اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بازی = تجربه !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بازی = تجربه !

سلام دوستان !

اگر شما بازی(ios) انجام دادید که به نظرتون خوب بوده اسمش رو اینجا بگید تا بقیه هم دانلود کنند و بهره ببرند!!

بازی پیشنهادی من : gangstar rio گرافیکش از GTA 5 کامپیوتر بیشتره : هواپیما , موتور,ماشین هم سوار میشه و Open-World هم هست!

نظر

بازی گانگستر ریو هر روز آپدیت میشه و شما ماشین ها و هواپیما های جدید رو در بازی دریافت میکنید!!!

نظر

دوست عزیز ممنون بابت تاپیکی که زدید اماچند پیشنهاد :۱ ) بازی ای که معرفی میکنید چند اسکرین شات از محیطش بگذارید .۲* ) اطلاعاتی از بازی را در اختیار بقیه قرار دهید .۳ ) لینک اپ استور بازی رو هم قرار دهید .اگر این ۳ پیشنهادی که دادم اعمال بشه تاپیکتون کامل تر و در نتیجه مفید تر خواهد بودبا تشکر

نظر

لینک آیتونز
          تصاویری از گرافیک خیره کننده و شهر های san fransisco و New York !

نظر

چنین تاپیک هایی موجود است، در ضمن حرف خود را در یک پست بزنید نه این که اسم در یک پست ، عکسدر پست دیگر و ...

نظر

من میخواستم فقط اسم بازی برای تجربه و عبرت بردن بشه نه اینکه برای هر بازی عکس بزاریم لینک دانلود بزاریم . فقط یه اسم

- - - - - - - - - -

بازی apex-of-the-racing یه بازی ماشینی در حد 5 ستاره *****

نظر

بازی بتمن zero x گرافیک از 10 :8.6

نظر

نوشته اصلی توسط mammad_n4 نمایش پست ها
                  من میخواستم فقط اسم بازی برای تجربه و عبرت بردن بشه نه اینکه برای هر بازی عکس بزاریم لینک دانلود بزاریم . فقط یه اسم

- - - - - - - - - -

بازی apex-of-the-racing یه بازی ماشینی در حد 5 ستاره *****
                  ظاهرا متوجه منظور بنده نشدید. گفتم که در یک پست اقدام به معرفی کنید که رعایت نکردید.

نظر

صبر کنید ..
                  X