اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من هم پایه یک کلان قوی هستم

نظر

از دوستان هر كس مايله تو گيم سنتر منو add كنه تا به كلنمون invite كنم. اعضاي كلن ما هم اكثرا ايراني هستن و بچه هاي خوبين.

نظر

ولی تو فکر ایجاد یه اتحاد باشیم یکی درست کنه کسی که clan castle سطح بالا داره اسمشو بگه و فقط واسه بچه های این سایت باشه

نظر

باید تعداد بالا باشه و donate فعال باشه چون عملا سود دیگه ای نداره

نظر

اگه clan شبیه تراوین یا خان وار بود عالی میشد ولی در هر صورت اگه کسی تونست بسازه بگه

نظر

من هم تراوين و هم خان وار بازي كردم. از وقتي clash of clans بازي كردم چون انقد جذابه ديگه اون دوتا رو بازي نميكنم. كافيه چند روز اين رو بازي كنين تا معتادش بشين. در مورد ساخت كلن من هم با دوستمون موافقم اگه حد نصاب به حداقل ٣٠ نفر نرسه نميشه كلن رو اداره كرد و req ها باز ميمونن

نظر

پس کسایی که موافق هستن اعلام امادگی کنن تا بدونیم چیکار کنیم

نظر

الان کلن هایه خیلی قوی تری هستن

نظر

نوشته اصلی توسط Aminxp نمایش پست ها
                    پس کسایی که موافق هستن اعلام امادگی کنن تا بدونیم چیکار کنیم
                    بنده موافقم و اعلام آمادگی میکنم.

iPhone, Tapatalk

نظر

به نظر من یه ساعاتی و باید مشخص کنیم برای donate که همه بیان به هم کمک کنن. ساعتی که بیشتر همه آنلاین میشن.

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                        الان کلن هایه خیلی قوی تری هستن
                        یعنی کلن درست نکنیم؟

نظر

ببینید تو این بازی اینجوری نیست که شما مثلا عضو کلان فلان باشین دیگه در امنیت باشین و بهتون حمله نشه، یا اینکه بعد از حمله دسته جمعی بشه ریخت سر یه گروه و قل و قمع کرد. کلان فقط تو رطبه های پایین به درد donate و کمک به همدیگه میخوره. و در رتبه های بالا به درد اول شدن و گرفتن الماس از بازی بعنوان جایزه. یعنی اگه ۵ نفرم باشن اما مدام کمک هم باشن بهتر از ۳۰ نفر بودن و کمک نکردن هست.
                          نظر من اینه اگه دوستان اهل کمک و donate خوب هستن بیان کلان تشکیل بدن ما هم عضوش میشیم وگرنه کار بیهوده ای هست.

نظر

نوشته اصلی توسط aliseyedi نمایش پست ها
                            ببینید تو این بازی اینجوری نیست که شما مثلا عضو کلان فلان باشین دیگه در امنیت باشین و بهتون حمله نشه، یا اینکه بعد از حمله دسته جمعی بشه ریخت سر یه گروه و قل و قمع کرد. کلان فقط تو رطبه های پایین به درد donate و کمک به همدیگه میخوره. و در رتبه های بالا به درد اول شدن و گرفتن الماس از بازی بعنوان جایزه. یعنی اگه ۵ نفرم باشن اما مدام کمک هم باشن بهتر از ۳۰ نفر بودن و کمک نکردن هست.
                            نظر من اینه اگه دوستان اهل کمک و donate خوب هستن بیان کلان تشکیل بدن ما هم عضوش میشیم وگرنه کار بیهوده ای هست.
                            من که پایه هستم و اکثر اوقات ان هستم.فقط یه کم راهنمایی میخوام تا زود تر پیشرفت کنم

نظر

دوستان یکی clan رو بسازه اگه کسی نیست تا من به اسم سایت بسازم join بشین؟

نظر

نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
                                دوستان یکی clan رو بسازه اگه کسی نیست تا من به اسم سایت بسازم join بشین؟

نظر

صبر کنید ..
                                X