اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

gprs ایرانسل برای آیپد 2 با استفاده از طرح های اینترنتی ایرانسل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• gprs ایرانسل برای آیپد 2 با استفاده از طرح های اینترنتی ایرانسل

دوستان عزیز .
    من قبلا یه سوال کردم و جوابهای شما رو که خوندم به اون چیزی که میخواستم نرسیدم . متاسفانه در سایت ایرانسل هم هیچ توضیحی وجود نداره . ببینید من میخوام از اینترنت ایرانسل با استفاده از طرح هایی که اعلام میکنه استفاده کنم . مثلا ماهانه 10 هزار تومان . میخوام مطمئن بشم که وقتی سیم کارتم و داخل ایپد میزارم از همون طرح استفاده میکنم و نه بصورت عادی . لطفا اگه کسی امتحان کرده یا جایی مطلبی خونده ، اعلام کنه.
    دوباره میگم که بصورت عادی از اینترنت ایرانسل در ایپد استفاده کردم و هیچ تنظیم خاصی هم نداشت . ضمنا من آیپد 2 دارم و جلبریک هم نشده و علاقه ای به جلبریک کردن هم ندارم . ببخشید خیلی طولانی شد چون واقعا کلافه م کرده.

نوشته اصلی توسط dailynote نمایش پست ها
    دوستان عزیز .
    من قبلا یه سوال کردم و جوابهای شما رو که خوندم به اون چیزی که میخواستم نرسیدم . متاسفانه در سایت ایرانسل هم هیچ توضیحی وجود نداره . ببینید من میخوام از اینترنت ایرانسل با استفاده از طرح هایی که اعلام میکنه استفاده کنم . مثلا ماهانه 10 هزار تومان . میخوام مطمئن بشم که وقتی سیم کارتم و داخل ایپد میزارم از همون طرح استفاده میکنم و نه بصورت عادی . لطفا اگه کسی امتحان کرده یا جایی مطلبی خونده ، اعلام کنه.
    دوباره میگم که بصورت عادی از اینترنت ایرانسل در ایپد استفاده کردم و هیچ تنظیم خاصی هم نداشت . ضمنا من آیپد 2 دارم و جلبریک هم نشده و علاقه ای به جلبریک کردن هم ندارم . ببخشید خیلی طولانی شد چون واقعا کلافه م کرده.
    طرحهاي شركتهاي خدمات دهنده موبايل، فقط روي سيمكارت اعمال ميشه و هيچ ارتباطي به دستگاه مورد استفاده نداره!
    بعد از اينكه طرح مورد نياز از طرف ايرانسل فعال بشه، شما روي هر ديوايسي كه بتونه پشتيباني كنه از خدمات اينترنت، قابل استفاده است!

Sent from iPhone 4S using Tapatalk 2

نظر

شما روی گوشی طرح رو فعال میکنید و سیم کارت رو تو آیپد میزارید . تا زمانی که طرح فعال باشه (زمان و حجم داشته باشه) از اینترنت معمولی استفاده نمیکنه

نظر

سلام
        من ايپد ٢ دارم و جيلبريك هم نيست. طرح اوپراتور ربطي به ديوايس نداره. ايپد ٢، 3g رو هم ساپورت ميكنه چه بريه به gprs, edge منم الان از edge ايرانسل استفاده ميكنم. فقط قديما سرعتش بهتر بود و هر روز سرعتش كمتر ميشه، تا حدي كه الان اپ استور رو نميتونه باز كنه.
        در كل خيالتون راحت يه شارژ 20هزاري بخريد و كد تشويقي رو بزنيد تا ٤.٥ گيگ حجم بده. به مرور هم اگه زودتر از زمان تعيين شده اينترنتت تمام بشه و شارژ كني به زمانت اضافه ميكنه. تا ٣ ماه
        اميدوارم تونسته باشم مفيد واقع شده باشم
        موفق باشيند

نظر

دوستان عزیز از راهنمایی همتون ممنونم

نظر

صبر کنید ..
          X