقال بدم چکار باید کنم
                        جیمیل یا فیسم رو کجا وارد کنم
                        ممنون می شم اگه راهنمایی کنید
                        game center و با apple id گوشی بالا بیار حله..!!

نظر

• سلام بکس من بازیو از نرم افزار tonbu ریختم ولی نمیتونم از گیفت کارت استفاده کنم چون گیفت کارت ماله امیکاس و بازی از سرور چین دانلود شده حالا میخوام بازیو پاک کنم و دوباره از اپ استور بریزم به نظر شما ممکنه دوباره از اول بیاد؟؟

نظر

• مژده
                            دو اپل ایدی برای بازی کلش به فروش می رسد.
                            هر دو بازی در لول 77 می باشند.
                            در صورت پیشنهاد برای فروش پیام خصوصی بدید عکس هم براتون بزارم
                            قیمت هر کدام سه میلیون می باشد.

نظر

• سلام دوستان

چندین بار برام اتفاق افتاده که دشمن بهم حمله کرده ولی فقط یه سرباز فرستاده و سریع حمله تموم شده.حدود 20 تا 30 جام هم به من داده شده.

کسی میدونه دلیلش چیه ؟ چرا بعضی ها فقط یه سرباز میفرستند و حمله رو رها میکنن ؟ و راحت به طرف مقابل جام میدن ؟ خیلی این اتفاق برام پیش اومده !

نظر

• نوشته اصلی توسط armin007 نمایش پست ها
                                سلام دوستان

چندین بار برام اتفاق افتاده که دشمن بهم حمله کرده ولی فقط یه سرباز فرستاده و سریع حمله تموم شده.حدود 20 تا 30 جام هم به من داده شده.

کسی میدونه دلیلش چیه ؟ چرا بعضی ها فقط یه سرباز میفرستند و حمله رو رها میکنن ؟ و راحت به طرف مقابل جام میدن ؟ خیلی این اتفاق برام پیش اومده !

به خاطر اینکه می خوان تروفی هاشونو کم کنن و پایین بیایند تا عمل Farming انجام بدهند

نظر

صبر کنید ..
                                X