اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط kiansat نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما
    میدونستم میتونم سرچ کنم اما در خیلی از کلنهای ایرانی حرف های بی ادبی زده میشود که برای سن یک بچه مناسب نیست
    نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
    يه كلن هم به من معرفي كنيد،

Sent from my iPad using Tapatalk
    دوستان اگه دنبال یه کلن خوب میگردین بیان به این کلن
    برای شما مپ ارسال کرده از طریق ایمیل
    دونت سریع انجام میشه همه هم می تونن بیا ضعیف و قوی نداره
    اسم کلن
    hakem
    ادب و قانون جز شرط های این کلنه

نظر

• دوستان کمک ! به دادم برسید ..
      من قبلا یه بار بازی رو شروع کردم و بد شروع شد.بلد نبودم هر چی gem داشتم اول کار تموم شد.الان دو باره شروع کردم.(تبلت رو ریستور کردم و بازی رو از اول ریختم )
      حالا هر باری میرم توی بازی و گیم سنتر توی بازی لاگین میشه میپرسه میخوای برت گردونم حالت فبل !!!
      چی کار کنم نپرس.یهو دستم میره روش حواسم نیست بر میگرده... اگر از دفعه قبل قوی تر بشم هم باز میپرسه ؟
      ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
        دوست عزیز هیچ راهی وجود نداره.وقتی شما نیروهاتون رو در جنگ میبرید(وقتی لمس میکنید رو صفحه که نیروها حمله کنند) نیروها دیگه مسیر یک طرفه میرند و برنخواهند گشت حالا چه بمیرن چه نمیرن.

ممنون دوست من

سوال دیگه ای داشتم....اگر زمانی که افلاین هستیم و مورد حمله قرار میگیریم و معدن طلا و اکسیر و اینها رو نابود کنن وقتی به بازی بگردیم باید از اول بسازیم اینهارو؟؟؟ اخه یک جایی خوندم که وقتی حمله میشه حتی اگر همه چیز ها نابود بشن وقتی وارد بازی میشیم فقط طلا ها نابود میشه و دهکده دوباره لود میشه.....اما الان دوستم بهش حمله شده و کل دهکده اش نابود شد و باز داره از اول میسازه و هی چیزی مثل اولش بر نگشت....چه جوریه حالا؟؟ شرایط حمله فرق داره؟ کلا قانونش به شکل هست ممنون میشم دوستان توضیحی بدن

نظر

• نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
          ممنون دوست من

سوال دیگه ای داشتم....اگر زمانی که افلاین هستیم و مورد حمله قرار میگیریم و معدن طلا و اکسیر و اینها رو نابود کنن وقتی به بازی بگردیم باید از اول بسازیم اینهارو؟؟؟ اخه یک جایی خوندم که وقتی حمله میشه حتی اگر همه چیز ها نابود بشن وقتی وارد بازی میشیم فقط طلا ها نابود میشه و دهکده دوباره لود میشه.....اما الان دوستم بهش حمله شده و کل دهکده اش نابود شد و باز داره از اول میسازه و هی چیزی مثل اولش بر نگشت....چه جوریه حالا؟؟ شرایط حمله فرق داره؟ کلا قانونش به شکل هست ممنون میشم دوستان توضیحی بدن
          خیر دوست عزیز پس از اینکه دهکده شما مورد حمله قرار بگیره دوباره تمام ساختمون های شما به صورت اتوماتیک ساخته میشه حالا من شرایط دوست گرامیتون رو نمیدونم اما این قانون بازی برای همه است.

نظر

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
            دوستان کمک ! به دادم برسید ..
            من قبلا یه بار بازی رو شروع کردم و بد شروع شد.بلد نبودم هر چی gem داشتم اول کار تموم شد.الان دو باره شروع کردم.(تبلت رو ریستور کردم و بازی رو از اول ریختم )
            حالا هر باری میرم توی بازی و گیم سنتر توی بازی لاگین میشه میپرسه میخوای برت گردونم حالت فبل !!!
            چی کار کنم نپرس.یهو دستم میره روش حواسم نیست بر میگرده... اگر از دفعه قبل قوی تر بشم هم باز میپرسه ؟
            ممنون.
            خب اکانت قبلیتون رو گیم سنتر سیو کرده.برای همین هردفعه که لوگین میکنید و گیم سنتر هم وصل میشه میخواد که برگردونه اطلاعات رو.شما باید گیم سنترتون رو log out کنید تا دیگه نپرسه از شما.

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
              خب اکانت قبلیتون رو گیم سنتر سیو کرده.برای همین هردفعه که لوگین میکنید و گیم سنتر هم وصل میشه میخواد که برگردونه اطلاعات رو.شما باید گیم سنترتون رو log out کنید تا دیگه نپرسه از شما.
              مشكل اينجاست كه همين كه بازي مياد بالا ميگه لاگين شو !!!
              رفتم كل اطلاعات COC رو از توي GAMECENTER پاك كردم ولي بازم نشد.
              توي سايتاي خارجي هم كه خوندم بقيه هم مشكل داشتن.مثل اينكه باگه.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام
                آقا راهی هست که بشه سیو بازیتو از ios به اندروید انتقال داد که دیگه تو اندروید دوباره از اول شروع نکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟
                خواهشا کمک کنین . خیلی لازم دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط adoulf91 نمایش پست ها
                  سلام
                  آقا راهی هست که بشه سیو بازیتو از ios به اندروید انتقال داد که دیگه تو اندروید دوباره از اول شروع نکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟
                  خواهشا کمک کنین . خیلی لازم دارم
                  آره و خیلی هم راحته
                  توی بازی روی علامت ستینگ میزنی، بعد روی دکمه link a device میزنی ، دو گزینه میاد، روی this is the old device میزنی ، دوباره دو گزینه میاره ، روی دومی کلیک که بکنی یه کد بهت میده ، اونو توی آندروید وارد میکنی

نظر

• سلام
                    تا مرحله 27 پیش رفتم و کلی وقت گذاشتم
                    به دلایلی مجبور شدم ریستور کنم گوشیو
                    با این خیال که اکانتم تو گیم سنتر محفوظه و چیزی رو از دست نمیدم
                    حالا که بازی رو نصب کردم دیدم همه چی پریده و باید دوباره از نو شروع کنم
                    چیکار کنم به حالت قبل برگرده ؟؟؟؟
                    (لازه به ذکره که به دلایلی مجبور شدم از بکاپهای قبلی آیتونز گوشی رو ریستور کنم)

نظر

• نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
                      سلام
                      تا مرحله 27 پیش رفتم و کلی وقت گذاشتم
                      به دلایلی مجبور شدم ریستور کنم گوشیو
                      با این خیال که اکانتم تو گیم سنتر محفوظه و چیزی رو از دست نمیدم
                      حالا که بازی رو نصب کردم دیدم همه چی پریده و باید دوباره از نو شروع کنم
                      چیکار کنم به حالت قبل برگرده ؟؟؟؟
                      (لازه به ذکره که به دلایلی مجبور شدم از بکاپهای قبلی آیتونز گوشی رو ریستور کنم)
                      دوست گرامی بازی رو پاک کن!
                      بعد گیم سنتر وارد بشو
                      دوباره بازی رو نصب کن...
                      صبر کن وارد بازی بشه بازی از اول میاد به اندازه ی 2 دقیقه بازی کن خودش یه ارور میده که آیا میخوای دوباره ویلجت لود بشه که ok میزنی و دوباره روستات میاد!

نظر

• دوستان امکان انتقال از گیم سنتر اندروید به اپل هست؟!
                        من قبلا رو اندروید بازی می کردم
                        اما الان که اومدم نمی خوام دوباره بازی کنم راهی هست؟!!

نظر

• يه كلن قوي داريم جمع ميكنيم
                          در persian avenger
                          اگه قوي هستيد بيايد

نظر

• دوستان عضو کلن شدن برای چی هست؟ توی کلنی عضو باشیم باید چی کار کنیم؟ یا چه سودی داره برامون؟

نظر

• سلام دوستان
                              من ۳۰ دلار الماس خریدم ولی چون برنامه لوکال اپس (هک بازی) روشن بود پول ار حسابم کم شد ولی الماس نداد کسی همچین تجربه ای داره راهنماییم کنه

نظر

• سلام
                                چطور میشه از اول بازی کرد ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X