اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اولین برنامه ضبط مکالمات تلفنی بر روی سورس انجمن Audio Recorder 0.2-247

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
    این که واسه من اصلا کار نکرد،اصلا معلوم نیست بعد نصبش چکار باید کرد و چجوری کار میکنه
    سلام

دیوایستون چیه ؟ مشکلتون دقیقا کجاست ؟

پس از نصب در ستینگ فعال کنید و در حین مکالمه ازش استفاده کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط li_iPh0ne@ نمایش پست ها
      سلام

دیوایستون چیه ؟ مشکلتون دقیقا کجاست ؟

پس از نصب در ستینگ فعال کنید و در حین مکالمه ازش استفاده کنید .
      ممنونم دوستان.الان رفتم از ستینگ ببینم جریان چیه دیدم نوشته دیوایس منو که ایفون ۴ هست ساپورت نمیکنه

نظر

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
        ممنونم دوستان.الان رفتم از ستینگ ببینم جریان چیه دیدم نوشته دیوایس منو که ایفون ۴ هست ساپورت نمیکنه
        خواهش میکنم دوست من . همانطور که در تاپیک نوشته شده بود تنها بر روی ایفون 4s و 5 کار میکنه !

موفق باشید .

نظر

فایلها کجا ذخیره میشند؟

نظر

آقا یکی جواب بده لطفاً!فایلهای رکورد شده کجای گوشی ذخیره میشن؟خیلی مهمه!

نظر

سلام..مسیر ذخیره فایلش کجاست ؟با برنامه ifunbox ازکدوم مسیر میشه فایل رو گرفت؟آخه من یه مکالمه ضبط کردم و میزنه 1 ساعت ولی موقع پخشش میشه 45 ثانیه ..خیلی برام اون مکالمه مهمه لطفا راهنمایی کنید

نظر

منم خیلی برام مهمه که فایلها کجا ذخیره میشه
                امروز 1 ساعتی با ایفون باکس و ای تولز ور رفتم پیدا نشد
                خواهش می کنم یکی از دوستان راهنمایی کنه

نظر

واقعا هیچکی نیست جواب بده !!!!!!!

نظر

/var/mobile/library/application support/ultimatecallrecorder
                    اینجا میره دوست عزیز

نظر

متاسفانه در كامپيوتر با هر پليري پخش مي كنم فقط صداي خودم رو مي شنوم و طرف مقابل صدا نداره!!!

نظر

خیلی جالبه صداها به صورت جداگانه در دوتا فایل ضبط شده اولی فایل callmic هست که صدای ضبط شده خودتونه و دومی فایل callspeaker که صدای ضبط شده طرف مقابله که باهاش در حال مکالمه هستید یا بودید

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                          متاسفانه در كامپيوتر با هر پليري پخش مي كنم فقط صداي خودم رو مي شنوم و طرف مقابل صدا نداره!!!
                          این برنامه صدای تماس گیرنده و مخاطب رو به صورت جداگانه ضبط میکنه شما فقط یکی از فایل هارو دانلود کردی بهترین راه اینه که از خود برنامه فایل رو ایمیل کنی برای خودت

نظر

نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها
                            این برنامه صدای تماس گیرنده و مخاطب رو به صورت جداگانه ضبط میکنه شما فقط یکی از فایل هارو دانلود کردی بهترین راه اینه که از خود برنامه فایل رو ایمیل کنی برای خودت
                            آخه متاسفانه به طور عجيبي ستينگ برنامه از ديوايس من پاك شده ولي امكان اين را دارم كه ضبط كنم!!!
                            يعني دسترسي از ديوايس به فايل ها ندارم كه بتونم ايميل كنم.

نظر

واسه ایپد کارایی نداره ؟

نظر

متاسفانه بديش اينه كه فقط ميشه با ايميل صداي هر دو طرف رو داشت!

نظر

صبر کنید ..
                                X