اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ali200361 نمایش پست ها
    داش ممنون از راهنماییت
    ولی گیم سنترش کجاس ؟

و سوال بعدیم این بود شما ها کدوم کلن هستید بگید مام بیایم
    گیم سنترتون رو login کنید داخلش خودش اوکیش میکنه. کلن ما persian diamond هست.

نظر

• سلام
      دوستان من الان ورژن اخر رو دارم و با هر روشی که سعی کردم نتونستم هکش کنم.کسی از دوستان تونسته ایکار رو کنه.ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_i3ppc نمایش پست ها
        سلام
        دوستان من الان ورژن اخر رو دارم و با هر روشی که سعی کردم نتونستم هکش کنم.کسی از دوستان تونسته ایکار رو کنه.ممنون میشم راهنمایی کنید.
        هک نداره این بازی...

نظر

• درست میفرمایید.یه سوال دیگه داشتم:
          الان که من این بازی رو نصب کردم برای ورود یوزر و پسورد نمیخواست و در اصل من مشخصات اکانتم رو ندارم.اگر بخوام این بازی رو در دیوایس دیگه ای نصب کنم و با اکانت خودم بازیکنم باید چکار کرد؟

نظر

• دوستان این درسته که اگه امتیاز غارتت به 1200 برسه 500تا جِم میده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط N_Slayer نمایش پست ها
              دوستان این درسته که اگه امتیاز غارتت به 1200 برسه 500تا جِم میده ؟
              1250 برسه 500 تا جم میده

نظر

• به 1250 برسی 450تا جم میگیری

نظر

• دوستان یه اتفاق خیلی بد برام افتاده. من گوشی آیفون داشتم و با این بازی خیلی پیشرفت کرده بوده ام. فکر میکردم link a device تو بازی کار میکنه و می تونم بازی رو به گوشیه جدیدم که اندرویدیه انتقال بدم اما نمیشه. با گوشیه دوستم که آیفونه از گیم سنتر میرم تو بازی و قلعم کامل میاد و کد 12 تایی لینک رو ازش میگیرم اما وقتی وارد گوشیه خودم که اندرویدیه می کنم ارور 102 میده. با hotspot و gprs و wifi و هرچی بگید امتحان کردم. کسی میتونه کمک کنه لطفاً؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arshia46 نمایش پست ها
                    دوستان یه اتفاق خیلی بد برام افتاده. من گوشی آیفون داشتم و با این بازی خیلی پیشرفت کرده بوده ام. فکر میکردم link a device تو بازی کار میکنه و می تونم بازی رو به گوشیه جدیدم که اندرویدیه انتقال بدم اما نمیشه. با گوشیه دوستم که آیفونه از گیم سنتر میرم تو بازی و قلعم کامل میاد و کد 12 تایی لینک رو ازش میگیرم اما وقتی وارد گوشیه خودم که اندرویدیه می کنم ارور 102 میده. با hotspot و gprs و wifi و هرچی بگید امتحان کردم. کسی میتونه کمک کنه لطفاً؟
                    درمورد اين بازي دقيقا نميدانم ولي بازي paradise island دقيقا چنين مشكلي دارد و نسخه هاي اندروييد و ios آن با هم سازگاري ندارند

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• با سلام دوباره

آقا من چرا نمیتونم بیام تو clan شما ؟ persian diamond

وقتی join میزنم مینویسه : you don't have enough trophies to join this clan!

چی کار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali200361 نمایش پست ها
                        با سلام دوباره

آقا من چرا نمیتونم بیام تو clan شما ؟ persian diamond

وقتی join میزنم مینویسه : you don't have enough trophies to join this clan!

چی کار کنم ؟
                        تعداد trophie های شما کم هست و نمیتونید درخواست join بدید. باید حمله کنید تعداد trophie هاتون و بالا ببرید و join کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط arshia46 نمایش پست ها
                          دوستان یه اتفاق خیلی بد برام افتاده. من گوشی آیفون داشتم و با این بازی خیلی پیشرفت کرده بوده ام. فکر میکردم link a device تو بازی کار میکنه و می تونم بازی رو به گوشیه جدیدم که اندرویدیه انتقال بدم اما نمیشه. با گوشیه دوستم که آیفونه از گیم سنتر میرم تو بازی و قلعم کامل میاد و کد 12 تایی لینک رو ازش میگیرم اما وقتی وارد گوشیه خودم که اندرویدیه می کنم ارور 102 میده. با hotspot و gprs و wifi و هرچی بگید امتحان کردم. کسی میتونه کمک کنه لطفاً؟
                          کسی در این زمینه تجربه نداره؟ لطفاً کمک کنید

نظر

• سلام دوستان ، عزيزاني كه لول بالا هستن يه راهنمايي بكنن . بالون لول٦بهتره يا هوگ رايدر لول٤-٥ ممنون ميشم جواب منطقي بديد با دليل

نظر

• بالن ٦

Sent from my iPhone4 using Tapatalk٢

نظر

• سلام به همه

یه سوال داشتم این Save Village به چه دردی میخوره ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X