اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و گفتگو در مورد بازی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Amirnajd
    اينم مال من

نظر

• سلام دوستان من مي خوام عضو كلن سايت بشم فعلا هم ٧٠٠ trophy دارم ، مي تونم عضو كلن شم ؟

نظر

• دوستان لطفا توی imodgame منو add کنید
        172384

نظر

• خريد گيفت كارت مجاني براي خريد GEM بجاي كرك در بازيهايي نظير Clash of Clans

دریافت گیفت کارت با Feature Points .

سلام خدمت دوستان عزیز امروز داشتم توی اینترنت جستجو میکردم که Feature Points را پیدا کردم.

امکان دریافت گیفت کارت مجاني برای اپل آیدی ها

نحوه کار :

در safari لینک زیر را باز کنید : http://featu.re/5J6PIM

يا در safari به سايت www.featurepoints.com رفته و

در قسمتی که کد فرد دعوت کننده را از شما درخواست میکنه 5J6PIM را وارد کنید

چون اینگونه هم به من امتیاز میرسه و هم شما ۵۰ امتیاز میگیرید

اينجوري ميتونيد با دانلود كردن اپ ها امتياز بگيريد و با جمع شدن اونها تا 1000 امتياز يه گيفت كارت 20 دلاري بگيريد و بتونيد خريد كنيد.
          ویرایش توسط arman03 : https://i-phone.ir/forums/member/103848-arman03 در ساعت 05-08-2013, 12:53 AM

نظر

• FeaturePoints

نظر

• Jhhy4l

نظر

• حداقل کاپ عضویت در کلن ۱۲۰۰ شد. و فقط بصورت invite. درخواست بدن دوستان الدر ها بررسی میکنن. ممنون

نظر

• بچه ها لطفا به عنوان معرف منم ثبت کنبد : Mj50jx

نظر

• دوستان گرامی اگه میشه این کد رو توی iModgame بزنید فقط یه دونه میخوام ممنون

326737

نظر

• دوستان من شید ۳۵ روزه رو خریداری کردم اما بازم بهم حمله میشه علت چیه؟

نظر

• دوستان کسی نیست جوابمو بده

نظر

• کمک کنید خواهشا من شید ۳۵ روزه رو فعال کردم اما بازم بهم حمله میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iHAKEM نمایش پست ها
                            کمک کنید خواهشا من شید ۳۵ روزه رو فعال کردم اما بازم بهم حمله میشه
                            شما بعد از اینکه شیلد رو فعال کردی حمله نکردی به جایی احتمالا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
                              شما بعد از اینکه شیلد رو فعال کردی حمله نکردی به جایی احتمالا؟
                              چرا هر روز دارم حمله میکنم.اما با اینکه شیلد ۳۵ روزه فعال کردم باز بهم حمله میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iHAKEM نمایش پست ها
                                چرا هر روز دارم حمله میکنم.اما با اینکه شیلد ۳۵ روزه فعال کردم باز بهم حمله میشه
                                خوب شما وقتی شیلد داری اگه حمله کنی به جایی شیلدت از بین میره دیگه ! باید تا ۳۵ روز حمله نمیکردید !

نظر

صبر کنید ..
                                X